Kupka (ODS): EET šmíruje a dívá se pod prsty úplně všem
Projev na 34. schůzi Poslanecké sněmovny 10. září ke změně zákona o evidenci tržeb a o dani z přidané hodnoty.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.9.2019 v 05:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 11. 09. 2019

Související články

Místopředseda ODS Kupka: Je tu regulérní blázinec. Populista Babiš nejdřív slibuje a až potom myslí
ROZHOVOR „Na české politické scéně je řada oblíbených politiků, kteří klidně popřou, co řekli včera, slibují věci, které nehodlají splnit, které jsou v rozporu s jinými sliby. Bojovat s tím lze jen slušností a pevným postojem, nikoli naskočením na stejnou vlnu – Babiš slíbil zlevnit jízdné vybraným skupinám, my je snížíme všem!“ říká místopředseda ODS Martin Kupka. Promluvil o nové vládě i o současné ODS. Babiše a Zemana označil za populisty.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.8.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Ministerstvo kultury: Popelka Rakovník nabídne nejlepší inscenace pro děti uplynulé sezóny
Ve dnech 8.–12. listopadu 2017 se v Kulturním cen­tru a v Tylově diva­dle v Rakov­níku usku­teční XXXVI. roč­ník celostátní pře­hlídky ama­tér­ského čino­her­ního diva­dla pro děti. I letos se diváci mohou těšit na nejzajímavější insce­nace pro děti z oblasti ama­tér­ského činoher­ního diva­dla. Vedle samotných představení budou pro účastníky přehlídky připraveny rozborové semináře a diskusní fóra.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.11.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Za „cikána“ se omlouvám, oznámil známý herec ze seriálu Most!
Seriál České televize Most! trhá rekordy ve sledovanosti. Seriál je společensky nekorektní, dělá si legraci z předsudků, kterými trpí nemalá část české společnosti, vůči Romům, vůči transsexuálům i vůči severu Čech, na který se nejeden Čech, Moravan či Slezan dívá skrz prsty. Teď však jeden z hlavních představitelů seriálu přišel s omluvou. Kvůli slovu „cikán“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.2.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Kupka (ODS): O konci technické kontroly má majitele vozidel informovat stát
Poslanec ODS Martin Kupka podal pozměňovací návrh na doplnění zákona o podmínkách provozu vozidel na pozemních komunikacích.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.6.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Petr Mrázek: Co dál s terorismem
Obávám se, že evropští politici jsou úplně stejní jako strýc František ze Saturnina, když „tak například zjistil, že lít vodu do kyseliny je blbost, a vůbec mu nevadilo, že tento poznatek, korektněji vyjádřený, mohl získat z učebnice chemie pro nižší třídy středních škol, aniž by si při tom popálil prsty a zánovní vestu“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.6.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Zbyněk Fiala: Starý dobrý novičok
Zpravodajci mohou být užiteční, a ti neužiteční se nepohybují na ambasádách, varuje zkušený bývalý americký zpravodajec George Friedman. U nás by mohli být užiteční tím, že se pokusí zjistit, jestli v tom starém novičoku nemáme prsty. Pokud něco takového vůbec existuje, a není to jen dobré heslo pro něco úplně jiného.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.3.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Bendl ne, řekl soud po přepočítání hlasů ve středních Čechách. Do sněmovny nastoupí za ODS Kupka
Špatné započítávání preferenčních hlasů vyneslo za ODS do sněmovny exministra Bendla. Místo něj bude poslancem Martin Kupka.
zdroj: aktualne.cz, přidáno 19.11.2017 v 17:36, zobrazit podobné
Kupka (ODS): Zajištění příplatků je ze strany ministerstva zdravotnictví naprosto nezvládnuté
Krajské nemocnice budou, i přes administrativní a časové komplikace dotačního programu Ministerstva zdravotnictví ČR, vyplácet ve 2. pololetí letošního roku zvláštní příplatek ke mzdě všem zdravotním sestrám ve směnném nebo nepřetržitém provozu ve výši 2 000 korun.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.7.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Kupka (ODS): Babiš musí opustit politiku a omluvit se občanům za to, že jim lhal a podváděl
Andrej Babiš by po zveřejnění třetí nahrávky měl okamžitě rezignovat, zcela odejít z české politiky a omluvit se všem občanům, že jim lhal a podváděl je.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.5.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Církve dostaly přes prsty, raduje se komunista
Člen KSČM Radek Nejezchleb si v komunistických novinách pochvaluje, že 30 let po sametové revoluci jsou komunisté opět důležitou politikou silou, která dokázala dát církvím přes prsty. Narážel tím na komunistický návrh zdanění finanční části majetkového vyrovnání státu a církví, které za představitele vlády dojednal v roce 2012 tehdejší premiér Petr Nečas.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.2.2019 v 18:35, zobrazit podobné
TOPlist