Nejčtenější v danném dni? Historie článků

únor 2020
Po 3101724
Út 4111825
St 5121926
Čt 6132027
 7142128
So18152229
Ne291623 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.616x, což odpovídá cca 188.678-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Loď „Antibabiš“ se potápí. Pro demoblok mrzuté, přímo katastrofální. Ze štvanice premiér vyjde jako vítěz, tuší exsenátor Veleba
ROZHOVOR „Loď ‚Antibabiš‘ se pomalu potápí,“ říká bývalý prezident Agrární komory Jan Veleba a dodává. „Piráti, s odstupem několika koňských délek druhá nejsilnější strana, hbitě přeskakují na jinou loď a zoufalce manekýna Fialu a spol. nechávají svému osudu.“ V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz zmínil někdejší senátor úniky informací nejen v souvislosti s Čapím hnízdem a vyjádřil se i k tomu, co se děje kolem sochy maršála Koněva. Starostovi Prahy 6 pak poslal velmi jasný vzkaz. Přečtěte si také, co řekl ohledně Ruska a sankcí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.9.2019 v 18:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 10. 09. 2019

Související články

Redaktor a kameraman ČT útočili na premiéra na výstavě, otrávení lidé jim nadávali. Svědectví, co se dělo po skončení kauzy Čapí hnízdo
Na výstavě Zahrada Čech, kam se premiér Babiš neohlášený zajal podívat minulý pátek, jej pronásledoval štáb České televize, vyptávající se na zastavení trestního stíhání v kauze Čapí hnízdo. Exsenátor Jan Veleba, který vše sledoval zblízka, teď popisuje, co se kolem toho odehrávalo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.9.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Čísla o soběstačnosti ČR v zemědělství jsou katastrofální, hrozí se premiér Babiš
Jako katastrofální označil dnes český premiér Andrej Babiš (ANO) údaje o potravinové a zemědělské soběstačnosti České republiky. Na sněmu Agrární komory v Brně uvedl, že Česko dováží vepřové i kuřecí maso, ale i vejce a další zemědělské produkty. Prezident Agrární komory ČR Zdeněk Jandejsek novinářům řekl, že soběstačnost země ve výrobě vepřového masa se pohybuje mezi 36 až 38 procenty, u drůbežího je to 55 procent, u vajíček 60 procent a u mléka kolem 85 procent.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.5.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Levová (SPD): Miroslav Poche jako eso ČSSD na ministerstvo?
Povolební sebereflexe ČSSD žádná a ještě se nám její politici cpou do médií, kde naše hnutí SPD poučují a nálepkují? A co jejich hlavní předvolební programový bod „Antibabiš“? Za příslib ministerských koryt bod Antibabiš skončil v propadlišti dějin.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.6.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Staněk prý nejspíš začal čistit chlév po Hermanovi, a to umělecké frontě vadilo. Exsenátor Veleba zmiňuje také moloch ČT a její kouzlení s čísly
ROZHOVOR „Ministr Staněk zřejmě Augiášův chlév začal čistit a narazil na odpor. U umělecké fronty tomu rozumím, ale že ho hodil přes palubu předseda ČSSD Hamáček, to jenom dokresluje jeho slabou osobnost,“ říká bývalý senátor a někdejší prezident agrární komory Jan Veleba a nastoluje otázku, zda „by nebylo lépe, kdyby socani z vlády odešli“. V rozhovoru pochválil Andreje Babiše a vrátil se i k tomu, co se dělo při demonstraci na Letné. V té souvislosti se velmi rázně vyjádřil nejen k proslovům umělců, ale také přítomných zemědělců a při té příležitosti zmínil i Jiřího X. Doležala. Nešetřil ani veřejnoprávní televizi a rozhlas. Padla slova jako naháněči a propagátoři.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.7.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Stárnoucí a tučnící redaktoři ČT. Když si poslechnete názory lidí mimo oficiální mainstream, kritika už přechází v masový odpor. Exsenátor Veleba připomíná svůj radikální návrh
ROZHOVOR „Je třeba vzít si na pomoc selský rozum, vytvářet ostrůvky pozitivní deviace v moři mainstreamu a dezinformací ČT – být informován ze zahraničních zdrojů, být svůj, nenechat si vnutit ten ‚jediný správný názor‘ a ten svůj nebát se říct nahlas,“ říká ohledně blížících se voleb do Evropského parlamentu bývalý prezident Agrární komory a někdejší senátor Jan Veleba. V rozhovoru mimo jiné přináší zajímavé informace ohledně ČT a říká: „Zpupnost a pohrdání, tak bych charakterizoval chování člověka, který řídí současnou ČT.“ Přečtěte si také, co řekl k seriálu Most!.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.2.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Veleba už nechce do Senátu. Odstoupí i z čela SPO
Senátor Jan Veleba nebude na podzim obhajovat místo v horní komoře Parlamentu. Na konci března také odstoupí z čela Strany práv občanů (SPO). Veleba to dnes řekl ČTK. Věnovat by se chtěl například publikační činnosti v oblasti zemědělství.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.3.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Senátor Veleba vidí toky peněz v pozadí iniciativy Kocába a Kalvody
Senátor Jan Veleba (SPO) se ve svém komentáři zamyslel nad iniciativou Několik vět 2017. „Za vším hledej tok peněz, říká jeden moudrý známý,“ podotkl Veleba k iniciativě, za níž stojí zpěvák Michael Kocáb, advokát Jan Kalvoda a další.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.7.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Jiří Vyvadil: Jako u Skripalů i nyní se Babiš ukázal jako totální idiot
Andrej Babiš má obrovské štěstí, že pro většinu voličů je ta druhá strana, tj. ODS, Piráti a celý den dalším pravicový demoblok, natolik nepřijatelná, že mu to nakonec lidi hodí…
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.2.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Číp (KSČM): Jak vidím bezpečnostní situaci v Evropě
Bezpečnostní situace v Evropě je dnes jedním z hlavních témat parlamentních voleb v České republice i jinde v Evropě. Je to mrzuté, ale je nutné to vzít jako reálný fakt.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.10.2017 v 07:35, zobrazit podobné
TOPlist