Premiérova "bomba"
V úterý (10/9) večer se i na českých serverech objevila „senzační“ politická zpráva. Izraelský premiér oznámil, že když příští úterý (17/9) vyhraje volby a sestaví vládu, vyhlásí suverenitu nad Jordánským údolím.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 10.9.2019 v 20:40, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 10. 09. 2019

Související články

Koudelka (ČSSD): Bomba či blamáž?
Vrchní státní zastupitelství v Olomouci je známo bombastickými začátky svých akcí. Nejznámější je zákrok na Úřadu vlády 2013, kde výsledky po 6 letech spočívají v objasnění premiérova milostného trojúhelníku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.3.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Bomba: Matteo Salvini unikl atentátu
Česko-italská blogerka Monika Pilloni ohlásila z Itálie, že ve městě Ala, kde měl vystoupit ministr vnitra Matteo Salvini, vybuchla před jeho příjezdem bomba.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.10.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Desetiticíce lidí se najednou vypařily... Právě před 72 lety dopadla atomová bomba na Hirošimu
Od válečné tragédie v japonské Hirošimě, při níž zahynulo asi 140 tisíc lidí, dnes uplynulo 72 let. Na město tehdy dopadla jaderná bomba. Tragédii si připomínají desetitisíce Japonců.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.8.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Ivan Poledník: Bomba odpálena - CIA chce zavirovat celý svět. Bagatelizace skandálu galaktických rozměrů. Špiclování je pouze vrcholek ledovce
Od tohoto úterka jsme svědky jednoho z největších skandálů spojených s výzvědnými službami v celé moderní historii. Bomba, kterou odpálil server WikiLeaks, je někdy označována jako Snowden 2.0.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.3.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Hodně bankéřů přijde o práci, varuje před volbami ekonom Pikora
Ekonom Vladimír Pikora doporučuje politikům, aby se před nadcházejícími volbami zabývali také tématy, která překlenují jedno volební období. Jinak se také může stát, že se se zlou potážeme. Málokterý politik si prý naopak všímá, že nám tu tiká bomba – bomba čtvrté průmyslové revoluce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.9.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Bomba zvaná OKD. Komentátorka z Babišových novin píše, co vše může souviset s odchodem Mládka
„Za politicko-intrikánskou partií o obsazení ministerstva průmyslu a obchodu nejsou ani tak telekomunikace, jako bomba zvaná OKD,“ míní v dnešním vydání MF Dnes komentátorka Zuzana Kubátová. Všímá si také toho, že premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) zatím tají, koho do křesla šéfa resortu posadí. Zmiňovaný Tomáš Prouza totiž nebudí velké nadšení u prezidenta Miloše Zemana.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Islám je jako atomová bomba. Genderová studia dělají ze sebevědomých žen ukňučené hysterky. Martin Konvička promlouvá o pokleslých humanitních pseudovědách
ROZHOVOR „Islám je mezi ideologiemi jako atomová bomba mezi zbraněmi. Hrát si s atomovými bombami také nedovolujeme jen tak někomu,“ tvrdí Martin Konvička, protiislámský aktivista a představitel iniciativy Islám v ČR nechceme. Podle něj vůči ženám neexistuje sexističtější a krutější ideologie, než je islám. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz kritizoval i genderová studia, která považuje za nejpokleslejší humanitní pseudovědu. Z dřívějších sebevědomých žen se prý staly ukňučené hysterky neschopné přiznat chyby.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.2.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Ministryně Schillerová: Tak tohle je bomba!
Komentář na facebookovém profilu k hodnocení výběru daní v ČR
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.9.2019 v 07:35, zobrazit podobné
TOPlist