Herečka Theodora Remundová: Strach z muslimů momentálně necítím. Politici nás straší, a pak si pan Babiš přiveze do továrny 80 pracovníků z Mongolska
ROZHOVOR „Uprchlíky odmítáme, ale levnou pracovní silou nepohrdneme...," říká dcera herečky Ivy Janžurové, dokumentaristka a herečka Theodora Remundová. Přemýšlela někdy o vstupu do politiky? Jak se cítila nedávno v Izraeli? Co by vrátila z dob komunismu a nakolik se obává muslimů?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.9.2019 v 20:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 10. 09. 2019

Související články

Mináři, pozor na spasitelský komplex! I voliči Babiše jsou v něčem skvělí. Režisérka Remundová přemítala o Milionu chvilek
Režisérka Theodora Remundová v rozhovoru pro Reflex.cz prohlásila, že se snaží naslouchat druhým. Snažila se pochopit, jak se dívají na svět Rusové, snažila se pochopit, jak se na svět dívají kupříkladu voliči Andreje Babiše (ANO) a snaží se vidět, že i voliči Andreje Babiše mohou být skvělí lidé. Předsedu spolku Milion chvilek pro demokracii varovala, aby nepropadl představě, že je spasitel.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.7.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Babiš straší voliče popelnicí Evropy a ošizenou Milkou. Ozval se výrobce i politici
Proč si naše děti nemůžou koupit v našich řetězcích originál Milka čokoládu? rozčiloval se Babiš. Můžou si ji koupit, zareagoval výrobce Milky.
zdroj: aktualne.cz, přidáno 6.5.2019 v 20:36, zobrazit podobné
Agrofert přiveze pastevce z Mongolska, aby makali v uzeninách. Josef Středula vytáhl vážná fakta a čísla
Kostelecké uzeniny, spadající do holdingu Agrofert dříve vlastněného exministrem financí Andreje Babiše (ANO), shánějí zpracovatele masa i dělníky potravinářské výroby. Jak je uvedeno v inzerátu, společnost je ochotna zaměstnat i cizince. A předseda ČMKOS Josef Středula uvádí víc.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.7.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Herečka Frejová se s tím nepáře: Tu dnešní "elitu" považuji za zločince. Estébák a defraudant Babiš, fašounek Okamura a prezident lhář
Herečka Kristýna Frejová se pro server Forum24.cz vyjádřila k současnému stavu naší země. Podle jejích slov jsou pro ni nepřijatelní jak prezident Miloš Zeman, tak premiér v demisi Andrej Babiš (ANO).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.2.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Hospodářská komora přijímá žádosti o zaměstnance z Mongolska a Filipín
Kvůli nedostatku pracovní síly na tuzemském trhu práce Hospodářská komora České republiky dnes začala vyřizovat žádosti firem o doporučení na zaměstnance z Filipín a Mongolska.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.4.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Umře někdy prezident Zeman?
Jeho mluvčí naznačuje, že neumře. Nikdy. Něco na tom určitě bude. Smrtelné tělo hlavy státu asi přežije duch, který bude strašit ještě několik generací politiků i voličů. Momentálně, ještě zaživa, straší ve slovenských volbách.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 25.3.2019 v 15:40, zobrazit podobné
Prezident Zeman zaslal telegram prezidentovi Mongolska
Prezident republiky Miloš Zeman zaslal v pátek dne 14. července 2017 gratulační telegram Khaltmaau Battulgovi, prezidentovi Mongolska.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.7.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Ublížili mi. Herečka Eliška Balzerová otevřeně řekla, jak s ní zametli. Padla i jména Babiš a ODS
Oblíbená herečka Eliška Balzerová se pro Seznam Zprávy rozpovídala o tom, co jí údajně provedli v Divadle na Fidlovačce. Prý se ji snažili odstřihnout od diváků a když se nechtěla nechat, nastalo dusno. V jednu chvíli se prý herečce pokusil pomoct Andrej Babiš (ANO), jenže ne zadarmo, a protislužba, kterou požadoval, prý byla pro herečku nepřijatelná...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.7.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Autorka kritického filmu o imigrantech: Kdybych napsala, jak Mohamed pomáhá babičce přes přechod, neměla bych problémy
Scénáristka Lucia Klein Svoboda je autorkou scenáře k filmu Jako v ráji, který vzbuzuje velké emoce. Pojednává totiž o střetu kultur zemí Visegrádské čtyřky a muslimů, kteří do Evropy v posledních letech ve velkém přicházejí. Na sezení s potenciálními sponzory tohoto filmu je proto vždy přítomný strach. „Jednak strach z teroru z muslimské strany, ale i strach z toho, jaký vliv by to mělo na jejich byznys,“ prozradila scénáristka v rozhovoru pro server Info.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.5.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Kráva nebeská Merkelová a poseroutka Sobotka. Imigrace je řízená invaze, jejímž cílem je likvidace Evropy. Orbán promluvil o nadvládě muslimů a toto nám řekli Babiš, kníže či Keller
ANKETA Maďarský premiér Viktor Orbán řekl na kongresu Evropské lidové strany (EPP), že migrace je „trojským koněm terorismu“, „invazí muslimů“, byznysem pro nevládní organizace. Imigranti prý preferují život v paralelních společnostech. Pokud to bude pokračovat jako nyní, západní Evropa bude dle něj mít muslimskou majoritu ještě během života naší generace. Vyzval k obraně „národní hrdosti a křesťanské identity. A co na to čeští politici?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.4.2017 v 16:35, zobrazit podobné
TOPlist