Nejčtenější v danném dni? Historie článků

únor 2020
Po 3101724
Út 4111825
St 5121926
Čt 6132027
 7142128
So18152229
Ne291623 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.616x, což odpovídá cca 188.678-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Brexit: Zvrat? Informace, která zapadla. Jde o Nigela Farage
Nigel Farage slibuje Borisu Johnsonovi obrovský úspěch, pokud podpoří návrh lídra Brexit Party na pakt o neútočení a spolupráci ve volbách. Spolu mohou získat křesla na severu země, kde dosud konzervativci nevítězili, říká analýza. Co na to premiér?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.9.2019 v 14:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 10. 09. 2019

Související články

Klaus st. u Nigela Farage: Vytrvejte! Nezklamte nás, potřebujeme vás
Vleklá vládní krize ve Spojeném království dala vzniknout nové straně, Straně Brexitu (Brexit Party). Založil ji europoslanec Nigel Farage, bývalý lídr strany UKIP, a požadavkem strany je tzv. tvrdý Brexit bez dohody, tedy že by Británie opustila zónu volného obchodu i celní unii. Na včerejším setkání členů strany hovořil také bývalý prezident České republiky Václav Klaus, jenž své poznámky zveřejnil na svém webu. A jako obvykle nenechal na EU nit suchou: „Politické elity EU Brexit nechtěly přijmout, protože nechtěly dospět k pozitivnímu řešení. Chtěly co nejvíce potrestat, ponížit a odsoudit Velkou Británii. Chtěly ukázat, že není žádná možnost přátelského odchodu z EU, zvláště, že malé země nemají šanci EU opustit.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.5.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Zrůdnost. Brusel vás bude šikanovat a trestat za to, že nechcete platit za chybu Merkelové a přijmout migranty. Přítel Donalda Trumpa a Mr. Brexit takto varoval Čechy
REPORTÁŽ Předák britské euroskeptické strany UKIP a šéf euroskeptické frakce v europarlamentu Nigel Farage, který je znám jako Mr. Brexit – pan Brexit, vystoupil v Praze v Národním domě na Vinohradech s přednáškou a na tiskové konferenci. Pozval ho předseda Svobodných Petr Mach.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.9.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Zbabělci. Ignorují islám, nechávají přicházet další a další muslimy! Wilders a další po masakru v Londýně zuří
Politici z celého světa se postupně vyjadřují ke včerejšímu teroristickému útoku v Londýně. Redakce serveru ParlamentníListy.cz přináší reakce Geerta Wilderse, Donalda Trumpa, Frauke Petry, Marine Le Penové a Nigela Farage.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.3.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Provokace Sobotky, kterému padají preference! Poloprázdný europarlament viděl, jak politik od Nigela Farage bránil Andreje Babiše
Na půdě Evropského parlamentu se projednávala problematika možného ohrožení svobody médií v České republice. Názory na kauzu spojenou s aktivitami Andreje Babiše se u evropských poslanců různí. Naprosto zjevná je ovšem jedna věc - nezájem, zasedání se zůčastnila jen hrstka ze 751 europoslanců.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.6.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Nigel Farage: Juncker je naprostý idiot. Idiot, jinak ho nelze nazvat
Dva velmi známí Britové, vlivná novinářka Katie Hopkins a někdejší šéf UKIP Nigel Farage, se pustili do předsedy Evropské komise Jeana-Clauda Junckera. Hopkins se vysmála Junckerovým výhrůžkám stran Brexitu a Farage jej rovnou nazval „naprostým idiotem“ za jeho slova adresovaná Donaldu Trumpovi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.4.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Volby do EU - vyhráli, prohráli, ale v něčem mě zaujaly!
Tím, že šestitýdenní existence politické Strany pro brexit v Británii zvítězila. Nejzajímavějším na tom ale je, že třeba dlouholetý poslanec v EU pan Nigel Farage a jeho straničtí kolegové, míní vlastně skončit a nečerpat výhody m
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 28.5.2019 v 13:40, zobrazit podobné
Svobodní: Nigel Farage v Praze podpoří Svobodné
21. září navštíví Prahu britský politik Nigel Farage. S veřejností se setká on i předseda Svobodných Petr Mach na podvečerní konferenci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.8.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Brexit se zasekl.
Brexit s dohodou, brexit bez dohody, žádný brexit, nové referendum, britský parlament se pomalu kvůli brexitu rozpadá, co by bylo nejlepší pro nás, pro EU, pro Velkou Británii, zatracená irská pojistka.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 27.2.2019 v 11:40, zobrazit podobné
Sorosovo spiknutí, největší v dějinách. Vy v tom jedete taky, přinutil Nigel Farage parlament EU ke křiku. Je zde VIDEO s titulky
Europoslanec Nigel Farage se pořádně rozjel v Evropském parlamentu. Tématem byl George Soros a jeho vliv v Bruselu. Farage za šumu a projevů nesouhlasu v sále vyslovil názor, že možná sledujeme největší mezinárodní politické spiknutí v dějinách. Následně upozornil, že v europarlamentu působí více než 200 poslanců, které Sorosova neziskovka považuje za oddané spojence, a dokonce se tím suverénně veřejně chlubí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.11.2017 v 10:35, zobrazit podobné
TOPlist