Ministr zahraničí Petříček bude jednat ve Švédsku, zahájí výstavu
Ministr zahraničí Tomáš Petříček dnes navštíví Švédsko, kde bude jednat se svou kolegyní Margot Wallströmovou. Debatovat chtějí o bilaterálních vztazích, ale také o aktuálních evropských otázkách, například o vývoji kolem brexitu nebo o situaci v Rusku a na Ukrajině. Šéf české diplomacie rovněž zahájí výstavu k 30. výročí takzvané sametové revoluce, v rámci které se objeví ve Stockholmu variace na Růžový tank výtvarníka Davida Černého.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.9.2019 v 07:35, prečteno: 11x

nejlepší články ze dne: 09. 09. 2019

Související články

Před Zemanem bude v Izraeli jednat ministr zahraničí Petříček
Ministr zahraničních věcí Tomáš Petříček (ČSSD) příští týden navštíví Izrael. Na dvoudenní cestě se setká s tamním premiérem Benjaminem Netanjahuem a zahájí šestý ročník Česko-izraelského fóra, informovalo dnes v tiskové zprávě ministerstvo zahraničí. Koncem listopadu se na cestu do Izraele chystá i prezident Miloš Zeman.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.11.2018 v 22:35, zobrazit podobné
MZV: Ministr Petříček bude jednat se spolkovým ministrem Heiko Maasem
Ministr zahraničních věcí ČR Tomáš Petříček přijme v pondělí 30. září 2019 spolkového ministra zahraničí Heiko Maase.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.9.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Petříček bude jednat s palestinským ministrem Málikím
Zejména o české humanitární a rozvojové pomoci pro Palestinu bude dnes v Praze jednat český ministr zahraničí Tomáš Petříček (ČSSD) se svým palestinským protějškem Rijádem Málikím. Věnovat by se měli také aktuální situaci na Blízkém východě a vývoji izraelsko-palestinského mírového procesu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.7.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Petříček bude v USA jednat s ministry NATO i v Kansasu
Šéf české diplomacie Tomáš Petříček (ČSSD) zamíří příští týden na třídenní cestu do Spojených států. V úvodu absolvuje setkání ministrů zahraničí členských států Severoatlantické aliance ve Washingtonu, před odletem z USA zamíří Petříček do Kansasu, kde bude jednat o podpoře investic českých firem a setká se s místní krajanskou komunitou. V tiskové zprávě to dnes uvedlo ministerstvo zahraničí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.3.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Ministerstvo zahraničí: Ministr Petříček bude jednat s bavorským ministrem o přeshraniční spolupráci
Ministr zahraničí Tomáš Petříček se v pátek 18. 1. 2019 setká s bavorským ministrem pro spolkové a evropské záležitosti Florianem Herrmannem. Ministři budou hovořit o konkrétních projektech přeshraniční spolupráce, inovacích a moderních technologiích. Jednání proběhne v příhraniční obci Železná Ruda na Šumavě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.1.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Ministerstvo zahraničí: Ministr Petříček navštíví Rakousko
Ministr zahraničních věcí ČR Tomáš Petříček uskuteční dne 17. ledna 2019 pracovní návštěvu Rakouska. Ve Vídni bude jednat s rakouskou ministryní evropských záležitostí, integrace a zahraničních věcí Karinou Kneisslovou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.1.2019 v 09:35, zobrazit podobné
MŽP: Výstavu Vodovody-kanalizace zahájí dva ministři
V úterý 23. května zahájí v Praze ministr životního prostředí Richard Brabec a ministr zemědělství Marian Jurečka mezinárodní výstavu VODOVODY-KANALIZACE, největší a nejvýznamnější akci v oboru.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.5.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Petříček zahájí rozhovory ve Washingtonu, setká se s Boltonem
Český ministr zahraničí Tomáš Petříček dnes ve Washingtonu zahájí jednání s americkými partnery, které má být věnováno kybernetické bezpečnosti, obchodním vztahům, situaci v Afghánistánu nebo jaderné dohodě s Íránem. Návštěva se uskutečňuje krátce po oznámení americké strany, že prezident Donald Trump pozval českého premiéra Andreje Babiše na 7. března do Bílého domu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.2.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Ministr zahraničí Petříček bude v Bratislavě diskutovat o spolupráci diplomacií
Český ministr zahraničí Tomáš Petříček má dnes na programu pracovní návštěvu Slovenska. Podle sdělení svého úřadu hodlá se slovenským protějškem Miroslavem Lajčákem mluvit především o spolupráci diplomacií obou zemí. Petříček je ve funkci teprve krátce, nastoupil do ní 16. října a tři dni poté se na první zahraniční cestu vydal do Německa.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.11.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Ministerstvo zahraničí: Ministr Petříček navštíví Velkou Británii
Ministr zahraničních věcí ČR Tomáš Petříček navštíví ve dnech 19. a 20. března 2019 Spojené království Velké Británie a Severního Irska. Šéf české diplomacie na úvod své návštěvy slavnostně otevře Generální konzulát ČR v Manchesteru. Druhý den návštěvy absolvuje v Londýně, kde bude jednat s britským ministrem zahraničních věcí Jeremy Huntem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.3.2019 v 15:35, zobrazit podobné
TOPlist