František Matějka popisuje střet se „zastánci klimatického alarmismu“: Argumenty nevidí, neslyší. Nechtějí. Už se těší na peníze cizích lidí...
ROZHOVOR „Zdraží všechno. To je neúprosná logika. Boj proti změnám klimatu je vlastně geniální nástroj, jak dostat z lidí a firem ještě více peněz. To vše schované za kombinaci vzletných slov a vyvolávání strachu. Ve skutečnosti se přerozdělí ty peníze, které by měli všichni lidé použít na přizpůsobení se (změnám klimatu), do kapes jen některým z nich, aniž by to vyřešilo problém,“ vysvětluje v rozhovoru pro PL.cz František Matějka, předseda Strany nezávislosti ČR.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.9.2019 v 18:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 09. 09. 2019

Související články

Zdeněk Lanz: Příliš mnoho klimatického alarmismu najednou
V pondělí 8. 10. 2018 přinesla média (např. ČTK) dvě pozoruhodné zprávy. Jistě jen kouzlem nechtěného vyšly v tentýž den. Přímo spolu sice nesouvisejí, obě však spojuje společné téma - klimatický alarmismus.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.10.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Jiří Weigl: Hanba pozérskému bláznovství
Na stále bláznivějším pokrokářském Západě se šíří jako nejnovější forma klimatického alarmismu exaltovaná hysterie, jejímž symbolem je švédská školačka Greta Thunbergová, jež na protest proti podle ní nedostatečné činnosti vlád v boji proti tzv. globální změně klimatu bojuje záškoláctvím.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.3.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Drsný pravičák Matějka: Jak vyrvat republiku z rukou estébáků a marxistů? Udělejte, co radím, jinak poteče krev
Dlouholetý bloger a politik František Matějka teď stojí v čele Strany nezávislosti České republiky. Při druhém jmenování šéfa hnutí ANO Andreje Babiše předsedou vlády má Matějka obavy z toho, aby v českých ulicích netekla krev. Natočil proto video, ve kterém radí, jak tomu zabránit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.6.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Matějka (SNČR): Jak daleko mají zastánci EU k násilí od nenávistných slov? Podívejte
V některých státech už používají zastánci EU místo argumentů dokonce násilí. Znalci prostředí hovoří o fašizaci společnosti. Jak jsme na tom v České republice? Jak daleko mají od nenávistných slov k násilí u nás? Pusťte si sdílené video.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Neodpovídáte mi na otázku, sekla Drtinová. Ale lídr hnutí za referendum o EU Matějka si řekl své
Hostem pořadu DVtv.cz s moderátorkou Danielou Drtinovou byl František Matějka ze strany Referendum o Evropské unii. Podle jeho slov je mimo jiné představa, že je Evropská unie bezpečná, zcestná.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.10.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Matějka (SNČR): Eurohujeři vymysleli džihád na řidiče. A zdraží auta nejméně o 100 tisíc
Snížení rychlosti na 30 km/h v obci a 60 km/h mimo obec. Mnohem víc radarů, dálková kontrola vašich aut. Za nové auto o 100 tisíc Kč víc. Předseda Strany nezávislosti František Matějka otevřeně o nových omezeních pro řidiče!
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.3.2019 v 16:35, zobrazit podobné
František Dostál: Příští rok už tomu bude 50 let…
Během kulhání po pražské dlažbě zaslechnu vedle mnoha cizích řečí i ruštinu. Zní také z úst mladých lidí, kteří v srpnu 1968 pobývali ještě někde na houbách.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.8.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Tohle v Bruselu neuvidí vůbec rádi. Po Česku jezdí auta s těmito nápisy: Nenechme si sr*t na hlavu. Vystupme z EU
Květnové volby do Evropského parlamentu se kvapem blíží a předseda Strany nezávislosti České republiky František Matějka se rozhodl, že k volebnímu úspěchu využije těžký kalibr. „Nenechme si sr*t na hlavu,“ volá do světa veřejně Matějka. Zvláště směrem k Bruselu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.5.2019 v 17:35, zobrazit podobné
František Dostál: Peníze odhalují charaktery lidí
Fotoblog Františka Dostála
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.9.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Tady nejde o klima, ale o peníze. Zachránci světa si o ně otevřeně říkají, objevil zděšený Klausův spolupracovník Weigl
Ekonom a ředitel Institutu Václava Klause Jiří Weigl se na serveru Prvnízprávy.cz vyjadřuje k bláznivému bojí proti změnám klimatu a hlupákům, kteří se o to pokoušejí u nás. Kampaň za vyhlášení „klimatického stavu nouze“ už je totiž na stole. Weigl důrazně upozorňuje před požadavkem zelených extrémistů, že hrozba klimatického rozvratu musí znamenat „nastavení jiných pravidel pro financování a řízení kulturních institucí“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.3.2019 v 08:35, zobrazit podobné
TOPlist