Kosovo: Do Foldyny ryl redaktor. Nerozuměl si ani s mladým Pirátem, padla silná slova
Kosovo. Částí světa zatvrzele neuznávaný stát, vzniklý po válkách v bývalé Jugoslávii především z iniciativy USA. Srbsko, jemuž bylo jeho území odebráno, jej nikdy neuznalo a jakýkoliv vzájemný kontakt obou států je vždy zárukou, že bude horko. Ve studiu Českého rozhlasu proti sobě usedli Jaroslav Foldyna, asi nejznámější český zastánce stanoviska, že „Kosovo je Srbsko“, a proti němu zahraničněpolitický expert Pirátů Jan Lipavský.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.9.2019 v 09:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 11. 09. 2019

Související články

Kosovo: To je síla. Z ČSSD přilétlo, co Petříčka nepotěší. Ne od Foldyny, budete koukat
Michal Šmarda, někdejší kandidát ČSSD na ministra kultury, sdílel na svém FB fotky z válečné oblasti. Vyjádřil se totiž ke Kosovu. Výrok Miloše Zemana schvaluje a prý jde o Zemanovo pokání… „Samostatné Kosovo nemělo vzniknout,“ napsal na Facebook. Co napsal dál?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.9.2019 v 12:35, zobrazit podobné
To zas bylo. Jakub Janda a Jaroslav Foldyna si spolu „popovídali“ o Rusku
Do poslance ČSSD Jaroslava Foldyny se na svém facebookovém profilu pustil zástupce spolku Evropské hodnoty Jakub Janda. A v diskuzi pak padala i hodně silná slova.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.3.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Chomutov a mrtvý Rom: Padla silná slova směřující proti proudu. Budete koukat
Rekonstrukci situace, jak se odehrála chomutovská tragédie, při níž střelec zabil řidiče dodávky, čtyřiatřicetiletého Roma Radka Šugara, popisuje dnešní MF Dnes.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.5.2017 v 08:35, zobrazit podobné
To je vzteku: Matteo Salvini premiérem. Padají silná slova. Zde jsou fakta
V Itálii se pomalu, ale jistě schyluje k předčasným volbám. Matteo Salvini prohlašuje, že v současné koalici již není možné pokračovat a podal návrh na vyslovení nedůvěry vládě. Zbývá určit kdy. Podle končícího koaličního partnera nadřazuje svoje zájmy nad zájem vlády, ale dle průzkumů Liga suverénně vyhraje volby. Padla i slova o supech a daru pro pravici.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.8.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Jde jen o spekulaci, ale pokud může být Babiš premiér, je třeba to vědět... Kousek od Sněmovny se demonstrovalo a veřejně tam padla hodně silná slova
REPORTÁŽ Na Malostranském náměstí v Praze se uskutečnila dnes v podvečer demonstrace namířená proti Andreji Babišovi (ANO). Dorazili aktivisté z tzv. Pražského Majdanu i předseda TOP 09 Miroslav Kalousek. A padala ostrá vyjádření.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.9.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Zemanova bomba o Kosovu: Mumlá! zní ze STAN. Slovo si vzal i Petříček. A připomněl, co Češi podepsali
Ministr zahraničí Tomáš Petříček (ČSSD) v reakci na slova prezidenta Miloše Zemana, že má rád Srbsko a nemá rád Kosovo, uvedl, že s oběma zeměmi máme korektní vztahy. Zemanova slova podle něj mohla souviset s prohrou českých fotbalistů v Kosovu. Zdůraznil také fakt, že Česká republika na rozdíl od mnoha jiných států Kosovo v roce 2008 uznala jako samostatný stát.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.9.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Bojovat s terorismem nelze tak, že vtrhneme do nějaké země... Zaorálek asi znovu zvedne ze židle nějakého generála. Padla silná slova
Válka je svinstvo. Nejen těmito slovy se bývalý ministr zahraničí Lubomír Zaorálek (ČSSD) vyjádřil o válce v Afghánistánu. Prý ho děsí, s jakou lehkostí se dnes mluví o válce, např. o válce mezi USA a Čínou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.11.2018 v 16:35, zobrazit podobné
TOPlist