Luzar (KSČM): Nálepkujeme jiné státy stejnou měrou, kterou se snažíte obhajovat vůči Izraeli
Projev na 34. schůzi Poslanecké sněmovny 11. září ke stanovisku Poslanecké sněmovny k sílícímu antisemitismu
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.9.2019 v 12:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 11. 09. 2019

Související články

Izrael? A co Rusko? Silná slova od komunistů
Témata dnešního jednání Poslanecké sněmovny byla opravdu různorodá. Poslanec KDU-ČSL přišel s návrhem odsoudit v Poslanecké sněmovně rostoucí antisemitismus a nenávist k Izraeli. Ale do lidovce se pustil komunista Luzar a vyzval ho, aby měřil stejným metrem. „Vždyť my sami se podílíme na nálepkování států stejnou měrou, kterou se teď snažíte obhajovat stát Izrael. Vzpomeňme si na rusofobii, sankce, které se snažíme obhajovat a uvalovat na tuto zemi, a vlastně ze stejných důvodů, když to takhle vezmeme,“ pravil Luzar. A Jana Černochová z ODS hned začala vysvětlovat rozdíly mezi SSSR a Izraelem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.9.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Jste zaujatí vůči Izraeli! USA dnes prý oznámí odchod z Rady OSN pro lidská práva
USA dnes oznámí, že opustí Radu OSN pro lidská práva, která se už dříve stala terčem americké kritiky, a to hlavně kvůli údajné zaujatosti vůči Izraeli. Zprávu od agentury Reuters a AP uveřejnila ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.6.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Luzar (KSČM): Ocelové srdce republiky před infarktem?
ArcelorMittal Ostrava a.s. je největším hutním podnikem v České republice. Je také jedním z největších zaměstnavatelů v Ostravě a Moravskoslezském kraji. Je ale také společností, která významnou měrou přispívá k sociálnímu klidu v ostravském regionu. A nyní přichází zpráva, že z důvodu expanze do hutí Ilva v italském městě Taranto je nucena Evropskou komisí, mající strach z ohrožení hospodářské soutěže, předložit kompenzační balíček.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.4.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Poslanecký mandát nebudou obhajovat komunisté Rujbrová a Opálka
Z nynějších třiatřiceti poslanců klubu KSČM se v říjnových volbách nechystají mandát obhajovat čtyři, Zuzka Bebarová-Rujbrová, Miroslav Opálka a nestraníci zvolení za KSČM Vojtěch Adam a Josef Vondrášek. Vyplývá to z kandidátek, které potvrdilo širší vedení komunistů a které má ČTK k dispozici.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.4.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Sehnalová (ČSSD): Nová směrnice EU zavádí stejnou mzdu za stejnou práci
Evropský parlament schválil konečné znění legislativy, která pracovníkům vyslaným do jiného členského státu EU přinese stejnou mzdu za stejnou práci na stejném místě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.6.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Luzar (KSČM): Co vede tak obrovského ekonomického molocha uzavírat tak zvláštní smlouvu?
Projev na 59. schůzi Poslanecké sněmovny dne 11. 7. 2017 k vyslovení souhlasu s ratifikací Komplexní hospodářské a obchodní dohody mezi Kanadou na jedné straně a Evropskou unií a jejími členskými státy na straně druhé
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.7.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Luzar (KSČM): Tato smlouva nemá žádný věcný obsah, který by našim občanům nějak pomohl
Projev na 59. schůzi Poslanecké sněmovny dne 11. 7. 2017 k vyslovení souhlasu s ratifikací Dohoda o strategickém partnerství mezi Evropskou unií a jejími členskými státy na jedné straně a Kanadou na straně
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.7.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Poslanec Luzar: Socialismus dal každému jednotlivci důstojnost, o níž nás kapitalismus připravil
Do voleb jdu s heslem „Konec levné práce = řešení vylidňování našeho kraje“. Změna, kterou nabízíme, je o obnovení národního vlastnictví těžby surovin, přírodních a nerostných zdrojů spolu se vznikem družstevních a státních firem na jejich účelný provoz. To je i řešení pro současný těžební průmysl ČR včetně OKD, tvrdí lídr moravskoslezské kandidátky KSČM Leo Luzar. Povídali jsme si ale také o české zahraniční politice. Jak hodnotí její aktéry a kurz, který zvolili? Jaký význam má pro nás členství v řadě mezinárodních organizací? A jak zajistit bezpečnost obyvatel?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.9.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Univerzita Karlova: Prof. Karel Janda obdržel Cenu Františka Běhounka
Ekonom prof. Ing. Karel Janda, M.A., Dr., PhD obdržel Cenu Františka Běhounka 2017, kterou každoročně uděluje Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR. Prof. Janda Cenu obdržel ex aequo (stejnou měrou) s fyzikálním chemikem prof. Ladislavem Kavanem. MŠMT tuto cenu každoročně uděluje nominované osobnosti za propagaci a popularizaci české vědy a šíření dobrého jména České republiky v Evropském výzkumném prostoru (ERA).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.12.2017 v 10:35, zobrazit podobné
TOPlist