Komentátor uvažuje: Abychom Zemanovi rozuměli správně...
Komentátor Jan Lipold zhodnotil práci prezidenta Zemana. Tam, kde by prezident měl držet slovo, ho nedrží, a díky tomu nám na svobodě běhá odsouzený nájemný vrah Jiří Kajínek. Tam, kde by naopak Zeman slovo držet neměl, stojí na svém názoru pevně jako skála a odmítá ukázat milosrdenství. Lipold má zkrátka za to, ať Zeman činí to či ono, činí to špatně. A teď se prý tomu všemu chystá nasadit korunu...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.9.2019 v 16:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 09. 09. 2019

Související články

Senátorka Chmelová: Proč stavební zákon oklešťuje naše práva?
Zájmem státu není jen pomoci investicím. Zájmem státu je také zájem občanů. Zejména těch, kdo by stavbou mohli být dotčeni. Je třeba, abychom peníze nejen investovali, ale abychom je investovali správně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.4.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Zemanovi jdou politické šachy pořád nejlépe se všech. Komentátor se pokouší odhadnout, kam bude táhnout teď
Komentátor MF DNES Ondřej Leinert se v pátečním vydání deníku rozpovídal o tom, že hradní kancléř Vratislav Mynář a premiér v demisi Andrej Babiš jsou v šachu, tedy alespoň v šachové partii s prezidentem Milošem Zemanem, který je podle něj právě na tahu. „Přesně takové politické šachy Zemana baví a zjevně je v nich pořád nejlepší,“ říká komentátor.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.4.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Zeman bude strašit, že Drahoš je vítač. Nic jiného už ten starý nenávistný muž nezvládne, tvrdí komentátor Mitrofanov
Na serveru Seznam Zprávy.cz pronesl pár slov publicista a komentátor Alexandr Mitrofanov. O přímé volbě prezidenta a o Miloši Zemanovi, kterého sleduje už 27 let. Vysvědčení, které prezidentovi vystavil, Miloše Zemana velmi pravděpodobně nepotěší.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.1.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Gerloch byl terčem kritiky některých novinářů a aktivistů. Teď se ukázalo, že měl pravdu, vypálil komentátor
Publicista a komentátor Jan Januš se zamyslel nad neúspěšným kandidátem na ústavního soudce Alešem Gerlochem a tím, zda šel na ruku prezidentu Miloši Zemanovi, nebo nikoliv. Podle Janušova názoru nikoliv, jen měl pravdu. „Ústavní soud to říká jasně,“ uvedl v komentáři pro server Info.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.4.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Lidové noviny varují Babiše před vládnutím se "smraďochy". Hádejte, koho tím myslí
Když zkrachovala jednání mezi hnutím ANO Andreje Babiše a ČSSD, prezident Miloš Zeman doporučil premiérovi v demisi, aby jednal o podpoře menšinové vlády s komunisty a s hnutím Svoboda a přímá demokracie Tomia Okamury. Komentátor Lidových novin Martin Zvěřina tato dvě uskupení označil za „smraďochy“. Zdá se mu správné, že se místo „smraďochů“ znovu vrací do hry sociální demokraté. Pro tuto zemi to prý bude správné.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.4.2018 v 08:35, zobrazit podobné
NKÚ: MPO správné účetnictví nevedlo. Jediné kritérium pro kontrolu jsou právní předpisy
Nejvyšší kontrolní úřad trvá na tom, že MPO nevedlo správné a úplné účetnictví, a ve své účetní závěrce tak nepodávalo správné informace.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.7.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Jan Campbell: Střípky paradoxů (4)
Příběh z Talmudu: Přišel pohan k Šamajovi a řekl mu: Stanu se židem, pokud mě naučíš celému učení Tóry po dobu, co vydržím stát na jedné noze. Šamaj se rozlítil, neboť to považoval za drzost a pohana vyhnal. Tentýž pohan přišel k Hilelovi a učinil mu tentýž návrh. Hilel řekl: Co nechceš, aby druzí činili tobě, nečiň ty jim. To je podstatou Tóry, vše ostatní je jen komentář. Nyní jdi a uč se. Ano. Měli bychom se učit z historie, abychom rozuměli přítomnosti a mohli si představit budoucnost. O ní dnes víme pravděpodobně méně než kdykoliv předtím v historii.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.3.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Kdyby se Zeman nerozhodl veřejně ponižovat Sobotku, kdyby přijal jeho demisi... Kamberský uvažuje
K vládní krizi se vyjádřil v dnešním vydání Lidových novin i jejich komentátor Petr Kamberský. Zkonstatoval, že premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) má při tom všem neštěstí vlastně kliku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.5.2017 v 08:35, zobrazit podobné
TOPlist