Nejčtenější v danném dni? Historie článků

květen 2020
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne310172431
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.991x, což odpovídá cca 103.888-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
Kobza (SPD): Politici, útočící na mrtvé, se snaží zachránit jen svou upadající stranu…
…doufají totiž, že ti se správnou nenávistí by je mohli opět volit. Do pomníků se přece kope nejsnáze. A na kom jiném dokázat svou nadřazenost nebo zbabělost?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.9.2019 v 15:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 10. 09. 2019

Související články

Legrační kult mládí. Komentátor připomíná, jak jsme dopadli s Maláčovou, Petříčkem a Piráty
Slýcháváme, že nadějí pro upadající strany jsou mladí lidé, kteří přinesou nové nápady a zkostnatělost nahradí čerstvým větrem do plachet. Tyto fráze pod svou omílaností ale už ztrácejí lesk. Komentátorovi Lidových novin už přijde tento kult mládí poněkud legrační. Zvláště když se dívá na aktuální zachránce ČSSD Janu Maláčovou a Tomáše Petříčka. „Nejstarší českou politickou stranu mají zachránit neokoukané tváře dvou profesionálních byrokratů,“ glosuje komentátor. A posvítil si i na další.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.2.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Od Okamury zahřmělo na média: O nás píšete, ale o tomto mlčíte. A jde o hodně peněz
Jiří Kobza, bývalý velvyslanec a nový poslanec za hnutí SPD, se rozčílil na pokrytectvím českých novinářů. Ti, co se rádi ohánějí svobodou a nezávislostí žurnalistiky, nyní podle něj ukazují svou zaujatost, když se snaží zoufale vyšťourat jakoukoliv špínu na zástupce SPD, zatímco politici jiných stran je nevzrušují, i když se často jedná o skutečné extremisty.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.11.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Nenávidět Zemana a SPD? To je OK. Ale migranta, který měl znásilnit dívku? To raději ne. Jiří Kobza přidal smutná fakta, proč k odpornému činu došlo
ROZHOVOR Ke znásilnění šestnáctileté dívky, ze kterého je obviněn Afričan vyhoštěný z Německa, prý vůbec nemuselo dojít, kdyby Německo dodržovalo zákony o migraci, říká poslanec Jiří Kobza (SPD). A reakce ministra vnitra Jana Hamáčka (ČSSD), který monitoruje nenávistné reakce na útok, jež se vyskytují na internetu? „Pan Hamáček se očividně ve snaze zachránit před úplným potopením děravých necek ČSSD naivně snaží sbírat hlasy multikulturalistů a dalších aktivistů,“ říká zkušený diplomat Kobza, podle kterého se stíhají jen ty nesprávné projevy nenávisti, ty správné si můžete dovolit. Jak je poznáte? Podle Kobzy je povoleno nadávat například prezidentu republiky, nebo hnutí SPD.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.7.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Likvidace ČSSD v přímém přenosu
Tandem Zeman-Babiš je pro sociální demokraty již definitivně likvidační. Jan Hamáček uvěřil politikům, kteří si jeho důvěru nezaslouží. Chtěl zachránit Česko, ale obětuje sám sebe a svou stranu.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 15.7.2019 v 05:40, zobrazit podobné
Brutální nátlak demobloku a jeho médií. Poslanec Kobza se vrací k Babišově kauze a ukazuje Zemanovy trumfy
ROZHOVOR „V jednání o brexitu se Evropská unie chovala protektorsky a naprosto odsouzeníhodným způsobem, arogantně, povýšenecky,“ hodnotí politické dění poslanec SPD Jiří Kobza. Podle něj je současná situace z většiny vinou právě Evropské unie, jejíž protektorský a pro Velkou Británii nepřijatelný návrh rozvodové dohody čeští politici mohli a měli vetovat. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz označil novou koaliční stranu v italské vládě za původce a viníka migrační krize a situace v Itálii. Kobza si je jistý, že tamní bývalý premiér Matteo Salvini ještě neřekl poslední slovo. Věnuje se také dotační kauze Andreje Babiše a pro Demokratický blok nemá mnoho pěkných slov.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.9.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Linek (Soukromníci): Slibem nezarmoutíš
Neúprosně se nám blíží komunální a senátní volby. Všechny strany se tak snaží zaujmout voliče a strhnout je, byť třeba na poslední chvíli, na svou stranu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.10.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Trump má pravdu! I my musíme chránit naši kulturu, řekl Kobza. Připojme se k paktu o migraci, oponovala Langšádlová
Středeční odpoledne se nachýlilo k podvečeru a ve Sněmovně se stále debatovalo o globálním paktu OSN o migraci a o globálním paktu téže organizace o uprchlících. K řečnickému pultíku se postavili např. poslanec SPD Jiří Kobza či poslankyně TOP 09 Helena Langšádlová. Kobza konstatoval, že nesmíme přesouvat africkou chudobu, nemoci a africké násilí do Evropy. Langšádlová nabídla odlišný pohled. Se svou troškou do mlýna přišel i poslanec (ODS) Zbyněk Stanjura.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.9.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Kupují si strany politické průzkumy? Promluvil expert Herzmann
Proč volby dopadají jinak, než je předpovídáno? Snaží se politické strany ovlivnit výsledky průzkumů? A jak se chová český volič? Nejen tyto otázky se snažil zodpovědět v pořadu Interview na internetové televizi Blue TV sociolog Jan Herzmann, který se již čtyřicet let věnuje výzkumům veřejného mínění a všem na to navazujícím aktivitám. „Samozřejmě jsem slyšel o tom, jak politici orodovali u některých výzkumných agentur za lepší výsledky průzkumu pro svou stranu. Některé agentury i takovou možnost samy nabízely,“ říká sociolog.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.5.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Česká televize je dezinformační propagandistický kanál. Prohnilá a zbabělá západní Evropa. Děti jsou ve školách vychovány, aby volily proimigrantské strany. Poslanec od Okamury hovoří
ROZHOVOR „Podle toho, co se nyní děje na školách, také jsem toho názoru, že jsme svědky rozsáhlé kampaně přípravy budoucích prvovoličů, která má za úkol připravit je na to, aby za tři a půl roku volili tu správnou a jedinou multikulturní, promigrantskou a proislámskou stranu. To považuji za přímé ohrožení demokracie v naší zemi…západní Evropa svůj boj již prohrává na celé čáře, svou naivitou, svou prohnilostí, svou zbabělostí a také prodejností svých politiků. Zbývá střední Evropa, jako poslední bašta evropanství a národních států,“ říká poslanec SPD Jiří Kobza.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.6.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Buďme na naše tradice hrdí, apeluje europoslanec Zdechovský a snaží se zachránit Ježíška
Už devátý rok se snaží iniciativa Zachraňte Ježíška o otevření diskuse o Vánocích a jejich podstatě. Na facebookovém profilu ji podporuje již více než 60 tisíc lidí. U jejího zrodu stál europoslanec Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.12.2017 v 17:35, zobrazit podobné
TOPlist