Chvála Jourové v ČT. Ale vypluly informace o jejím úřadě, a nejen to
Na nominantku Andreje Babiše Věru Jourovou připadl v Evropské komisi post komisařky pro transparentnost a dodržování hodnot EU. Stala se také místopředsedkyní Komise. A rozhořela se debata o tom, zda se jedná o slabé nebo silné portfolio, a co to znamená pro Česko. V Událostech, komentářích své postoje odhalil Jaroslav Bžoch, poslanec a místopředseda zahraničního výboru za ANO, a František Kopřiva, místopředseda výboru pro Evropské záležitosti. Post Jourové prý nebude tak slabý, jak se zdá. A Bžoch se opřel do Petra Fialy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.9.2019 v 09:35, prečteno: 10x

nejlepší články ze dne: 11. 09. 2019

Související články

Elektrošoky na varlata. Oceněn ruský výbor proti mučení vězňů
Není to tak dlouho, co na světlo vypluly informace o popravách odpůrců režimu Bašára Asada v Sýrii. Server iDnes.cz teď přináší informace o mučení vězňů také v Rusku. Nechceš se přiznat ke zločinu? Tak tě zabijeme a skutek ti stejně přišijeme, vyhrožují prý ruští vyšetřovatelé zadrženým osobám. Aby získali jejich přiznání, údajně neváhají podezřelé mučit elektrickým proudem vysílaným do genitálií.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.2.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Hašek (ČSSD): Komentář k prohlášením zástupců opozice ke zvolení Věry Jourové místopředsedkyní EK
Komentář na facebookovém profilu k Věře Jourové
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.9.2019 v 19:35, zobrazit podobné
MD: Provést změnu v registru vozidel na jakémkoli úřadě využilo v červnu více než 30 procent řidičů
Motoristé často využívají možnost provádět změny v registru vozidel na úřadě mimo své trvalé bydliště. Za měsíc červen, od kterého je možné žádost vyřídit na jakémkoli úřadě s rozšířenou působností, úředníci provedli celkem 402 450 úkonů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.7.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Pospíšil (TOP 09): Od komisařky Jourové jsem čekával víc konkrétních návrhů
Jiří Pospíšil, předseda TOP 09, jako jediný český poslanec Evropského parlamentu položil při slyšení otázku Věře Jourové, české kandidátce na evropskou komisařku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.10.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Dobrý výkon, chválí čeští politici vystoupení Jourové při „grilování“
Česká kandidátka na post místopředsedkyně nové Evropské komise Věra Jourová zatím při slyšení před výbory europarlamentu podává přesvědčivý výkon a podařilo se jí uspokojivě odpovědět na všechny otázky, míní v dosavadních reakcích na Twitteru čeští europoslanci. Chvála zazněla například od Dity Charanzové nebo Alexandra Vondry, někteří zákonodárci ale vyjádřili i konkrétní výhrady. Například Mikuláš Peksa, který v EP zastupuje Piráty, Jourovou pokáral za její odpověď týkající se zodpovědnosti internetových platforem za zveřejněný obsah.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.10.2019 v 20:35, zobrazit podobné
To se nám to řežou… Přinášíme zákulisní informace o tom, co se děje v KSČM po jejím volebním debaklu a kdo bude kandidovat do jejího vedení
EXKLUZIVNĚ ParlamentníListy.cz zjišťovaly, co se děje uvnitř KSČM po jejím volebním debaklu, co by mělo následovat a kdo se pravděpodobně utká o vedení strany.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.11.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Vrchní inspektor práce si chce posvítit na Babišovu drůběžárnu. Na základě článku Saši Uhlové
Šéf Státního úřadu inspekce práce Rudolf Hahn se pořádně obul do drůbežárny Agrofertu ve Vodňanech. V rozhovoru s Martinem Veselovským v DVTV řekl, že si na tenhle podnik chce posvítit. Některé informace, které vypluly o tomto podniku Agrofertu na povrch, považuje za absolutně nepřijatelné.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.9.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Nejúspěšnější den Donalda Trumpa v úřadě. I CNN ho musela pochválit
Toto úterý a 10:44 bylo pro amerického prezidenta Donalda Trumpa asi nejlepším momentem v jeho úřadě. Byť i v tento úspěšný den se nevyhnul kritice vlastních stranických kolegů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.10.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Vláda definitivně potvrdila nominaci Jourové do Evropské komise
Vláda dnes definitivně potvrdila nominaci Věry Jourové do nové Evropské komise. Kabinet tak učinil v poslední možný termín, uvedla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.8.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Lubomír Man: Olga Sommerová má s totalitou u nás pravdu
„Kráčíme znovu do totality, i když jen mírné“, prohlásila v rozhovoru pro Seznam.cz filmová dokumentaristka Olga Sommerová, a já s jejím názorem bouřlivě souhlasím. K čemuž bych si dovolil jen podotknout, že k té totalitě, a nejen mírné, nejen kráčíme, ale vězíme v ní až po uši, a to už od sametové revoluce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.5.2017 v 07:35, zobrazit podobné
TOPlist