Nejčtenější v danném dni? Historie článků

únor 2020
Po 3101724
Út 4111825
St 5121926
Čt 6132027
 7142128
So18152229
Ne291623 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 4.235x, což odpovídá cca 220.976-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
Nadávali Zahradilovi, ten se smál. Šlo o Jourovou a EU. Zaujme Klause ml.
Europoslanec ODS Jan Zahradil považuje portfolio, které získala Věra Jourová jako česká eurokomisařka, za prohru této vlády. Místo digitální agendy, vnitřního trhu nebo mezinárodního obchodu, jimiž se podle jeho slov holedbal premiér Andrej Babiš (ANO), jsme dle mínění Zahradila dostali cosi, co nese název „politruk EU“. A právě tato slova následně vzbudila vlnu reakcí na sociálních sítích.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.9.2019 v 14:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 11. 09. 2019

Související články

Zahradil si rýpnul do práce českých tajných služeb a okamžitě na něho nastoupil kritik Zemana
Europoslanec Jan Zahradil (ODS) kroutí hlavou nad tím, co v závěru roku předvádějí čeští zpravodajci. Kdyby to viděl James Bond, prý by si ťukal na čelo. Jenže netrvalo dlouho a Zahradilovi vrátil úder známý kritik prezidenta Zemana a komentátor Martin Fendrych. Zahradilovi sdělil následující...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.12.2018 v 13:35, zobrazit podobné
MPSV: Ministryně jednala s eurokomisařkou Věrou Jourovou
Ministryně práce a sociálních věcí Jaroslava Němcová se ve čtvrtek (4. 1. 2018) sešla s evropskou komisařkou pro spravedlnost, spotřebitele a rovnost žen a mužů Věrou Jourovou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.1.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Končící europoslanec Poc udeřil: Jourovou nepodpořím v žádném případě
Končící europoslanec ČSSD Pavel Poc rozhodně nedoporučí vedení své strany, aby ve vládě podpořilo na post českého eurokomisaře znovu Věru Jourovou, uvedla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.5.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Vladimír Pelc: Můžeme na vlastizradu sudetů zapomenout? V tom spočívá reálně pozitivní myšlení?
První, co na sjezdech sudetů zaujme, je pompéznost; pompéznost nejen ve výzdobě, pompéznost a nabubřelost i ve slovech. Druhé, co na sjezdech sudetů zaujme, jsou systematicky proklamované lži.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.7.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Vladimír Pelc: Jsou sudeti našimi krajany?
První, co na sjezdech sudetů zaujme, je pompéznost; pompéznost nejen ve výzdobě, pompéznost i ve slovech. Druhé, co na sjezdech sudetů zaujme, jsou systematicky proklamované lži.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.7.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Blbečku, prdel, Soros. Klaus ml. se smál Slovensku a byla legrace. Přidal se Foldyna
Na Facebooku Václava Klause mladšího bylo zase živo. Důvodem byl provokativní dotaz poslance Klause, proč se po slovenských prezidentských volbách neozývají řeči o ovlivňování voleb z Ruska, když jsme v posledních letech přesvědčováni, že ruská hybridní válka ovlivňuje v našem regionu úplně vše. Odpovědi zejména ze strany Klausových odpůrců skutečně stály za to. Vytvořily tak zajímavou předehru ke středečnímu jednání školského výboru Poslanecké sněmovny, kde chce ODS svého vyloučeného poslance sesadit z předsednické funkce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.4.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Zeman na Vysočině znovu vyrazil na rybník. Smál se novinářům
Prezident Miloš Zeman si užívá svou tradiční dovolenou v Novém Veselí na Vysočině. Jak je jeho dobrým zvykem, vyplul na svém gumovém člunu na rybník za chatou. A smál se novinářům, kteří ho přitom fotografovali.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.7.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Jourovou čeká tříhodinové grilování ve výborech europarlamentu
Českou eurokomisařku Věru Jourovou dnes čeká tříhodinové slyšení před členy výborů Evropského parlamentu. Poslanci hodlají prověřit, zda kandidátka na post místopředsedkyně příští Evropské komise pro evropské hodnoty a transparentnost má o tématech své práce přehled a bude pracovat svědomitě a nezávisle.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.10.2019 v 06:35, zobrazit podobné
Václav Klaus ml. se nedal: „Hnědí populisté!“ nadávali Zelení. A on?
Zelení na Praze 3 udeřili na Václava Klause mladšího a jeho Trikolóru. Prý budou vždy bojovat s nahnědlým populismem a budou chránit vše, co tito nahnědlí populisté chtějí zničit – životní prostředí, spravedlivou společnost i veřejnoprávní média. Jenže netrvalo dlouho a Václav Klaus Zeleným vrátil úder.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.8.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Politico: Šéf VW si u Junckera neúspěšně stěžoval na Jourovou
Generální ředitel německé skupiny Volkswagen (VW) Matthias Müller si písemně stěžoval na českou eurokomisařku Věru Jourovou u předsedy Evropské komise Jeana-Clauda Junckera. Napsal to server Politico.eu, podle kterého ale neuspěl. Müller se na šéfa unijní exekutivy obrátil kvůli snahám komisařky pro spravedlnost a ochranu spotřebitele, která automobilku po jejím emisním skandálu tlačí k odškodnění evropských zákazníků. Zprávu převzala ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.4.2017 v 11:35, zobrazit podobné
TOPlist