Babiš se vyjádřil o migrantech. A našich dětech: To zas bude...
Andrej Babiš byl hostem demografického summitu v Budapešti. Od bývalého australského premiéra zaznělo něco o migrantech a našich dětech, přečtěte si sami. Jakým způsobem pojmout rodinnou politiku? Jaká je naše porodnost? Podporuje Andrej Babiš rozšíření Evropské unie?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.9.2019 v 10:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 10. 09. 2019

Související články

Když bude zle, půjdou proti nám. Petr Pelikán má jasno o islámských migrantech
Arabista Petr Pelikán se na serveru Kupředu do minulosti znovu vyjádřil k migrační krizi. Konstatoval mimo jiné, že u lidí nově přicházejících do Evropy je třeba očekávat, že budou loajálnější ke svému tradičnímu, zpravidla islámskému společenství. Stát, do kterého přijdou, pro ně zpravidla bude až na druhém místě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.12.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Lepším prezidentem než Zeman by byli i Kramný nebo Rychtář, pustil Pavel Novotný
Budoucím starostou pražské části Řeporyje bude podle všeho bývalý bulvární novinář a podnikatel Pavel Novotný. Ten se nyní ke svému úspěchu vyjádřil pro server iDnes.cz. A nejen k němu. Hovořil také o migrantech. Novotný je členem ODS.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.10.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Lepším prezidentem než Zeman by byli i Kramný nebo Rychtář, spustil Pavel Novotný
Budoucím starostou pražské části Řeporyje bude podle všeho bývalý bulvární novinář a podnikatel Pavel Novotný. Ten se nyní ke svému úspěchu vyjádřil pro server iDnes.cz. A nejen k němu. Hovořil také o migrantech. Novotný je členem ODS.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.10.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Páníková Vlčková (ŘN - VU): Absurdita dnešní doby se odráží v našich dětech
Na jedné straně dětem necháváme svobodu vývoje, najdou se i takoví rodiče, kteří jim nedávají žádná omezení ani podmínky, nechávají je růst „svobodně“. Jenže málokdo si uvědomuje důsledek takové benevolence.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Vysokoškoláci, inženýři, jaderní fyzikové, tvrdilo se o migrantech. Teď přicházejí čísla, která otevřou oči
Rakouský deník Kronen Zeitung zveřejnil další informace o migrantech, které příliš nenahrávají zastáncům liberální přistěhovalecké politiky. Sny o „návalu syrských inženýrů, programátorů a lékařů“ berou definitivně za své.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.9.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Veřejný ochránce práv: Když soud rozhoduje o dětech, nesmí mít průtahy
Rozhodování soudu o dětech musí být plynulá a rychlá, průtahy totiž mohou prohlubovat strach a nejistotu dětí o jejich dalším životě a vztazích. Podařilo se nám přesvědčit předsedu soudu, aby se zasadil o co nejrychlejší rozhodnutí v řízení týkajícím se desetileté holčičky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.5.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Putin bude důležitý hráč. Andrej Babiš se nám vyjádřil k sankcím proti Rusku i k Trumpovi. Pane Kalousku, nečtěte…
Předseda hnutí ANO Andrej Babiš se nám vyjádřil k tomu, že zrušení sankcí podpořil i poslanec za hnutí ANO Stanislav Berkovec, který na sebe upozornil v roce 2014 jako jeden z pozorovatelů neuznaného referenda o připojení Krymu k Rusku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.10.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Policie ČR: Policejní experti se na dvoudenním jednání zaměřili na pohřešované děti
Přibližně šest desítek účastníků z osmnácti evropských zemí, si v uplynulých dnech v rámci mezinárodní konference zástupců Evropské sítě policejních expertů pro pátrání po pohřešovaných dětech, předávalo zkušenosti z oblasti pátrání po dětech a další poznatky, které při tomto pátrání pomáhají.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.12.2018 v 15:35, zobrazit podobné
VIDEO Zločin na dětech! Pořád nějaké antixenofobní projekty...Václav Klaus vypěnil kvůli školství
Expert ODS na školství Václav Klaus mladší zveřejnil na svém facebookovém profilu video z diskuze serveru SeznamZprávy. Již dříve řekl, že inkluze je zločin na dětech. Svá slova by zpátky nevzal.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.8.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Nebudeš mě urážet, nebudeš mluvit o mých dětech, zloděj zlodějský. Kalousek s Babišem se nejspíš potkají u soudu
Slovní přestřelka, která proběhla během středečního jednání Sněmovny o důvěře vládě mezi předsedou vlády Andrejem Babišem a předsedou TOP 09 Miroslavem Kalouskem, bude mít možná soudní dohru. Kalousek totiž po premiérovi požadoval, aby se za svá slova k jeho osobě omluvil, jinak bude nucen celou situaci předat právnímu zástupci, Babiš se však omluvit odmítl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.7.2018 v 08:35, zobrazit podobné
TOPlist