Herečka Nesvačilová, která se pustila do Zemana kvůli jeho dětství: Je to náš prezident, Havel už není. Musíme se s tím naučit žít
Každého Čecha ovlivňuje to, jaké měl současný prezident Miloš Zeman dětství, protože dětství každého člověka formuje. V tomto duchu se nedávno vyjádřila herečka a režisérka Petra Nesvačilová. Za to si prý vyslechla řadu negativních reakcí a vulgarit. Teď dodala, že Miloš Zeman je i její prezident, ale je to prezident, který umí rozdělovat společnost, a my se s ním musíme učit žít. Musíme se naučit žít i s tím, že Václav Havel už je minulostí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.9.2019 v 15:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 10. 09. 2019

Související články

Zeman je takový kvůli svému dětství, odhadla herečka
Herečka Petra Nesvačilová prý možná pochopila, kde se v některých lidech bere zlo, a proč je prezident Miloš Zeman takový, jaký je.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.8.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Mladá česká herečka zuří: Že jsme jenom banda komediantů, která by si měla hrát divadlo a neplést se do věcí, do kterých jim nic není? Jak nic není!
Herečka Eva Josefíková se v rozhovoru pro server Aktuálně.cz rozčílila nad skutečností, že by se herci neměli k ničemu vyjadřovat. Podle svých slov je na toto již alergická.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.4.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Ty k....! Slavná herečka sahala po sprostém slovu. A odsoudila Zemana
Herečka Aňa Geislerová se na svém facebookovém profilu vyjádřila ke slovenskému prezidentovi Andreji Kiskovi i jeho českému protějšku Miloši Zemanovi. A nejen k nim.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.9.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Ta nenávist! Mnoho umělců jako já podporuje Miloše Zemana, Jana Žižku naší politiky. Drahoš je zajíc v pytli, svěřila se nám známá herečka
ROZHOVOR Není pravda, že většina umělců nenávidí prezidenta Miloše Zemana. Jenom nejsou tolik slyšet. ParlamentnímListům.cz to řekla známá herečka a dabérka Tereza Bebarová, která bude podle svých slov opět volit Miloše Zemana. „Je to takový Jan Žižka české politiky. Už se sice tak mocně neohání palcátem, občas i z koně spadne, ale vždycky se vydrápe na hřbet a zase jde do boje, bojovat za nás a za naši zemi,“ říká.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.1.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Petr Lachnit: Co chceme od škol pro naše děti?
"Každé dítě by se mělo naučit číst a počítat. Kvůli tomu ještě nemusí nutně chodit do školy. To by ho mohli bez problémů naučit i jeho rodiče. Škola by tedy měla přinést pro život dítěte něco navíc. Naučit ho společenským návykům, životu v kolektivu. Měla by mu přinést základní hodnotovou orientaci, ale také orientaci v oblasti lidského poznání," začíná svoji dnešní úvahu JUDr. Petr Lachnit, a pokračuje...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Herečka Angelina Jolie se tvrdě opřela do Trumpa kvůli uprchlíkům a zákazu vstupu do USA
Slavná herečka Angelina Jolie zkritizovala Donalda Trumpa, aniž by jedinkrát použila jeho jméno. 45. prezident USA to od dámy schytal za vydání zákazu vstupu do USA muslimům ze sedmi zemí. Tento zákaz už zrušil soud v Seattlu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.2.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Umělci znovu v akci! Anna Geislerová dokonce pracovala rukama, aby naštvala Babiše
Herečka Anna Geislerová se pustila do premiéra Andreje Babiše (ANO). Jásala nad nápisy na silnici. Nešetřila ani prezidenta Miloše Zemana.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.7.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Od Havlů udeřilo: K volbám by měli smět jen někteří lidé
„Václav Havel by v dnešní době nebyl šťastný,“ říká v rozhovoru pořadu Prostor X pro server Reflex.cz vědec a spisovatel Ivan Havel, bratr prezidenta Václava Havla. Demonstrace z posledních měsíců by se však prezidentu Havlovi podle jeho bratra líbily. Havel v rozhovoru vzpomenul na to, co zažíval během minulého režimu a v prvních chvílích demokracie. Vyjádřil se, že dnešní situace „není to, v co v prvních letech věřili“. V lidech prý přetrvává povaha lidí z bolševismu. Hovořilo se i o volebním systému. S tím není Havel rovněž spokojený. Demokracie je prý „příliš demokratická“ a k volbám by se měl dostat jen ten, kdo by prošel určitou zkouškou či testem. A v závěru pak došlo i na zhodnocení prezidenta Miloše Zemana.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.9.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Milan Knížák natřel najednou Sorose i Zemana. Ten druhý mu prý připomněl dětství s Klementem Gottwaldem
Profesor Milan Knížák se vysmál čestnému předsedovi TOP 09 Karlu Schwarzenbergovi. Za jeho slova o americkém miliardáři maďarského původu Georgi Sorosovi. Na frak ovšem dostal i prezident Miloš Zeman. Kvůli lidem jako Schwarzenberg a Zeman doporučuje pan profesor lidem, aby nečetli noviny a nedívali se na televizi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.5.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Herečka Daniela Kolářová: Zeman se chová hnusně, obyčejné lidi jenom zneužívá. Lumpárny, špína, hnus, póvl. Prokristapána, my přece patříme do Evropy
ROZHOVOR „Celou věc si vysvětluji tak, že nejdřív tam byl jakýsi truc Miloše Zemana, který se odmítal zúčastňovat jakýchkoliv debat, a pak když šlo do tuhýho, tak zmínil ony navrhované dvě debaty. Jenže pak najednou si vymyslel, že budou čtyři. To je ale skoro nerealizovatelné a já to od Zemana považuji za naschvál. Jsou to prostě jeho trucy. A je to i nefér hra,“ říká herečka Daniela Kolářová, která v těchto dnech přispěchala s podporou prezidentského kandidáta Jiřího Drahoše. Ten je podle ní bezesporu slušným člověkem a má šanci nejen dobře pracovat pro tuto zemi, ale i ji dobře reprezentovat. A to na rozdíl do Miloše Zemana. „Ten se chová hnusně a dělá, že mu záleží na obyčejných lidech, ale podle mne jich jen zneužívá,“ tvrdí taky herečka v rozhovoru ParlamentníchListů.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.1.2018 v 10:35, zobrazit podobné
TOPlist