Ringo Čech se rozpálil v show Jiřího Ovčáčka: Mladí lidé dnes nevědí nic. By se podělali v první řadě ti novináři
Do Talk show Jiřího Ovčáčka přišel jako host bývalý politik a podle slov tiskového mluvčího renesanční člověk František Ringo Čech. Co mu udělalo radost? Věří zpravodajství? „Miloš je vtipnější než my dva dohromady. Až půjdu příště na návštěvu, tak se chci Miloše zeptat na toho Peroutku, Miloš nemá potřebu si něco vymýšlet, určitě to někde četl,“ zmínil svého přítele prezidenta Zemana. V čem je tajemství tohoto dlouhodobého přátelství? A litoval někdy Ringo Čech vstupu do politiky? Na všechny tyto otázky spisovatel odpověděl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.9.2019 v 16:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 09. 09. 2019

Související články

Kauza Staněk: Víte ho*no! udeřil Ringo Čech. A je toho víc
Ministr Staněk neměl šéfa Národní galerie Jiřího Fajta propustit, ale rovnou vyhodit z okna. Blesku to řekl umělec a bývalý politik František Ringo Čech. Podle svých slov nechápe, proč národu vadí ministr, který se zbavil člověka, co si dal milion do vlastní kapsy. Lidé, co kvůli tomu proti Staňkovi protestují, podle Ringo Čecha vědí „úplný ho*no“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.5.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Házet koňské koblížky na Brusel, radí Ringo Čech. Podělaní, podlézaví lidé. A přidal něco o modrých strakách a lidech z kultury, co vzpomínají na komunismus
ROZHOVOR „Mně se strašně líbilo, že pan Drahoš řekl, že chce být prezidentem slušných lidí. Tak mu vyřiďte, že to bude vládnout opravdu velmi malému procentu společnosti,“ říká ke kandidatuře profesora Jiřího Drahoše na prezidenta František Ringo Čech. Promluvil i o KSČM, o nízkých platech v České republice a o Evropské unii. „Já bych na ně naházel koňské kobližky, kdybych mohl,“ říká František Ringo Čech.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.4.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Ty děti nic nevědí! Ringo Čech se předvedl u Soukupa
Do posledního dílu Instinktů Jaromíra Soukupa si generální ředitel TV Barrandov pozval také bývalou ministryni školství a současnou poslankyni Kateřinu Valachovou (ČSSD). Do debaty přispíval také stálý host František Ringo Čech. Jaká bude budoucnost českého školství? Dostanou konečně učitelé přidáno?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.6.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Ringo Čech má formu: Nakopnutí Sobotky, speciální obraz pro Jiřího Drahoše a varování sluníčkářům, kteří věří, že se Ortelu a hlasu lidí zbaví falšováním výsledků
ROZHOVOR „O skupině Ortel já nevím vůbec nic. Ale pravděpodobně bude velmi dobrá, když sluníčkáři takhle zuří a snaží se ji prostě likvidovat,“ říká hudebník, malíř a politik František Ringo Čech. Pro ParlamentníListy.cz se vyjádřil i k Jiřímu Drahošovi a jeho obavám ohledně zahraničních tajných služeb. Promluvil i k blížícím se prezidentským volbám. „Nevidím nikoho jako konkurenta pro Miloše Zemana,“ říká František Ringo Čech.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.12.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Voliči nejsou idioti, pravil Ringo Čech
Předseda SPO Jan Veleba představil dnes lídry jednotlivých krajů, kteří se rozhodli jít za stranu do parlamentních voleb. Lídrem v Praze je herec František Ringo Čech, jenž byl včera médii dokonce nazván superlídrem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.8.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Porno a pitomec. Ringo Čech se u Jaromíra Soukupa nekrotil ani v přítomnosti přední političky
Hostem talk-show Instinkty Jaromíra Soukupa byla tentokrát hejtmanka Jaroslava Pokorná Jermanová. Řešily se především ženy, jejich práva a postavení ve společnosti. Potřebují schopné ženy feminismus, nebo Evropskou unii? Své k tomu řekl i pravidelný host pořadu, František Ringo Čech. Na přetřes se dostala i otázka platové rovnosti. Probral se i skandál Davida Ratha.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.6.2018 v 14:35, zobrazit podobné
František Ringo Čech prozradil, jakou nepříjemnou situaci zažil se skupinou „drahošovců“ při odchodu z Rudolfina
Emoce před druhým kolem prezidentských voleb a slovní útoky z tábora příznivců jednoho i druhého prezidentského kandidáta jsou značně vyostřené. Na vlastní kůži to poznal například i podporovatel Miloše Zemana hudebník František Ringo Čech. Na toho pokřikovali příznivci Jiřího Drahoše při jeho odchodu ze včerejší debaty prezidentských kandidátů. František Ringo Čech se vyjádřil i k samotné debatě na České televizi. „Pan profesor byl zlý, ironický..,“ říká hudebník a připomněl i Drahošovu výtku vůči Zemanovi ohledně toho, že je prezidentem dolních deseti miliónů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.1.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Můj volební program je Miloš, prozradil Ringo Čech. A pak ohromil výkladem o chování prasat
Hostem rozhovoru Pavla Štrunce na serveru Info.cz byl politik i umělec František Ringo Čech. Velká část rozhovoru se věnovala prezidentu Miloši Zemanovi, jehož Čech velmi výrazně podporuje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.8.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Lhát se nemá, šokovala Udženija. Tak co děláte v ODS? Zeptal se Ringo Čech. Jaromír Soukup ohromil slovy o trestu za urážku Zemana
Ve včerejším pořadu Instinkty Jaromíra Soukupa nebyla o slovní přestřelky nouze. S moderátorem si povídala první dáma ODS Alexandra Udženija a stálý host František Ringo Čech. Jak silná je přetvářka v politice? A vadí lidem, když dá politik na odiv luxus?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.6.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Ringo Čech: Jsou tam daleko větší blbci než já, takže volte mě
Hostem pořadu Instinkty Jaromíra Soukupa na TV Barrandov byl bavič, zpěvák, herec a především superlídr SPO v nadcházejících volbách do Poslanecké sněmovny František Ringo Čech.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.9.2017 v 07:35, zobrazit podobné
TOPlist