P*čo! Škůdce! Zeman přiložil s Kosovem ještě víc pod kotel a už to jede. Koho nový výrok vytočil? Joch, Pehe a další...
Slova prezidenta Zemana o tom, že se hodlá zeptat, zda by bylo možné „oduznat“ Kosovo, vzbudila poměrně rychle silnou reakci. Ředitel Občanského institutu Roman Joch to komentoval – „Zeman p*čo“ – ve vztahu k tomu, kdo jediný je schopen prohlásit na území jednoho státu, že nemá rád ten druhý. Podle dalších kritiků Zeman kašle na parlamentní republiku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.9.2019 v 17:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 11. 09. 2019

Související články

Krkoška (ANO): Každý vyměněný kotel ušetří v ovzduší zhruba 100 kilogramů prachových částic ročně
Odstartovala další kotlíková výzva, ve které Ministerstvo životního prostředí přidělilo moravskoslezskému regionu 900 milionů korun. Zájemci o nový kotel tentokrát podávají žádosti elektronicky. Během první hodiny přijal Krajský úřad Moravskoslezského kraje celkem 5100 žádostí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.9.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Smradlaví cigoši mi vaděj, napsal Martin Komárek a schytal to prý ze všech stran. Tak přiložil pod kotel ještě více. Ano, skutečně to jde
Poslanec Andreje Babiše Martin Komárek (ANO) na sociální síti facebook provokoval, když všem na očích napsal větu ve stylu „Nejsem rasista, ale ... smradlaví cigoši mi vaděj“. Teď se k této větě Komárek vrátil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.7.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Honusek (STAN): Další vlna dotací na nové kotle
V další vlně kotlíkových dotací bude mezi kraje rozděleno 3,4 miliardy korun. Až 127 tis.Kč bude možné získat na nový ekologický kotel nebo teplné čerpadlo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.7.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Pojď ven! Včerejší brutální sněmovní přestřelka nabírá na obrátkách: Volný ještě přiložil pod kotel. U Dolejše se zase po komentáři strhlo drama
Dozvuky ostré hádky, kterou mezi poslancem SPD Lubomírem Volným a sociálním demokratem Janem Birkem vyvolaly v pátek dopoledne odlišné názory na novelu zákona o pobytu cizinců, zatím neutichají. Poslanec Volný je stále vytočený do běla a své rozhořčení ventiluje v dalších a dalších komentářích na sociálních sítích, které dál rozdmýchávají diskuse plné emocí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.2.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Rusové, připravte se. Chystáme si na vás nové, krásné a šikovné rakety. Toto na pokraji války vážně vzkazuje Donald Trump
Mezi Ruskem a Spojenými státy dál narůstá napětí. Ve vzduchu létají slova o tvrdých reakcích, o raketách létajících vzduchem a sestřelování těchto raket. Svět napjatě čeká, jak slovní bitva mezi USA a Ruskem skončí. 45. prezident Spojených států Donald Trump ještě přiložil pod kotel. Současně však naznačil podání ruky Rusku, které by mohlo vést ke smíru.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.4.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Po konci show Soukupa tekla krev: Komunista Svěrák, pohraničník Svěrák. A Horáček začal svolávat „komedianty“
Michal Horáček v rámci své prezidentské volební kampaně rozjel akci „Komunistická mlátička na policii dohlížet nebude“. Pod hashtagem „Kdo mlčí, souhlasí“ se k jeho boji proti volbě poslance KSČM Zdeňka Ondráčka předsedou sněmovní komise pro kontrolu Generální inspekce bezpečnostních sborů přidali Zdeněk Svěrák, Petr Pithart nebo Vavřinec Hradilek. A když se Ondráček ozval, Horáček ještě přiložil pod kotel.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.12.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Politolog Pehe bez obalu: Voliči Zemana, připravte se na horší časy
Politolog Jiří Pehe zpražil ty občany, kteří si myslí, že nás Miloš Zeman jako prezident ochrání před různými mezinárodními hrozbami. Neochrání. Nejen proto, že na to není dost zdráv, ale také proto, že k tomu podle Ústavy nemá pravomoci. Ale jako by to samo o sobě nestačilo, Miloš Zeman nám ve skutečnosti na mezinárodní scéně ještě uškodí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.1.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Novinář Kmenta dostal Peroutkovu cenu, tak v rozhlase přiložil pod kotel. Vytáhl střelbu na podnikatele, související s Milošem Zemanem
Investigativní novinář časopisu Reportér Jaroslav Kmenta letos obdržel prestižní novinářskou Cenu Ferdinanda Peroutky. Za mnoho let své novinářské práce toho prý v Česku viděl už hodně. Pamatuje si např. na střelbu na sponzora ČSSD z doby, kdy ji vedl dnešní prezident Miloš Zeman. Policie prý tento případ nikdy nevyřešila, což je podle novináře velmi špatná zpráva pro českou demokracii.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.2.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Tak silný výrok, to se nezapomene. Europoslankyně Konečná vyčítá Zemanovi jeho slova z nemocnice
ROZHOVOR „Obrovská chyba. Tak silný výrok, že se nezapomene.“ Europoslankyně Kateřina Konečná v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz připouští, že ji prezident Miloš Zeman zklamal, a další „boty“ už nedoporučuje. Přesto v tuto chvíli vidí stále Miloše Zemana jako jedinou silnou osobnost v další prezidentské volbě. Zároveň ale upozorňuje: „Lidé jsou hodně zvyklí volit podle stranických scénářů, zvlášť u strany lidové je to viditelné, že jejich voliči volí pouze jejich kandidáty a velmi často jim to ještě nadiktují při ranní bohoslužbě.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.2.2017 v 22:35, zobrazit podobné
TOPlist