„Cikáni? Zoo.“ Na Slovensku to jede dál: Trest, Fico, Čaputová. A teď nový vývoj
Premiér Peter Pellegrini (Smer-SD) ještě nemluvil s předsedou Smeru-SD Robertem Ficem o jeho výrocích k exposlanci LSNS Milanu Mazurekovi. Fico se Mazureka zastal. Exposlanec byl právoplatně odsouzen za rasistické výroky na účet romské menšiny. Premiér se s Ficovým krokem neztotožňuje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.9.2019 v 08:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 10. 09. 2019

Související články

„Cikáni? Jak zoo,“ řekl a trestají ho. Zavřete celé Slovensko, každou krčmu! Zuří Fico. Promluvila Čaputová, je veselo
Exposlanec Národní rady Slovenska Milan Mazurek (ĽSNS) řekl to, co si myslí téměř celý národ. Uvedl to předseda Smeru-SD Robert Fico ve videu na sociální síti na adresu Mazurekova právoplatného odsouzení za hanobení národa, rasy a přesvědčení. Fico tvrdí, že orgány činné v trestním řízení a soudy často rozhodují pod tlakem médií, a ne na základě skutečných důkazů. Dodal, že Smer-SD je strana s jasnou protifašistickou orientací.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.9.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Čaputová? „Budeme vás střílet, píše nám hoch od Sorose“. VIDEO o volbách na Slovensku
Na Slovensku se mílovými kroky blíží druhé kolo prezidentských voleb. Právnička Zuzana Čaputová má podle většiny slovenských médií solidně našlápnuto k vítězství. A k tomu, aby se stala první prezidentkou na Slovensku a vlastně i první ženskou prezidentkou ve V4. Poslanec strany SMER-SD je však odhodlán udělat vše pro to, aby Čaputová nevyhrála. Natočil kvůli tomu další video, ve kterém představuje Čaputovou tak, jak ji vidí on sám.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Čaputová řekla jasné slovo k Rusku. A vzkaz vyslala i směrem k Lukašenkovi
Na slovenskou prezidentku Zuzanu Čaputovou se zaměřil server DeníkN.cz. Všímá si také slov komentátora slovenského deníku SME Petra Tkačenka. Podle něj si Čaputová jede svoje. Mnohé Slováky tak svou zahraniční aktivitou překvapuje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.7.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Čaputová pozvala do svého volebního štábu 700 hostů
Úderem 22. hodiny se zavřou volební místnosti na Slovensku a Zuzana Čaputová a Maroš Šefčovič již budou jen netrpělivě očekávat volební výsledky. Oba dva proto zamířili do svých volebních štábů. Píše o tom server HNonline.sk.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.3.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Paroubek: Ficův správný názor
Robert Fico zažívá v současné době těžké dny v souvislosti s probíhající slovenskou vládní krizí. Jak se zdá, dává Fico této krizi čas k tomu, aby vyšuměla sama, i když se jistě stala nejvýznamnější událostí letní okurkové sezony na Slovensku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.8.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Čaputová odvolila a pokorně přiznala, že očekává těsný výsledek
Prezidentské volby na Slovensku vyhrála v prvním kole Zuzana Čaputová se ziskem 40,57 procenta hlasů. V druhém kole však podle svých slov očekává těsnější volební výsledek. Píše o tom server CeskeNoviny.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.3.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Šéfredaktor MF Dnes Plesl ke Slovensku: Fico to do zdi nenapálil. Vybral to bravurně. Kiska je úplně minusovej
Šéfredaktor MF Dnes Jaroslav Plesl se rozepsal na svém facebookovém profilu k aktuálním tématům. Povšiml si například studentských demonstrací i situace na Slovensku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.3.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Slovensko má poprvé prezidentku. Zuzana Čaputová vyhrála volby
Na Slovensku se uzavřely volební místnosti. Po sečtení 94 procent okrsků disponovala Zuzana Čaputová bezmála 58 procenty hlasů. Volební účast by se mohla pohybovat kolem čtyřiceti procent. Slovensko tak bude mít poprvé v čele státu ženu, Maroš Šefčovič již uznal porážku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.3.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Robert Troška: Prezidentští kandidáti - Bruselský byrokrat, tatranský Trautenberk a Johanka z Arku
Jako sonda Galileo při letu k Jupiteru vystřelila v průzkumech veřejného mínění mezi prezidentskými kandidáty na Slovensku právnička Zuzana Čaputová. V médiích na Slovensku i jinde je vykreslována jako moderní žena hájící zájmy a starosti obyčejných lidí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.3.2019 v 14:35, zobrazit podobné
TOPlist