Drsné. Kalousek udeřil: Nepouštět Zemana ven! A Stehlíková naznačila přání Zemanovy smrti
Český prezident Miloš Zeman dnes při návštěvě Srbska prohlásil, že bude chtít s českými ústavními činiteli projednat, zda by bylo možné, aby ČR odvolala uznání Kosova. Zemanův výrok vyvolal řadu silných reakcí. Ozvali se Miroslav Kalousek (TOP 09) nebo někdejší ministryně pro lidská práva Džamila Stehlíková.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.9.2019 v 19:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 11. 09. 2019

Související články

Zeman vlastizrádce? Tomio Okamura drsně udeřil. Karel Schwarzenberg ohromil slovy o prezidentovi. A to nebylo vše
ANKETA Političtí extremisté, obnova státního soudu, nejnebezpečnější útok na svobodu či velezrádné jednání těch, kteří podporují protiruské sankce. I takové reakce obržela redakce na anketní otázky k obsahu rozhovoru prezidenta Zemana pro ruskou televizi. Naopak exministr Schwarzenberg připisuje Zemanovy výroky alkoholu. Podle poslance ODS Žáčka prezident nahrává ruské propagandě a jde proti českým zájmům.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.12.2018 v 05:35, zobrazit podobné
Magore, udeřil Doubrava na kritika Zemana. Co pravil o Drahošovi, radši čtěte sami
Komentátor a někdejší katolický kněz Jan Jandourek zaútočil na prezidenta Miloše Zemana a za svá slova to drsně schytal od senátora Jaroslava Doubravy. Ten označil komentátora za magora. “Ať se podívá na sebe, až vyleze ze sprchy,” rozohnil se senátor.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.3.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Kalousek sepsal básničku. A zase mluvil vrchní lékař. Téma ,,Zemanovo zdraví" jede dál
Prezident Zeman oznámil, že mu „odešla cukrovka“. Dietoložka nad tím zvedá oči v sloup a Miroslav Kalousek složil na adresu Miloše Zemana básničku. Udeřil i na Babiše.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.11.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Jsem jeden z mála, koho se Hrad bojí, udeřil Kalousek a sdílel článek PL
Poslední vydání pořadu Týden podle Jaromíra Soukupa nenechalo některé v klidu. Nejostřejší reakci předvedl Miroslav Kalousek (TOP 09), kterému Soukup věnoval značnou část pořadu. Kalousek se kromě ředitele TV Barrandov pustil i do prezidenta Zemana a Pirátů. Jeho pozornosti ale neušly ani ParlamentníListy.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.5.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Džamila Stehlíková chce odebírat lidem zbraně, strašila přitom raketometem. Expert na sebeobranu se chytil za hlavu a vysvětlil, proč jsou to nesmysly
ROZHOVOR „Když postupně odzbrojíme majitele legálních soukromých zbraní, tak odzbrojíme pouze potenciální oběti zločinců a teroristů,“ říká elitní instruktor sebeobrany Pavel Černý, který je předsedou sdružení Liga LIBE a pro ParlamentníListy.cz reagoval na některé výroky psychiatričky Džamily Stehlíkové, která volá po zpřísnění pravidel pro majitele legálních soukromých zbraní. Je tedy pravda, že jsou zkoušky na zbrojní průkaz primitivní? A zatouží časem ti, kteří si opatří pistoli, například po tanku nebo raketometu, jak Stehlíková naznačila?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.3.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Kalousek udeřil v rádiu: Nový ministr financí by měl být jmenován ještě před odletem Zemana do Číny
Hostem Pressklubu Luboše Xavera Veselého na Frekvenci 1 byl předseda TOP 09 Miroslav Kalousek. A tématem byli samozřejmě ministr financí Andrej Babiš (ANO) i současná vládní krize.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.5.2017 v 19:35, zobrazit podobné
,,Zloprdi, blitky, pšouknutí..." Herec drsně o Jaroslavu Hutkovi
Herec Michal Gulyáš se na svém facebookovém profilu vyjádřil ke zpěvákovi Jaroslavu Hutkovi. Ten se v posledních dnech proslavil písněmi Miloš a Zubatá o smrti prezidenta Miloše Zemana a ještě jednou – k roku 1968.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.8.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Džamila Stehlíková si zoufá z Trumpova postoje k Ukrajině: On ani neřekne, že Rusko je agresor
Nad vztahem nového amerického prezidenta Donalda Trumpa ke konfliktu na východní Ukrajině se zamýšlí na svém blogu na serveru Aktuálně.cz bývalá ministryně Džamila Stehlíková.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Negr? Kalousek drsně ke kauze Feri. A důležité právní vyjádření
Předseda poslaneckého klubu TOP 09 Miroslav Kalousek se pohoršil nad tím, že státní zástupce v útoku na poslance TOP 09 Dominika Feriho nevidí rasistický motiv. A zamyslel se i nad tím, jak by si poradil s útočníky on.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.4.2019 v 10:35, zobrazit podobné
„To nezvrátíme!“ Kalousek mluvil do duše poslanců ČSSD a udeřil: Podsvětí, Palermo!
Za poslanecký klub TOP 09 promluvil při jednání o nedůvěře vládě předseda Miroslav Kalousek. A byl to jeden z jeho charakteristických projevů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.6.2019 v 14:35, zobrazit podobné
TOPlist