Kok*te! Mazec, praskne jim cévka. Pavel Novotný z ODS se zaměřil na čtenáře PL. A pak to jelo
Starosta Řeporyjí napsal na svůj Twitter, jak si váží čtenářů ParlamentníchListů.cz. Bylo to však ironicky, sdílel totiž část rozhovoru v ParlamentníchListech.cz, kde se o jejich čtenářích vyjádřil: „Vaši čtenáři fakt nepatří mezi nejostřejší tužky v penálu, pane redaktore,“ urazil čtenáře ParlamentníchListů.cz. „Ty jsi vskutku kokot, Pavlíku,“ zaznělo v diskusi. A nejen to…
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.9.2019 v 18:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 11. 09. 2019

Související články

Megaprasárna na Zemana! Idiot! Soukup se naštval a ukázal čísla, ze kterých „kavárníkům" praskne cévka
Ředitel televize Barrandov Jaromír Soukup, který se rozhodl vstoupit do politiky se svým Listem Jaromíra Soukupa, se zase pořádně rozvášnil v jednom ze svých pořadů, v nichž dává s oblibou a s velkou dávkou ironie na odiv svůj názor na aktuální dění. Tentokrát se ve vysílání pořadu Moje zprávy zaměřil na oblíbenost českých politických představitelů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.2.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Nový předseda Svobodných: Miloš Zeman je prezidentem těch, kterým už leze krkem, jak jimi „lepší lidé“ opovrhují. Tu máte, náfukové, ať vám v kavárně praskne cévka
PŮLNOČNÍ ROZHOVOR „Ta funkce by v naší současné situaci chtěla minimálně génia politiky plus tunu štěstí, a já jsem zatím jen elév s vizí. Takových jsou politické hřbitovy plné. Ale poperu se s tím, co to půjde,“ vysvětluje v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz nový předseda Svobodných Tomáš Pajonk. Prezident je podle něj pouze doplňující postava a nestojí za to, aby se kvůli němu rozděloval národ a nadávali jsme si. Sám bude volit Topolánka, ale favoritem je dle něj Miloš Zeman. „Stal se prezidentem těch, kterým leze krkem, že jimi ‚lepší lidi‘ opovrhují. Občané jsou léta masírováni hlavně jediným, správným, slušným a ‚západním‘ názorem. Zeman se stal prezidentem těch, kteří tohohle měli tak nějak dost. Praha nám vybrala Karla? No tak tu máte křupana Zemana, náfukové, to vám v kavárně praskne cévka!“ konstatuje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.1.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Proč jste tak sprostý? To budete koukat, co Pavel Novotný odpověděl
Z PROFILŮ Pražský zastupitel za ODS Pavel Novotný odpovídal na dotazy čtenářů serveru ParlamentníListy.cz. Ti chtěli vědět, proč se Novotný ve článcích tak často uchyluje k použití sprostých slov. Přesvědčte se sami, co odpověděl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.4.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Lepším prezidentem než Zeman by byli i Kramný nebo Rychtář, pustil Pavel Novotný
Budoucím starostou pražské části Řeporyje bude podle všeho bývalý bulvární novinář a podnikatel Pavel Novotný. Ten se nyní ke svému úspěchu vyjádřil pro server iDnes.cz. A nejen k němu. Hovořil také o migrantech. Novotný je členem ODS.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.10.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Lepším prezidentem než Zeman by byli i Kramný nebo Rychtář, spustil Pavel Novotný
Budoucím starostou pražské části Řeporyje bude podle všeho bývalý bulvární novinář a podnikatel Pavel Novotný. Ten se nyní ke svému úspěchu vyjádřil pro server iDnes.cz. A nejen k němu. Hovořil také o migrantech. Novotný je členem ODS.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.10.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Ku*do, pí*o, m*dko, kreténi! Pavel Novotný z ODS se vložil do sporu o loď s uprchlíky
Němečtí televizní moderátoři Jan Böhmermann a Klaas Heufer-Umlauf vyhlásili sbírku na pomoc zadržené kapitánce Carole Racketeové, která o víkendu s lodí německé neziskové organizace Sea-Watch zakotvila s migranty i navzdory zákazu italských úřadů v přístavu na Lampeduse. Nyní jí hrozí pokuta a až 15 let vězení za pašeráctví. Editorka z webu Expres.cz Barbora Koukalová však moderátory v jejich výkladu celé situace opravila a dění glosuje po svém. „Carola si to chtěla rozdat se Salvinim, to byla celá její motivace,“ píše na svém facebookovém účtu. „Naprostá nechutnost ji kritizovat,“ zastal se pak v komentářích kapitánky starosta pražské městské části Řeporyje Pavel Novotný (ODS) a už to jelo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.7.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Fuj, fuj, křičí odpůrci na Donalda J. Trumpa. Jenže přišly další průzkumy, ze kterých jim praskne cévka. Už nejde jen o USA
Londýnský think-tank Chatham House zveřejnil v úterý studii, která poukazuje na to, že mezi obyvateli evropských států existuje mnoho obav z nárůstu počtu přistěhovalců v Evropě. Většina z 10 000 dotázaných by byla pro okamžité zastavení migrace.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.2.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Pavel Novotný z ODS vás chce „nasrat“. Použije k tomu českou vlajku
Starosta Řeporyjí Pavel Novotný (ODS) se chystá opět provokovat. Tentokrát si na pomoc vzal pražský festival LGBTQ komunity Prague Pride. V novém kousku má ústřední roli hrát vlajka České republiky, kterou na radnici v Řeporyjích Novotný na několik dní nahradí. Novotný představil svůj plán a čtenářů se ptá, zda to bude na „nasrání vlastenců“ stačit. Doznal se také, že ho provokování vlastenců rajcuje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.8.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Na půl dne na hrách, vzkazuje Pavel Novotný prostořekému spolustraníkovi. A připsal něco pěkného o migraci
Bulvární novinář a komunální politik Pavel Novotný (ODS) opět komunikuje se čtenáři ParlamentníchListů.cz. Tentokrát odpovídá na přímé dotazy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.7.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Pavel Novotný povede radnici. A mezitím se toho o něm mnoho vyrojilo. Třeba pikantní FOTO
ODS vyhrála volby v Praze na „velkém magistrátu“, ale i v některých městských částech, kupříkladu v Řeporyjích, kde se má starostou stát Pavel Novotný, syn baviče Petra Novotného. Některé lidi tato informace přímo vyděsila, např. kvůli holému pozadí, které Novotný poodhalil před světem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.10.2018 v 16:35, zobrazit podobné
TOPlist