Nemocnice Prachatice: Lékárna bude mít otevřeno i o státních svátcích
Lékárna Nemocnice Prachatice, a.s. bude nově poskytovat své služby i o státních svátcích, konkrétně 28. září, 28. října, 25. prosince a 26. prosince, a to v čase od 9 do 20 hodin.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.9.2019 v 16:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 11. 09. 2019

Související články

Nemocnice Strakonice: Lékárna bude v pondělí 25. prosince otevřena
Na Boží hod vánoční, tedy 25. prosince, bude Lékárna Nemocnice Strakonice zákazníkům k dispozici.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.12.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Ve finále celorepublikové soutěže o nej zdravotní sestřičku bude jižní Čechy reprezentovat Marie Kahudová z Nemocnice Prachatice
Nemocnice Prachatice bude mít zástupkyni ve finále prestižní soutěže BATIST Nej sestřička 2017. Do finálové dvanáctky soutěžících se probojovala čtyřiačtyřicetiletá vedoucí sestra ortopedicko-traumatologického oddělení Marie Kahudová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.8.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Knihkupectví NPÚ se po svátcích znovu otevře první lednovou středu
Knihkupectví a informační centrum Národního památkového ústavu bude po svátcích znovu otevřeno ve středu 4. ledna. Objednávky do e-shopu, které přišly po 15. prosinci, bude možné expedovat až v prvním lednovém týdnu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.1.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Nemocnice Prachatice: V kapli se opět slouží mše svatá
Do kaple Nemocnice Prachatice se po letech vrátila katolická bohoslužba. První mše svatá, kterou vedl prachatický farář P. Mgr. Petr Plášil, se konala ve čtvrtek 12. října od 15 hodin. „Zúčastnily se jí dvě desítky věřících, ať už z řad pacientů tak zaměstnanců či návštěv u nemocných,“ informuje ředitel nemocnice Michal Čarvaš.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.10.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Nemocnice Prachatice: Konference Ošetřovatelství napříč odbornostmi
Nemocnice Prachatice uspořádala odbornou konferenci pro nelékařské zdravotnické pracovníky s názvem Ošetřovatelství napříč odbornostmi. Setkání se opět uskutečnilo ve Filipově Huti na Šumavě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.11.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Nemocnice Prachatice: Díky Nadaci Křižovatka hlídají miminka nové monitory dechu
Nadace Křižovatka předala ve středu 10. ledna Novorozeneckému oddělení Nemocnice Prachatice pět kusů monitorů dechu Babysense II. Dar v hodnotě 14 850 korun převzal primář dětského oddělení MUDr. Jan Kylian.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Nemocnice Prachatice: Vylepšené prostředí i služby pomohou léčbě
Nově vybavené a vyzdobené Ortopedicko-traumatologické oddělení představila Nemocnice Prachatice. Prostředí pro pacienty vylepšily například speciální velkoformátové fotografie, jejichž autorem je jeden z místních lékařů. Zdravotnické zařízení, které pečuje o obyvatele velké části Šumavy, vylepšuje interiéry a služby pro pacienty dlouhodobě. S úpravou finančně pomohla nemocnici Nadace ČEZ.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.1.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Lékárny v krajských nemocnicích budou otevřeny i o státních svátcích
Pacienti z Moravskoslezského kraje, kteří budou potřebovat léky i o státních svátcích, si je budou moci vyzvednout v nemocničních lékárnách krajských nemocnic. I ve sváteční dny jim budou k dispozici odborníci v lékárnách nemocnic v Karviné-Ráji, Havířově, Orlové, Třinci-Podlesí, Frýdku-Místku, Krnově a Opavě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.3.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Lékárna Nemocnice České Budějovice otevře v září nové výdejní místo léků na předpis. Urychlí tak obsluhování zákazníků
Počet zákazníků lékárny v Nemocnici České Budějovice neustále roste. Oproti loňskému roku vzrostl počet klientů o 10 procent. Lékárna proto od 1. září rozšíří počet výdejních míst na recepty. Celkem tedy bude mít pět výdejních míst pro léky na předpis a jedno na volný prodej.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.8.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Renáta Burianová: Jak na „kočkopsa“? Zavřeme velké prodejny o všech státních svátcích
Reakce předsedkyně OSPO Renáty Burianové na dnešní článek „ODS s ANO chtějí skoncovat se zákazem prodeje o svátcích“, který byl zveřejněn na serveru Novinky.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.11.2017 v 20:35, zobrazit podobné
TOPlist