Prezident má o Kosovu jasno. Stejně jako Rusové.
Po příletu do Srbska náš moudrý pan prezident svému srbskému protějšku sdělil, že má Srbsko rád. A do ouška pošeptal, že nemá rád Kosovo.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 11.9.2019 v 07:40, prečteno: 10x

nejlepší články ze dne: 11. 09. 2019

Související články

Názory měnit, nebo neměnit?
Pan prezident má jasno. Jenom idi.. nemění své názory, řekl ještě jako předseda vlády. Později jako prezident při jedné příležitosti dodal, že on své názory nemění. Teď je to zase opačně. 
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 9.2.2018 v 08:40, zobrazit podobné
Přijali jsme sázky devět milionů korun na vítězství Zemana, hlásí bookmaker
Prezidentské volby jsou čím dál blíž a sázkaři mají poměrně jasno v tom, kdo vyhraje prezidentské volby. Stejně jasno v tom má hodně Čechů, Moravanů a Slezanů. Sázejí na vítězství Miloše Zemana.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.12.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Karel Wágner: Jak nám v Kosovu pravda s láskou zvítězily
Z našich sdělovacích prostředků se dozvídáme, že Kosovo bude mít pravidelnou armádu. A tak bych rád zopakoval povídání o Kosovu, které jsem zveřejnil ve čtvrtek 7.4.2016 na svém blogu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.12.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Pirátů velmi logické úvahy.
Piráti mají jasno. A žhavě doporučují koaličním socdem, aby opustili neblahý svazek s Babišem. Ne s hnutím ANO, ale s Babišem. Je to tak jednoduché, jenom odstranit Babiše, i prezident dostal od Pirátů stejné doporučení.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 21.11.2018 v 08:40, zobrazit podobné
Aleš Rozehnal: Miloš Zeman „vojtí“ dějepis stejně jako kdysi slavný herec svoje vtipy
Prezident Miloš Zeman se rád pyšní svojí znalostí historie. Na doklad toho zhusta používá odkazy na různé historické události. Ale stejně jako slavný prvorepublikový herec Jaroslav Vojta, který byl známý tím, že každou historku či vtip popletl, i prezident Zeman s železnou pravidelností své historické exkurzy „zvojtí“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.12.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Mirko Raduševič: Po vraždě srbského vůdce v Kosovu má armáda pohotovost
Psal se rok 1966 a tehdejší jugoslávský tisk začíná psát o tom, že v Kosovu začínají místní Albánci stále více projevovat názor o své nepříslušnosti k Socialistické federativní republice Jugoslávie
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.1.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Jan Ziegler: Tak z těchto Rusů mám vážně radost
Nedávno si Rusko připomnělo den obětí komunismu a tak u jejich památníků někteří Rusové zapalovali svíčky a kladli květiny. Takoví mají moje velké sympatie, stejně jako Ti, kteří zachránili Kremlem neoblíbený web.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.12.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Jan Ziegler: Pobaltí má nárok na reparace od Ruska
Rusové se chovali v okupovaném Pobaltí stejně hrozně jako němečtí nacisté v Protektorátu Čechy a Morava. Pobaltské republiky nyní požadují v přepočtu 665 miliard korun náhrad za desítky let komunistické nadvlády.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.9.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Prezident Zeman vystoupil na ruské ambasádě s projevem v ruštině. Varovným projevem
Prezident Miloš Zeman se dnes zúčastnil oslav konce druhé světové války na ruském velvyslanectví. V projevu předneseném v ruštině stejně jako loni přirovnal nacismus k islamistickému terorismu a vyzval k boji proti teroristům, dokud si jejich činy nevyžádají stejně obětí jako činy nacistů. Den vítězství se v Rusku slaví 9. května, tedy o den později než na Západě. Zprávu přinesla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.5.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Nový Trumpův muž: Prezident stále není přesvědčen, že volby ovlivnilo Rusko
45. prezident USA prý stále není nade vší pochybnost přesvědčen, že Rusové ovlivňovali americké prezidentské volby roku 2016. Oznámil to nový šéf komunikace Bílého domu Anthony Scaramucci. Pokud však někdo Trumpovi přinese nezvratné důkazy, že Rusové se o něco takového pokoušeli, nikdo prý nebude k Rusku tvrdší než právě Trump.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.7.2017 v 20:35, zobrazit podobné
TOPlist