Po Zemanovi „zlobí“ i Orbán. Jde o Asada, budou praskat cévky
Členové Visegrádské čtyřky rozhodně nepatří mezi poslušné členy Evropské unie. Po tom, co Miloš Zeman šokoval výrokem o Kosovu, přišlo další překvapení. Z Maďarska. Viktor Orbán chce totiž otevřít ambasádu v Damašku. „V Budapešti je národním sportem obtěžovat Brusel,“ řekl jeden evropský diplomat. Přečtěte si, co se tedy stalo…
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.9.2019 v 19:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 11. 09. 2019

Související články

Miliardáři z USA nám budou rozkazovat? Viktor Orbán znatelně přitvrdil, čtěte jeho slova
Ministerský předseda Maďarska Viktor Orbán sdělil novinářům z maďarského deníku Magyar Idok, že se z mezinárodní politiky stalo „bitevní pole“. Maďarská suverenita je podle Orbána v ohrožení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.4.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Jan Urbach: Orbán jede za Putinem
Maďarský premiér Viktor Orbán se zítra setká v Moskvě s ruským prezidentem Vladimirem Putinem. Jedná se o druhé setkání v tomto roce a sedmé během posledních šesti let. Očekává se, že na programu jednání budou energetické otázky a také protiruské západní sankce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.9.2018 v 20:35, zobrazit podobné
8. květen, den, kdy všem rusofobům praskají žilky
Dnes budou zase všem rusofobům praskat žilky, aby se navíc ještě zítra museli dívat na oslavu Dne vítězství na Rudém náměstí. Už aby zase byl ten 21. srpen a 17. listopad...
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 8.5.2019 v 10:40, zobrazit podobné
Orbán bude v Praze jednat s Babišem, za Zemanem pojede do Lán
Do Prahy v pátek přijede maďarský premiér Viktor Orbán (Fidesz). Dopoledne se setká v Kramářově vile s premiérem Andrejem Babišem (ANO). Budou jednat o bilaterálních vztazích včetně hospodářské spolupráce i o evropské politice. Odpoledne přijme maďarského premiéra podle informací ČTK prezident Miloš Zeman na zámku v Lánech.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.11.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Jan Urbach: Jsou jiné priority než odchod al-Asada
Administrativa Baracka Obamy se příliš orientovala na sesazení Bašára al-Asada, řekla dnes americká velvyslankyně u OSN Nikki Haleyová. Podle jejího vyjádření v rámci snah o urovnání konfliktu už Washington nebude prioritně trvat na jeho odchodu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.3.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Orbán se opět pustil do Sorose, útočí prý i na Česko a Slovensko
Americký miliardář George Soros chce Evropu proměnit v kontinent migrantů a útočí na všechny, kteří mu v tom chtějí zabránit, včetně Maďarska, Česka a Slovenska. V rozhovoru na regionální televizi Régió Plusz to dnes řekl maďarský premiér Viktor Orbán. Maďarsko, kde se začátkem dubna budou konat parlamentní volby, si podle předsedy vlády nemůže finančně dovolit přijímat migranty.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.3.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Jiří Baťa: Umanutý „profesor“ Halík se zlobí
Teolog, ale také prý profesor Tomáš Halík se zlobí na Čechy, kteří trvale odmítají přijmout byť jen jediného uprchlíka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.8.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Proč sem vozí migranty? Orbán přinesl vysvětlení: Výbušný projev
Maďarský premiér Viktor Orbán přibližně před týdnem navštívil Itálii a zúčastnil se srazu strany Bratři Itálie. A tvrdě se obořil na evropskou levici, že chce migrací docílit Evropy bez národů. „Pouze my se můžeme rozhodnout, kdo může žít na území naší země,“ zdůrazňoval Orbán. Jeho slova přinesl maďarský vládní web kormany.hu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.9.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Mučení ve věznicích Bašára Asada: Je to strašlivé. Odpovědný je Putin
Lidskoprávní organizace Amnesty International odkryla světu děsivý příběh. Bohužel nejde o vymyšlenou hororovou povídku, ale strašlivou realitu poprav tisíců lidí v syrské vládní věznici Sajdanájá. Příběh až o 13 tisících zabitých odpůrců režimu Bašára Asada přinesla americká CNN.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.2.2017 v 12:35, zobrazit podobné
V Sýrii proběhne chemický útok a hodí se to na Asada. Bílé přilby už prý jen čekají na stisknutí knoflíku, píše Tereza Spencerová
Analytička Tereza Spencerová vyrazila do Sýrie, aby se na vlastní oči přesvědčila, jak to může vypadat, když se chystá další útok proti povstalcům bojujícím s režimem diktátora Bašára Asada. Na místě zjistila následující...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.9.2018 v 20:35, zobrazit podobné
TOPlist