Babiš: Šmarda? Sprosťárna, pošlu ho někam! Řekl jsem Hamáčkovi, že ho sejmu
Premiér Andrej Babiš v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz popisuje okolnosti kolem letního sporu o ministra kultury. Při zmínce jména Michala Šmardy se šéf ANO rozhohnil, a to kvůli posledním Šmardovým výrokům.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.9.2019 v 20:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 09. 09. 2019

Související články

Na*raný Babiš otevřel časopis. Huboval. My to slyšeli. A teď se dějí věci
„Je ten typ člověka, který když je kvůli něčemu za slabocha, přijde domů a zmlátí psa nebo dítě,“ tvrdil o premiérovi Michal Šmarda v rozhovoru pro časopis Týden. Andrej Babiš se v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz za tento výrok do Šmardy opřel. Je prý primitiv. A vyjádřil radost, že Šmarda ve vládě nesedí. „V pondělí ráno tehdy jsem řekl panu Hamáčkovi, že buď Šmarda odstoupí, nebo ho sejmu sám,“ sdělil premiér. A na internetu začala hned debata o mafiánském slovníku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.9.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Tohle Babišovi vadí! Michal Šmarda, kterého chtěl premiér „poslat někam“, se ozval
Místopředseda ČSSD Michal Šmarda se ohradil proti slovům premiéra Andreje Babiše (ANO), která předseda vlády pronesl v rozhovoru pro Parlamentní listy. Babiš v něm přitom už reagoval na invektivy ze strany Šmardy. „Pan premiér neustále uráží mé kolegy, což nemohu nechat jen tak být. Když nadává mně, tak to nějak přejdu, to mi nevadí. Jsem zvyklý na leccos. Ale kolegů se prostě zastat musím,“ říká nyní Šmarda.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.9.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Premiér Babiš jednal s maršálkem polského Sejmu Kuchcińskim
Ve středu 23. května 2018 se premiér Andrej Babiš setkal v Poslanecké sněmovně s maršálkem Sejmu Polské republiky Markem Kuchcińskim. Jednali spolu o posílení ekonomické spolupráce, evropských otázkách i polské menšině žijící v České republice.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.5.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Bral jsem to jako vtip, říká Šmarda o Staňkově rýpnutí, že chyběl na folklorní akci
Šmarda, který by měl na ministerstvu Staňka vystřídat, se o den později alespoň vyfotil na autobusové zastávce Dolní Dunajovice.
zdroj: aktualne.cz, přidáno 8.7.2019 v 16:36, zobrazit podobné
Dopis Babiše Hamáčkovi, na který všichni netrpělivě čekali: Pořádáte na mě hon, jsou to všechno naprosté lži
Andrej Babiš píše předsedovi Sněmovny Janu Hamáčkovi (ČSSD), jak to po něm žádali poslanci, a to kvůli kauze korunových dluhopisů společnosti Agrofert takřka za miliardu a půl. Babiš tedy zákonodárcům vyhověl. A co poslancům napsal? „Pořádáte na mě hon!“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.4.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Vedení Sněmovny a polského Sejmu jednala o EU, V4 i kvalitě potravin
Vedení polského Sejmu a české Poslanecké sněmovny se shodla, že Evropská unie by se neměla dělit a měla by být uspořádána bez dělení na různé skupiny. Rozdílné názory se týkaly zavedení eura. Prohlásil to dnes maršálek Sejmu (předseda dolní komory polského parlamentu) Marek Kuchciński po jednání s českými protějšky v letovisku Jurata na severu Polska, o němž informovala agentura PAP.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.8.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Babiš zfackoval Mináře, ČSSD a ČT. Ten Šmarda, jak mluví... A Maláčová? Ukažte ty prachy! Lidi na mě plivali, tak jsem letos nešel
Do čtvrtečních Dvaceti minut Radiožurnálu zavítal předseda vlády Andrej Babiš (ANO) a rozehrál zde svůj tradiční slovní koncert. Popsal, co všechno stihl za jeden den, jak se spolu dohadují ministryně financí za hnutí ANO Alena Schillerová s ministryní práce a sociálních věcí Janou Maláčovou (ČSSD), a stranou jeho pozornosti nezůstalo ani výročí srpna 1968, ani blížící se výročí sametové revoluce. Raději se podívejte sami, co všechno Babiš vlastně řekl...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.8.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Předčasné volby! Nepolezu do zadku! Šmarda to „položil“ a po show ČT oznámil rozhodnutí
Michal Šmarda se vzdal kandidatury na ministra kultury. Učinil tak přímo v živém vysílání ČT v pořadu Události, komentáře. Šmarda hovořil o tom, že chtěl „odšpuntovat situaci“, která vznikla ve vládní koalici.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.8.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Vondráček se sejde s maršálkem polského Sejmu
Předseda Sněmovny Radek Vondráček (ANO) se dnes setká s maršálkem polského Sejmu Markem Kuchcińským. Šéfové parlamentních komor budou jednat o česko-polských vztazích i o spolupráci v mezinárodních uskupeních, jako jsou visegradská čtyřka, Evropská unie a Severoatlantická aliance. Už ve středu se s Kuchcińským setkal premiér v demisi Andrej Babiš. Jednali spolu o posílení ekonomické spolupráce, evropských otázkách i polské menšině žijící v Česku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.5.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Hamáčkovi to drhne: V některých krajích ho s vládou poslali do háje, jinde se neví, jak dopadne
Vstup do vlády s hnutím ANO leží předsedovi ČSSD Janu Hamáčkovi poměrně výrazně na srdci. Spolu s místopředsedou Jiřím Zimolou se snaží přesvědčit straníky, aby hlasovali pro vstup do vlády. Jak píše dnešní Právo, Hamáčkovi se však úplně přesvědčování nedaří.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.5.2018 v 11:35, zobrazit podobné
TOPlist