Tohle Babišovi vadí! Michal Šmarda, kterého chtěl premiér „poslat někam“, se ozval
Místopředseda ČSSD Michal Šmarda se ohradil proti slovům premiéra Andreje Babiše (ANO), která předseda vlády pronesl v rozhovoru pro Parlamentní listy. Babiš v něm přitom už reagoval na invektivy ze strany Šmardy. „Pan premiér neustále uráží mé kolegy, což nemohu nechat jen tak být. Když nadává mně, tak to nějak přejdu, to mi nevadí. Jsem zvyklý na leccos. Ale kolegů se prostě zastat musím,“ říká nyní Šmarda.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.9.2019 v 09:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 10. 09. 2019

Související články

Předčasné volby! Nepolezu do zadku! Šmarda to „položil“ a po show ČT oznámil rozhodnutí
Michal Šmarda se vzdal kandidatury na ministra kultury. Učinil tak přímo v živém vysílání ČT v pořadu Události, komentáře. Šmarda hovořil o tom, že chtěl „odšpuntovat situaci“, která vznikla ve vládní koalici.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.8.2019 v 05:35, zobrazit podobné
To slušný člověk nedělá. Šmarda svými slovy Babišovi pocuchá nervy
Když se starosta Nového Města na Moravě Michal Šmarda rozhodl, že nemá zapotřebí sedět ve vládě s Andrejem Babišem (ANO), nezůstal jen u toho, že by se místa ve vládě jednoduše zřekl. Současně bez obalu řekl, co si o Babišovi a jeho vládě s ČSSD myslí. Rýpl si také do Tomia Okamury. Nahlédněte.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.8.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Že tomu nerozumím? Michal Šmarda sepsal své představy o řízení kultury. Mnozí budou „čumět“
Před včerejší schůzkou premiéra Andreje Babiše a prezidenta Miloše Zemana o ukončení nejistoty na Ministerstvu kultury se rozepsal také nominant na ministra kultury Michal Šmarda. A vyjádřil své představy k řízení resortu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.7.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Na*raný Babiš otevřel časopis. Huboval. My to slyšeli. A teď se dějí věci
„Je ten typ člověka, který když je kvůli něčemu za slabocha, přijde domů a zmlátí psa nebo dítě,“ tvrdil o premiérovi Michal Šmarda v rozhovoru pro časopis Týden. Andrej Babiš se v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz za tento výrok do Šmardy opřel. Je prý primitiv. A vyjádřil radost, že Šmarda ve vládě nesedí. „V pondělí ráno tehdy jsem řekl panu Hamáčkovi, že buď Šmarda odstoupí, nebo ho sejmu sám,“ sdělil premiér. A na internetu začala hned debata o mafiánském slovníku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.9.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Prasárna! Šmarda kopnul Babiše za minulost a naznačil budoucnost
Nominant ČSSD na ministra kultury Michal Šmarda se dnes ráno na svém facebookovém profilu vyjádřil k probíhající vládní krizi. Vzpomněl mimo jiné kauzu Lithium, kterou nazval prasárnou. A nechyběl ani vzkaz premiéru Babišovi: „Pokud dojde ke změně v nominaci na ministra kultury, tak není třeba mít strach. Máme docela dost lidí, kteří to určitě zvládnou.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.8.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Babiš: Šmarda? Sprosťárna, pošlu ho někam! Řekl jsem Hamáčkovi, že ho sejmu
Premiér Andrej Babiš v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz popisuje okolnosti kolem letního sporu o ministra kultury. Při zmínce jména Michala Šmardy se šéf ANO rozhohnil, a to kvůli posledním Šmardovým výrokům.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.9.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Chcípneme! Šmarda z ČSSD promluvil na rovinu
Místopředseda ČSSD Michal Šmarda už se neudržel. Má pocit, že ČSSD čeká „chcípnutí v blátě“, pokud se sebou něco neudělá. Sepsal proto velmi ostrý text, kterým naházel pár pořádných slovních granátů do řad ČSSD.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Trhají nás na kusy! naříká Šmarda nad ČSSD. Kdo za to může?
Místopředseda ČSSD Michal Šmarda se v pondělí vzdal své nominace na post ministra kultury, strana nyní na resort posílá Lubomíra Zaorálka. Podle Šmardových slov tento souboj nemohla ČSSD nad prezidentem Milošem Zemanem a premiérem Andrejem Babišem vyhrát. Uvedl to v rozhovoru pro Novinky.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.8.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Babišovi vadí, že se soud kvůli StB na Slovensku vrací na začátek
Předsedovi hnutí ANO Andreji Babišovi vadí to, že se spor o jeho spolupráci s někdejší československou tajnou policií StB na Slovensku vrací na začátek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.10.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Smažka! Foldyna sjel pirátskou europoslankyni a začalo peklo. Drogy a nadávky
„Smažka!“ napsal poslanec Jaroslav Foldyna o Pirátce Gregorové a připomenul její drogové video. Ozval se i exhejtman Michal Hašek. „Nic než hloupá štětka. Tohle je tedy přínos pro naši zem,“ napsal dokonce čtenář v diskuzi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.8.2019 v 16:35, zobrazit podobné
TOPlist