„Cikáni jsou to!“ Kubera vážně varuje Čaputovou a Slovensko
ROZHOVOR Ve chvíli, kdy začneme trestat výrazy, s nimiž hluboce nesouhlasíme, tak si tím začínáme omezovat svoji vlastní svobodu. Za chvíli zavřou i toho, kdo řekne, že neexistují klimatické změny. Předseda Senátu Jaroslav Kubera odmítá výroky slovenským Nejvyšším soudem odsouzeného poslance Milana Mazurka, ale o výrobě dětí za účelem zisku, kterou také zmínil, si nemyslí, že by to bylo něco, co by nám pomohlo. Úplně ho ale vylekalo vyjádření slovenské prezidentky, že země potřebuje mít velmi jasné meze svobody projevu. Sám je přesvědčen o tom, že jde o něco, co se nedá uchopit a čemu se žádné mantinely stavět nemohou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.9.2019 v 18:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 11. 09. 2019

Související články

Senát: Předseda Jaroslav Kubera přivítal slovenskou prezidentku Čaputovou
Jaroslav Kubera s kolegy senátory přivítali v horní komoře českého parlamentu slovenskou prezidentku Zuzanu Čaputovou. Ta přijela na návštěvu Česka v prvním týdnu svého mandátu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.6.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Cikáni a sex. Kubera spustil v Senátu, to nesmíte minout
Senátor Jaroslav Kubera (ODS) se postavil k řečnickému pultíku v horní komoře Parlamentu, aby promluvil k projednávanému zákonu zakazujícímu kouření v restauracích. „Já tu budu opravdu dlouho,“ varoval všechny. A spustil.....
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.1.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Gazdík (STAN): Ve slovenských prezidentských volbách podporujeme Zuzanu Čaputovou
Starostové a nezávislí považují Zuzanu Čaputovou za výraznou osobnost, která již při svém předchozím působení prokázala svou nespornou morální integritu a to, že hodnoty, jakými jsou ochrana právního státu a pomoc slabším, jsou ji vlastní.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.3.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Romové a Židé jsou vystaveni společenské šikaně, varuje Kubera
Antisemitismus vyrůstá z podloží, které je neslučitelné s demokracií, emancipací lidí a tolerancí obecně, s principem osobní svobody a také zodpovědnosti, řekl předseda Senátu Jaroslav Kubera (ODS) na dnešním vzpomínkovém setkání u příležitosti Dne památky obětí holokaustu a předcházení zločinům proti lidskosti v Hlavním sále Senátu, napsala ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.1.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Senátor: Cikáni jako otravné medúzy? Dobřes to řekl, potrestaný náměstku! A ty, ministře...
Senátor Jaroslav Doubrava ze sdružení Severočeši.cz se vyjádřil ve svém komentáři pro server ParlamentníListy.cz ke slovům náměstka ministra průmyslu a obchodu Karla Novotného (ČSSD), jenž v minulých dnech uvedl, že cikáni jsou jako medúzy – otravný a k ničemu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.9.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Nečekané: Tomáš Halík se omluvil
Tomáš Halík zavítal na Slovensko a setkal se s favoritkou nadcházejících voleb Zuzanou Čaputovou. Své nadšení kandidátkou pak sděloval v pořadu .pod lampou týdeníku .týždeň. „Jsem přesvědčen jako Karel Schwarzenberg, vlastně nejzkušenější český politik, že Zuzana Čaputová by mohla být významná pro Slovensko a jeho budoucnost a jeho prestiž ve světě, ale i pro celý ten náš region,“ vyjádřil se o kandidátce na prezidentský úřad. A nemohlo chybět hlásání proevropských hodnot a varování před Ruskem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.3.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Senátor Kubera: Premiér Morawiecki slíbil, že závadné polské potraviny jsou minulostí
Předseda Senátu Jaroslav Kubera je na dvoudenní návštěvě Polska.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Jsou před námi vážné hrozby, obává se Petr Pithart. Velký strach má hlavně o veřejnoprávní média
Podle bývalého českého premiéra a předsedy senátu Petra Pitharta není pochyb o tom, že má za sebou Česko obtížný rok a vyhlídky do budoucna se netváří příliš růžově. Pozor bychom si prý měli dát na další směřování zahraniční politiky. Největší obavy má prý o veřejnoprávní média a o moc zákonodárnou a výkonnou. „Jsou před námi vážné hrozby,“ varuje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.12.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Slováci se v Čaputové zklamou. Pochopí, že sedli na lep agenturám a bájnému vyprávění, myslí si publicista
Publicista Pavel P. Kopecký se na serveru Česká pozice.cz zamyslel nad tím, zda je Slovensko opravdu o tolik lepší než Česko, když si za prezidentku zvolilo advokátku Zuzanu Čaputovou, zatímco Češi si za prezidenta vybrali Miloše Zemana.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.4.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Tak zavřete! Kubera přišel do ČT, Witowská to musela utnout
V Událostech, komentářích se střetl předseda Senátu za ODS Jaroslav Kubera s poslancem za KDU-ČSL Jiřím Miholou. Řešila se otevírací doba o svátcích a chaos, který panuje, když jsou omezeny jen obchody nad 200 m2 a o některých svátcích je otevřeno a o některých není. Kubera tvrdil, že poslanec chce lidi vychovávat a za chvíli bude požadovat, aby bylo zavřeno i o nedělích. Mihola se osopil, že mu Kubera něco „darebně“ podsunuje a pustil se do něj, že když mu nezáleží na prodavačkách, které chtějí za rodinami, tak ať si ODS před volbami odpustí řeči o rodině.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.5.2019 v 10:35, zobrazit podobné
TOPlist