„Nikdy nebude mít milion voličů!“ Fiala dostal ránu od ženy, která zná velmi dobře ODS
Podle komentátorky a nekdejší členky ODS Karoliny Stonjekové, jež byla hostem pořadu XTV.cz moderátora Luboše Xavera Veselého, nemá ODS s Petrem Fialou šanci k volebnímu úspěchu. Vyjádřila se však i k jiným záležitostem, například ke kauze Čapí hnízdo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.9.2019 v 17:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 09. 09. 2019

Související články

Seďa (ČSSD): Paní ministryně s kulama
Nechtěl jsem radit paní ministryni obrany, která je jistě razantní ženou. Problém je, že jsme již dvě ženy v této funkci měli a ono to zrovna dobře nedopadlo. Obrana je velmi těžký rezort a vyžaduje mnohaletou průpravu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.1.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Fiala (ODS): Vládní koalice nepodpořila zvýšení důchodů pro ženy nad 85 let. Proč?
Komentář na facebookovém profilu k zamítnutí navýšení důchodů pro ženy starší 85 let
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.9.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Všechny ženy šátek na hlavu, zavelel zelený prezident Rakouska... A dostal co proto. Nahlédněte s námi i dnes k sousedům
Včera redakce serveru ParlamentníListy.cz informovala o bouři nevole, která zaplavila sociální sítě po kontroverzním prohlášení prezidenta Alexandera Van der Bellena. Bývalý šéf Zelených a v mládí příznivce komunismu navrhl, aby si jeden den v roce rakouské ženy na sebe vzaly šátky a vyjádřily tak solidaritu s muslimkami.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.4.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Ekonomický expert ODS: Máme se velmi dobře
AUDIT ČESKÉ SPOLEČNOSTI „Patříme k té šťastnější menšině světa, která se má velmi dobře. Nebuďme jen pesimisty a věčnými škarohlídy. V délce vyplácení rodičovské jsme rekordmany, když srovnáme daňové slevy, které náš daňový systém poskytuje rodinám, opět jsme na tom v mezinárodním srovnání s vyspělými zeměmi opravdu dobře… Všechna ekonomická data ukazují, že se lidem v naší zemi ekonomicky daří. Rostou mzdy, roste spotřeba a bezesporu to platí i pro rodiny s dětmi,“ říká ekonomický expert a místopředseda poslaneckého klubu ODS Jan Skopeček.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.6.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Sobotka a Babiš se znají patnáct let
V souvislosti s oznámením demise vlády někteří přičítají Sobotkovi vlastnosti, které nikdy neměl a mít nikdy nebude.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.5.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Luděk Štípal: Exekuce - "To by se mně stát nikdy nemohlo"
Pokaždé, když se na webu objeví článek týkající se exekucí, mezi prvními reakcemi v diskuzi najdete alespoň jednoho “pana chytrého” - a můžete se vsadit, že tam napíše něco ve smyslu - “to by se mi stát nikdy nemohlo, dobře jim tak, jen ať platí, chudáci věřitelé…” Rád bych Vám dnes ukázal, že nic není černobílé, a v exekuci se velmi jednoduše může ocitnout i takový “pan chytrý” - i když nikomu nedluží ani korunu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2018 v 09:35, zobrazit podobné
„Fiala ví, jak dopadne. Chtěl by, ale netuší...“ Mrazivá slova o Klausovi ml. a ODS
ROZHOVOR Václav Klaus ml. byl nejhlasitějším „pravičákem“ poslaneckého klubu ODS. Myslí si to mentor strategie a marketingu Petr Viktorýn, který rovněž nešetří kritikou současného vedení občanských demokratů. „Petr Fiala je ve velice těžké situaci, protože hrozně by chtěl, ale neví co a jak. Je docela možné, že jediné prvenství, kterého dosáhne, bude, že coby předseda ODS jako jediný nikdy nebude předsedou vlády. …a on to zřejmě tuší,“ říká o tom, jak se Petr Fiala možná zapíše do dějin. ODS prý chřadne a Václav Klaus mladší tak možná její členy do budoucna přebere.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.5.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Svoboda, jaká tu byla v devadesátých letech, tu už nikdy nebude, obává se Petr Čtvrtníček
Hostem Barbory Tachecí v pořadu Českého rozhlasu Plus byl herec a průkopník politické satiry v Česku Petr Čtvrtníček. Podle jeho slov tady nikdy již nebude taková svoboda jako byla v 90. letech.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.1.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Heleďte, spravedlivé nebude nikdy nic. Někdejší táta odborářů Zavadil ohromil Světlanu Witowskou
Moderátorka Světlana Witowská v úterním Interview ČT24 přivítala poslance zvoleného za ČSSD Jaroslava Zavadila. Občanům vysvětloval, proč bude správné více zdanit bohatší spoluobčany. „Podívejte se, spravedlivé nebude nikdy nic,“ prohlásil mimo jiné poslanec. Rýpl si také do Evropské unie.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.2.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Milion chvilek mění kurs: Takhle vás obrátí proti Babišovi
Spolek Milion chvilek chystá na ohlášenou masovou demonstraci 16. listopadu novou výzvu, která se nebude věnovat kauze Čapí hnízdo. „Kauza Čapí hnízdo končí s podivnou pachutí, ale náš cíl je větší a širší než jedna kauza nebo i osoba premiéra a prezidenta,“ píše se na facebookovém profilu spolku. Novou výzvou má být omezení moci autoritářů a snaha přesvědčit lidi, aby je nevolili.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.10.2019 v 14:35, zobrazit podobné
TOPlist