Kolik zemí doteď vystoupilo z EU?
Velká Británie nebude první zemí, která z Unie vystoupila !  Nebude dokonce ani v první  trojici zemí, které z Unie vystoupily!  Celkově  bude  na pátém místě!  I podle pravidel Lisabonské smlouvy bude teprve druhá!
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 9.9.2019 v 07:40, prečteno: 13x

nejlepší články ze dne: 09. 09. 2019

Související články

Petrík (Svobodní): Kolik zemí dosud vystoupilo z EU?
Velká Británie nebude první! Nebude dokonce ani v první trojici zemí, které z Unie vystoupily!
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.5.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Divadelní kritik Just líčí svůj zážitek z brněnského představení, které přerušili Slušní lidé: Doteď mám zalehlo v uchu...
Kontroverzní hra o Ježíšovi Naše násilí a vaše násilí je podle divadelního a mediálního kritika Vladimíra Justa plná metafor, není doslovná, a i když jemu samotnému se inscenace nelíbí, je toho názoru, že možnost ji odehrát patří podle něj ke svobodě projevu, její přerušení v Brně velmi kritizuje. „Doteď vlastně nevím, která strana je fanatičtější a která je opovržení hodnější. Hnus jsem měl z obou,“ říká v pořadu Osobnost Plus na Českém rozhlase.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.6.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Mudrování
Kolik mudrování už jsme slyšeli, že prezident Zeman mluví jako dlaždič? Kolik zasvěcených novinářů se zajímá, jestli náš prezident vydrží „do švestek.“ A kolik našich salonních přátel si přeje zachovalého Drahouška, který na důkaz
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 25.1.2018 v 15:40, zobrazit podobné
Lukáš Kovanda: Kolik bude stát benzín ke konci roku? A kolik v roce 2019?
Pohonné hmoty ve čtyřech otázkách a odpovědích
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.11.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Vaněk (ODS): Oznam svého souseda
Je až pozoruhodné, kolik se nám zvláště v Praze objevilo náhle pořádkumilných občanů. Stačila jedna velice sporná regulace a kolik jich je.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.6.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Paroubek: Kolik to Českou národní banku stálo v únoru?
Nikde, ani na stránkách ČNB, ani v žádném českém médiu, a tím méně v odborném tisku, se šest dní po skončení minulého měsíce neobjevuje, kolik ČNB vyplácala v únoru na dodržení tzv. měnového závazku. Tedy, jinak řečeno kolik nechala ČNB vytisknout českých korun, aby za ně mohla nakupovat eura, která hromadí v útrobách ČNB bez zjevného užitku, aby tak udržela kurz koruny k euru v poměru 27:1.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.3.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Eliška Hradílková Bártová: Utajená čísla. Pražský dopravce odmítá říct, kolik zaplatil najatým právníkům za vymáhání pokut
PAVUČINY BYZNYSU. Pražský dopravce tají, kolik pokut vymohl, a kolik za jejich vymáhání zaplatil externím právníkům, které si bez soutěže najal. Podle zákona ale musí s pravdou ven.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.6.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Prezident má konat, to není žádné vydírání. Já jsem tu Ústavu psal, prohlašuje Cyril Svoboda
ROZHOVOR „Zajímalo by mne, kolik má třeba prezident České republiky pozvání do zahraničí, nebo kolik lidí potvrdilo, že navštíví prezidenta u nás. Jestli jsou jiné hlavy státu rády a připraveny jezdit do České republiky, či zda dostává pozvání z jiných zemí,“ hodnotí českou zahraniční politiku lidovec bývalý ministr zahraničních věcí Cyril Svoboda. Rošády na ministerstvech vidí jako obvyklou politikou věc, nic nestandardního se prý neděje. A prezident do rozhodnutí premiéra vlády nemá nijak zasahovat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.7.2019 v 05:35, zobrazit podobné
TOPlist