Tulpa (SLK): Důstojná pocta obětem teroristického útoku na newyorská dvojčata
Budova krajského úřadu hostila Memoriál záchranářů z Manhattanu, soutěžil i bezpečnostní rada Velvyslanectví USA.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.9.2019 v 16:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 09. 09. 2019

Související články

Výročí 11. září: Americký tisk zveřejnil nové šokující odhalení
Ve dnech, kdy si Spojené státy a celý svět připomínají šestnáctileté výročí od teroristického útoku na newyorská dvojčata, magazín The New York Post přichází s podrobnostmi ze žaloby pozůstalých po obětech útoku proti vládě Saúdské Arábie.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.9.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Byzantský katolický patriarchát: Jaký je kořen teroristického útoku v Petěrburgu a jaké je řešení?
Dopis Prezidentu RF V. Putinovi ohledně teroristického útoku v Petěrburgu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.4.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Oběti teroristického útoku v Christchurchi uctilo 40 tisíc lidí
Až 40 tisíc lidí se dostavilo na tryznu za oběti nedávného teroristického útoku na dvě mešity v novozélandském městě Christchurch. Celkem tehdy zahynulo 50 osob. O tryzně píše server Novinky.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Britové mají panickou hrůzu z terorismu. Vynořila se studie
Kdo se v roce 2018 bojí terorismu a teroristického útoku na svém území? Podle aktuální studie nadnárodní sociologické agentury Ipsos MORI se teroristického útoku z celé řady dotázaných zemí zdaleka nejvíce obávají Britové, píše britský list Independent.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.1.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Soud vynese rozsudek v kauze přípravy teroristického útoku na vlak
Pražský městský soud dnes vynese verdikt v kauze přípravy teroristického útoku na vlak, kde čelí obžalobě tři lidé. Hrozí jim 12 až 20 let vězení, případně výjimečný trest.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.9.2017 v 06:35, zobrazit podobné
V kauze přípravy teroristického útoku na vlak žalobce navrhl 12 let vězení
Petr Sova a Martin Ignačák, které obžaloba považuje za hlavní organizátory přípravy teroristického útoku na vlak, by měli jít podle státního zástupce na 12 let do vězení. Mírnější nepodmíněné i podmíněné tresty státní zástupce Vladimír Pazourek navrhl pro tři ženy, které čelí obžalobě kvůli tomu, že se na přípravě útoku podílely nebo plánování nepřekazily. Zprávu přinesla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.9.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Češi prý začínají vybírat dovolenou i podle rizika teroristického útoku
Dvě třetiny Čechů (67 procent) berou při výběru dovolené v úvahu riziko teroristického útoku v dané destinaci. Větší obavy mají hlavně starší lidé. Češi se bojí teroristů více než zbytek Evropy, v průměru se toto číslo v Evropě pohybuje kolem 48 procent lidí. Vyplývá to z průzkumu Europ Assistance Holiday Barometr 2017, který přitom zahrnul i země, kde v posledních letech k některému útoku došlo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.6.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Babiš v New Yorku uctí oběti teroristického útoku z 11. září 2001
Český premiér Andrej Babiš dnes v New Yorku na závěr své pětidenní návštěvy Spojených států uctí památku obětí teroristického útoku z 11. září 2001. Večer místního času (v noci na sobotu SELČ) pak odletí zpět do vlasti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.9.2019 v 06:35, zobrazit podobné
Všude byla krev, kusy lidských těl a výkaly... Účastníci koncertu v Manchesteru líčí hrůzy ze včerejšího teroristického útoku
Velká Británie se ve včerejších večerních hodinách stala terčem děsivého teroristického útoku. Jeho strůjci zaútočili na koncertu americké popové zpěvačky Ariany Grande v Manchesteru. Doposud se hovoří o devatenácti mrtvých a šesti desítkách zraněných. Deník Daily Mail přináší výpovědi očitých svědků.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.5.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Slovák z Prahy čelí obžalobě z přípravy teroristického útoku
Muž ze Slovenska, v jehož pražském bytě policie objevila chemikálie k výrobě výbušniny a návodná videa, čelí obžalobě z přípravy teroristického útoku a z propagace hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka. Na dotaz ČTK to dnes uvedl dozorující státní zástupce Martin Bílý z pražského vrchního státního zastupitelství. Stíhanému mladíkovi, který je ve vazbě, hrozí pět až 15 let vězení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.12.2018 v 14:35, zobrazit podobné
TOPlist