Karel Janeček si to podělal? Bouře po slovech o jeho ženě. Tvrdá dohra
Miliardář Karel Janeček poskytl rozhovor serveru iDNES.cz, a to o své rodinné situaci. Na jeho slova následně zareagovali marketingoví experti Jakub Horák a Martin Jaroš či publicista Miroslav Motejlek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.9.2019 v 07:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 11. 09. 2019

Související články

Válka, která nás zničí. Už je jen jediná záchrana, přichází na PL představit miliardář Karel Janeček
ROZHOVOR Známý miliardář a vizionář Karel Janeček věří, že jeho hra Prezident 21 pozitivně ovlivní prezidentské volby v České republice. Ale upozorňuje, že nemáme prezidentský ani poloprezidentský systém, takže je u nás hlava státu spíš jen reprezentativní osobností. Proto ani Václav Klaus, i když byl podle Janečka největším škůdcem pro naši zemi v moderní historii, nemohl jako prezident zemi zcela zničit. „Ani Miloš Zeman, i když mě velmi zklamal, naši zemi nezničil. Takže i kdyby se znova stal Miloš Zeman prezidentem, je to strašně špatné, ale není to katastrofa,“ prohlásil Karel Janeček v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.8.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Miliardář Janeček chce svou metodou zachránit demokracii na celém světě. Pomoci mu má i Madeleine Albrightová
Miliardář Karel Janeček stále věří, že jeho model demokracie, který označuje za Demokracii 20, může fungovat. Volič by v tomto modelu rozdával pozitivní, ale i záporné hlasy, takže by přispěl k nezvolení někoho. Janeček svému modelu věří natolik, že o něm přesvědčuje i vlivné občany Spojených států. Věří, že jeho model demokracie může ochránit svobodu proti ruské a čínské hrozbě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.11.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Co Babiš? Karel Janeček otevřeně o premiérovi
Miliardář a filantrop Karel Janeček přišel hovořit do Prostoru X. Dostalo se na témata zlojedů či zda dřív podporoval Andreje Babiše. „U mě Babiš skončil na celé čáře v okamžiku, kdy si koupil média. On svůj konflikt zájmů nejenže neodstranil, ale neuvěřitelným způsobem prohloubil, což je absolutně neakceptovatelné,“ řekl. Kromě toho se v rozhovoru dostalo i na jeho údajně průlomový volební systém. Očekává lidstvo zánik? Nejen to bylo obsahem rozhovoru.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.8.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Idiot? Tvrdá dohra včerejších voleb do ČT
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2020 v 08:35, zobrazit podobné
Karel Janeček: Můžeme si plnit sny, které vypadají nedosažitelně
První závod, první zlato. Miliardář Janeček závodil ve sportovní gymnastice. Vyhrál a chce stavět nové haly.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.6.2017 v 15:35, zobrazit podobné
A takhle by vyhrál Drahoš! Miliardář Janeček má pro Česko změnu. Mnozí budou jen koukat
REPORTÁŽ Jak zreformovat volební systém tak, aby se k moci nedostávali populisté a extremisté a předvolební kampaň byla vedena v pozitivním duchu? Miliardář, byznysman, matematik a filantrop Karel Janeček má plán. Jeho detaily představil v pondělí na přednášce iniciativy Neurazitelny.cz na půdě elektrotechnické fakulty (FEL) Českého vysokého učení technického (ČVUT).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.6.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Karel Janeček dostal zelenou k miliardám pod Cínovcem. Nejlevnější těžba lithia na světě, mnou si ruce Australané
Vláda ve středu 14. června aktualizovala svou surovinovou strategii. Do budoucna v ní počítá se strategickým významem lithia s masovým využitím pro stále výkonnější baterie rozmáhajících se elektromobilů. Koncepce pravděpodobně souvisí s masivními nalezišti tohoto cenného kovu na Cínovci i v dalších lokalitách Krušných hor. Těžbě v oblasti je aktuálně nejblíže miliardář Karel Janeček se svou Cínoveckou deponií.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.6.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Tumáš! Miliardář Janeček s kojící partnerkou vyslali vzkaz velké bance
Karel Janeček se zastal kojících matek. Jemu samotnému prý sice kojení nějak pořád nejde, ale i tak se rozhodl zaslat dopis generálnímu řediteli Raiffeisenbank, aby mu sdělil, co si myslí o lidech, kteří v bankách napomínají kojící matky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.4.2019 v 16:35, zobrazit podobné
VIDEO Díky, EU! Volají Karel Janeček, Táňa Fischerová, Ondra Brzobohatý s ženou... Díky EU už nejsme zamindrákovaní postsovětští odpadlíci
Máte pocit, že toho pro nás EU udělala hodně? Tak jí poděkujte. Je tu další iniciativa, která má dle autora zapojit kulturní a odbornou veřejnost do informační kampaně s cílem skepsi k evropské integraci změnit. Svá videa už natočily osobnosti jako Ondřej Brzobohatý, Táňa Fischerová nebo Karel Janeček. A za co můžeme být údajně EU vděční? Za mír, bezpečí, společenskou rovnováhu či ekonomickou prosperitu. A za to, že jsme hrdými Evropany, a ne zamindrákovanými postsověstkými odpadlíky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Karel Janeček pro PL: Zeman na 66,6 % vyhraje. Znám cestu k obrovskému skoku kupředu
ROZHOVOR Kdyby voliči měli více hlasů než jeden, Miloš Zeman by na Pražském hradě skončil, je přesvědčen miliardář a vizionář Karel Janeček. A odkazuje na svoji občanskou hru Prezident 21, ve které už dalo hlasy svým kandidátům přes tři sta tisíc lidí a ve které s přehledem vítězí Jiří Drahoš. Ale výsledek skutečné volby vidí jinak. „Pan Zeman s velkou pravděpodobností vyhraje, podle mne má pravděpodobnost na výhru cca 66,6%. Ale kdyby měl každý volič více hlasů, tak i ve skutečné volbě je prakticky jisté, že by pan Zeman nevyhrál,“ prohlásil v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2018 v 12:35, zobrazit podobné
TOPlist