Nejčtenější v danném dni? Historie článků

červen 2020
Po18152229
Út29162330
St3101724 
Čt4111825 
5121926 
So6132027 
Ne7142128 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.064x, což odpovídá cca 107.697-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Pravda o EU posledních let: Václav Klaus st. vytáhl fakta. Mluvil i o ČT
Václav Klaus jako host Xaverova pořadu XTV odpovídal na otázky. Je výhrou odchod Velké Británie z Evropské unie? Dodržela Evropská unie některé sliby, které dala? Zajímá někoho ve světě, že máme trestně stíhaného premiéra, a kde mají původ pokrokářské ideje? „Andrej Babiš na naší politické scéně není zcela jasně největší zlo,“ řekl. Odpovědi vás možná překvapí…
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.9.2019 v 13:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 10. 09. 2019

Související články

Bude křik? Klaus ml. vytáhl fakta proti globálnímu oteplování. A proti mládeži ve stávce
Poslanec Václav Klaus mladší se na svém facebookovém profilu vyjádřil k pátečním protestům studentů za lepší ochranu klimatu, které jsou inspirovány švédskou aktivistkou Gretou Thunbergovou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.5.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Mluvil Václav Klaus st., slyšely jen PL: Z toho by Merkelová neměla radost. Ona organizuje výměnu obyvatel Evropy za migranty
REPORTÁŽ V pondělí se v pražském Autoklubu konalo veřejné představení a křest knihy Aleše Valenty Německo: mýtus a realita. Knihu pokřtil autor její předmluvy Václav Klaus. Exprezident Václav Klaus na úvod řekl, že kniha vychází k výročí Mnichova. Dle něj je Valentova kniha hlubokým ponorem do současného Německa a je založena na detailních znalostech.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.9.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Posledních 27 let znamená svobodu, suverenitu, prosperitu a znovunalezení národa. Tyto volby jsou o tom, zda je uhájíme, burcuje Václav Klaus
Druhý český prezident Václav Klaus poslal před nadcházejícími volbami vzkaz voličům. V textu pro sobotní MF Dnes je požádal, aby se nedopustili zrady na vlastním národě tím, že se budou chtít odstřihnout od toho, co se dělo v této zemi v posledních 27 letech.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.10.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Jakub Čech versus Václav Klaus ml.
"Studenti, držte hubu a krok", pustil se Václav Klaus ml. do Jakuba Čecha. A pořádně mu to nandal. Prý je udavač  ve stylu Pavlíka Morozova.  Ale Václav Klaus ml. nesahá tomu studentíkovi ani po kotníky.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 17.2.2017 v 17:40, zobrazit podobné
Jiří Pehe: ODS má dva zásadní probémy
Občanská demokratická strana v posledních volbách mírně posílila, mírně stoupá i v žebříčcích stranických preferencí, které zveřejňují různé agentury. V tom, aby mohla vystoupat ještě výš, ji ale brání dva zásadní problémy. Jeden je personální a jmenuje se Václav Klaus mladší. Druhým je její obraz výrazně euroskeptické strany, který si udržuje už od dob, kdy straně šéfoval Václav Klaus starší. Klaus ml. je v ODS zcela zjevně omylem.…
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 16.8.2018 v 09:41, zobrazit podobné
Václav Klaus zaútočil na Gretu, obloukem. A mluvil o zničení světa
Exprezident Václav Klaus se ve svém projevu na konferenci, pořádané vědci v sicilském Erice, pustil do klimatických alarmistů: „Tato doktrína je ideologií, ne-li náboženstvím. Žije nezávisle na vědě.“ A pustil se i do těch, co podléhají Gretě: „Jsme svědky neslýchaných a neuvěřitelných ústupků dospělých politiků, respektovaných akademiků, obvykle arogantních novinářů, sebejistých podnikatelů šestnáctileté aktivistce.“ Co řekl dál? Přečtěte si.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.8.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Komunista Václav Klaus ml. chce znárodnit Facebook a Twitter
Zákáz mazaní příspěvků na facebooku či Twitteru, který chce uzákonit Václav Klaus ml. je vstupenkou do komunismu, kterého je Václav Klaus ml., stejně jako jeho otec, věrným apoštolem. Krev se prostě nezapře  
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 11.9.2018 v 19:40, zobrazit podobné
Mladý Klaus je silnější než Fiala. A v posledních dnech si z něj vyloženě tropí žerty, píše komentátor
Poslanec Václav Klaus svým bývalým kolegům z ODS ukázal, že má větší sílu než oni. Otázka je, co bude dál.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.4.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Klaus mluvil na kampani AfD. Radnice chtěla mítink zakázat, ale u soudu pohořela
Bývalý český prezident Václav Klaus hovořil na předvolebním mítinku protiimigrační a protiislámské Alternativy pro Německo (AfD) v bavorském Norimberku. Na akci, která se mále neuskutečnila, učinil pozoruhodné prohlášení k tématu globálního oteplování.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.9.2017 v 22:35, zobrazit podobné
To se mi nelíbilo. Klaus starší pokáral syna. A mluvil o nové straně
Dnešní díl pořadu Sněmovní 4 na serveru Seznam Zprávy se většinově týkal exprezidenta Václava Klause a křtu jeho nové knihy „Václav Klaus stále na cestách“, po němž došlo i na výživnou debatu. Václav Klaus se vyjádřil k obsahu samotné knihy, přičemž vzpomínal na návštěvy u ruského prezidenta Vladimira Putina. A došlo i na jeho syna Václava Klause mladšího v souvislosti s jeho názorem na kojení na veřejnosti, a na jeho chystanou novou stranu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.4.2019 v 18:35, zobrazit podobné
TOPlist