Koněvova dcera: Otec zabránil třetí světové válce!
Dcera maršála Koněva, o jehož pomník v pražské městské části 6 se nyní vedou spory, svého otce v rozhovoru pro Aktuálně.cz hájí. „Můj otec zabránil třetí světové válce. Nehodnoťme ho dnešním pohledem,“ uvedla.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.9.2019 v 09:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 11. 09. 2019

Související články

Koněvova dcera by chtěla otcovu sochu v Moskvě. Má prý obavy z pražských vandalů
Dějiny druhé světové války se staly důvodem k vyřizování účtů, uvedla dnes na svém webu v komentáři k bojům o pražskou sochu sovětského maršála Ivana Koněva ruská státní televize NTV. Zprávu převzala ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.9.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Diplomat Novotný: Migranti nás zničí, bude občanská válka. Pravda o válce v Kosovu, kterou neotiskli
Bezpečnostní expert a bývalý diplomat Jaromír Novotný se domnívá, že jsme svým způsobem v hybridní třetí světové válce. „To, co nám předvedli s uprchlíky a migranty, je invaze do Evropy,“ poznamenal v rozhovoru se serverem KupreduDoMinulosti.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.2.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Ladislav Větvička: Jsme na prahu třetí světové války. To vám jeblo? Zde jsou přesné informace
Zatímco americké a ruské zdroje v těchto dnech nepíší téměř o ničem jiném, než že svět se nachází v situaci, jež je od roku 1945 nejblíže světové válce, česká média podle blogera z Ostravy Ladislava Větvičky informují o zdánlivě důležitých věcech. „Jsme na pokraji třetí světové války a iDNES píše o obézních ženách v kremačce. Copak v Praze v redakcích všem jeblo?“ vypěnil na sociální síti bloger, který následně připomněl největší hrozby, se kterými zahraniční média bijí na poplach.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.4.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Jan Ziegler: Le Penová chce zakázat Židům nošení jarmulek
Je vidět, že je to dcera svého otce Jeana-Marie Le Pena, který obdivuje Hitlera a plynové komory v koncentračních táborech, jež zahubily miliony lidí, považuje za pouhý detail v II. světové válce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.2.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Milouš se pobleje, napsala dcera Johna Boka. Otec koukal na TV a viděl v ní „hajzly“
Jenovéfa Boková, herečka a dcera známého publicisty a občanského aktivisty Johna Boka, podporovala v prezidentských volbách Jiřího Drahoše. A lobbovala za něj i na svém facebooku. Familiárně jej nazývala „Drahoušek“ (a všichni sympatizanti byli „drahoušci“) a vyzývala, abychom vystřídali „toho nemocného pána“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.1.2018 v 11:35, zobrazit podobné
MHMP: Informace o dopravních opatřeních na komunikaci Koněvova
V termínu od 10. do 21. srpna 2017 bude částečně omezen provoz na komunikaci Koněvova, kde bude probíhat souvislá údržba komunikace.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.8.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Farář a kandidát KSČM: Mocní udržují společnost záměrně v nevědomosti. Už jsme ve třetí světové válce, jen vypadá jinak, než ty předchozí
ROZHOVOR „Myslím, že jsme již ve válce, jen se vede trochu jinou formou než ty předchozí,“ domnívá se Rostislav Kotrč, chlumecký farář, kandidát za KSČM a bývalý policista. Podle něj je lidstvo obecně a také Evropa nepoučitelná. Zvláště když jsou snahy ze strany mocných udržovat společnost v nevědomosti, strachu a pocitu nemohoucnosti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.4.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Zdeněk Zbořil je do nového roku optimista: Velmoci se dráždí, ale ke světové válce je ještě daleko
Politolog Zdeněk Zbořil se ve své analýze pro PrvníZprávy.cz vyjádřil k tomu, že světové velmoci se sice dráždí, ale k válce ještě máme daleko.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.12.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Ivo Fencl: Vztahy otec-dcera jako ošemetné politikum ve filmu podle Stephena Kinga
S románem Řbitov zviřátek začal Stephen King údajně začátkem roku 1979, právě před čtyřiceti lety.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.5.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Šéf československých spolků ve Francii: Volím Le Penovou. Z té rodiny dělají hrozbu, ale její otec bojoval v Alžírsku a přišel tam o oko. Strach z terorismu je zde vidět na každém kroku
ROZHOVOR Žiju zde osmačtyřicet let a pořád slyším, jaká je Marine Le Penová hrozba a nebezpečí. Její otec byl jako voják v Alžírsku, kde přišel o oko. Byl dost tvrdý, ale už on říkal nahlas, o čem si lidé povídali potichu. Jeho dcera je inteligentní žena, advokátka. Proč by měla být nebezpečím pro Francouze? Takhle hovoří Pavel Lesák, mimo jiné i šéf Sdružení československých dobrovolníků ve Francii.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.4.2017 v 06:35, zobrazit podobné
TOPlist