Kauza Koněv: „Debile, noku." Ovčáček vydal VIDEO a bylo zle. A zítra může být ještě hůř
Hradní mluvčí Jiří Ovčáček sdílel video, v němž apeloval na zastupitele pražské městské části Praha 6, kteří budou rozhodovat o osudu sochy maršála Koněva. „Tady jde o čest naší země,“ uvedl a vyzval, aby byla socha zachována pro budoucí generace.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.9.2019 v 10:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 11. 09. 2019

Související články

Koněv: Zakročil Jan Hrušínský. Ovčáček se po..
V Bruselu mají slavnou malou bronzovou sochu čůrajícího chlapečka. A v Praze máme čůrajícího hradního mluvčího Jiřího Ovčáčka. Ředitel Divadla na Jezerce Jan Hrušínský v žertu naznačil, že právě Ovčáček může být tím vandalem, který ničí pomník sovětského maršála Ivana Stěpanoviče Koněva na Praze 6. A přidal upravenou fotografii, kde Ovčáček na pomník čůrá.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.9.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Kauza „počmáraný Koněv“: Výzva pro ČSSD. Něco se bude dít
Pomalovaná a znovu očištěná socha maršála Koněva získala dalšího obránce v podobě bývalého hejtmana Michala Haška. „Koněv patřil neoddiskutovatelně k osvoboditelům Prahy,“ říká politik. A vyzývá poslance ČSSD, aby bojovali proti ideologické zaslepenosti. Ale přišel rýpanec od komentátora HN: „Té soše by bylo v muzeu, nebo za zahradě ruské ambasády mnohem líp.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.8.2019 v 11:35, zobrazit podobné
VIDEO „Ty debile!“ Britským policistům při kontrole podezřelé osoby ujely nervy a vytáhli obušky
Server britského deníku The Sun uveřejnil video, na němž jsou k vidění policisté oblečení v civilu, jak kontrolují člověka, v jehož voze se nešla marihuana. Když se další občan prověřovaného muže zastal, policistům ujely nervy a začaly se dít věci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Kauza Koněv: Nejsem vnuk gestapáka! ohradil se starosta Prahy 6 Kolář. A vrátil úder na Hrad
Sovětský maršál Ivan Stěpanovič Koněv je již 46 let po smrti, ale na Praze 6 se o něm stále diskutuje. Starosta této pražské městské části se zlobí na hradního mluvčího Jiřího Ovčáčka. Zde je důvod.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.9.2019 v 16:35, zobrazit podobné
VIDEO Ovčáček to balí. A co dělají na vánoční dovolené jiní lidé z Hradu?
Časopis Reflex k propagaci svého aktuálního vydání zvolil netradiční formu. Vystřelil si z hradního mluvčího Jiřího Ovčáčka a tak trochu i ze svých čtenářů. Vydal totiž článek s titulkem „Ovčáček to zabalil.“ Jak ale upozorňuje hned v úvodu textu, mluvčí nikam neodchází. Na žertovném videu Reflexu pouze zabaluje vpravdě originální dárek pro svého šéfa, prezidenta Zemana.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.12.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Pojede Zeman i tam, kde ho nevolili? Ovčáček vysvětlil
Hradní mluvčí Jiří Ovčáček dnes informoval novináře o tom, jak prezident Miloš Zeman zamíří zítra do Karlovarského kraje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.3.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Koněv? Ovčáček ukázal prstem. A dotyčný drtivě odpověděl
Ředitel tiskového odboru Kanceláře prezidenta republiky Jiří Ovčáček rozzlobil Jakuba Jandu z Bezpečnostního centra Evropské hodnoty. Jde o Jandovy komentáře vztahující se k poškození kontroverzního pomníku maršála Koněva. Hradní mluvčí je glosuje tak, že pokud nebudou dopadeni pachatelé, jež pomník poškodili, posílí to spekulace s cílem vyvolat roztržku v česko-ruských vztazích. Ve své ironické reakci proto nyní naštvaný Janda udělal soupis všech problémů, za které nejspíše může také. Podívejte se sami.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.9.2019 v 19:35, zobrazit podobné
NSDAP 09! Nas*aný Ovčáček totálně vypěnil. Zakrytý Koněv a nový vývoj ze všech stran
Vedení Prahy 6 se rozhodlo spor o pomník maršála Sovětského svazu Ivana Stěpanoviče Koněva vyřešit specifickým způsobem. Městská část se rozhodla nechat pomník zakrýt, aby ho napříště ochránila před vandaly. A Jiří Ovčáček spustil kanonádu...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.8.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Kundra z Respektu: Kauza Koněv je ruská dezinnformační kampaň, jasně čitelná. Chtějí chaos. Figurka Ovčáček
Podle redaktora týdeníku Respekt Ondřeje Kundry je na kauze kolem sochy maršála Koněva jasně čitelná ruská dezinformační kampaň. Jako ruského trolla, který zastává extremistické proruské postoje, označil Kundra i mluvčího prezidenta Jiřího Ovčáčka. Ten je ale podle něj jen figurkou, která zastává názory Miloše Zemana.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.9.2019 v 20:35, zobrazit podobné
VIDEO Lentilky! Špatné lentilky! Babiš vtrhl do prodejny a začal nadávat. Bylo proč
Andrej Babiš se před volbami do Evropského parlamentu vydal zkoumat dvojí kvalitu potravin. Na vlastní oči porovnával některé výrobky v českých i německých supermarketech a jeho zjištění dvojí kvalitu potravin potvrdila. Podívejte se, co k tomu natočil za video.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.5.2019 v 17:35, zobrazit podobné
TOPlist