Prezident Zeman: Stát, v jehož čele jsou váleční zločinci, nepatří mezi demokratické země
Přepis projevu, který prezident Zeman pronesl na státní návštěvě v Srbsku
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.9.2019 v 19:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 11. 09. 2019

Související články

„Nejsme loutky!“ Zeman v Srbsku silně udeřil o Kosovu, Západu, Rusku a Číně
Prezident Zeman v Bělehradě brutálně odsoudil představitele kosovských Albánců. „Stát, který má ve svém čele válečné zločince, nepatří do společenství demokratických zemí,“ uvedl Zeman na tiskové konferenci po jednání se srbským prezidentem Vučićem. Česká hlava státu též uvedla, že 28. října vyznamená světově proslulého srbského režiséra Emira Kusturicu. Zeman též řekl, že bude přesvědčovat ústavní činitele, aby vláda stáhla uznání Kosova.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.9.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Miloš Zeman velmi výživně pro PL uzavírá rok: Babišovi podstrčili petici. Idioti. Váleční zločinci na Ukrajině. Jsou před námi dvě hrozby
ROZHOVOR S PREZIDENTEM Jaké byly Vánoce u Zemanů v Lánech? Co hlava státu očekává v novém roce? Nejen na to se ParlamentníListy.cz ptaly prezidenta Miloše Zemana v již tradičním interview v závěru roku. Prezident prozradil zcela nový poznatek související s Andrejem Babišem a jeho názorem na přesun české ambasády do Jeruzaléma. Zkritizoval šéfa úřadu pro kybernetickou bezpečnost za kauzu s čínskými telefony.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.12.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Šance prezidentských kandidátů: Zeman v čele, kdesi v dáli Drahoš s Horáčkem
Je tu nový průzkum, tentokrát k přímé volbě prezidenta. Nadále prý vede prezident Miloš Zeman, Centrum po výzkum Veřejného mínění (CVVM) k tomu vysvětlilo, mezi kterými voliči má Zeman nejvyšší podporu. Dodává také, jak jsou na tom Jiří Drahoš a Michal Horáček.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.10.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Krumer (SPO): Kteří jsou váleční veteráni, na které můžeme být hrdí?
Nežijeme v míru. Po celém světě jsou vražděni statisíce lidí. Překrucují se dějiny a nedodržují se smlouvy a zákony. Váleční veteráni druhé světové války si zaslouží naši úctu a vděk. V prezidentských volbách rozhodujeme o naší suverenitě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.1.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Země, kterou řídí váleční zločinci a mafiáni. Obchod s drogami i lidskými orgány. Deset let od vyhlášení samostatného Kosova se na Václavském náměstí protestovalo
REPORTÁŽ Je to právě deset let, kdy byla vyhlášena samozvaná republika Kosovo. Od onoho roku se na Václavském náměstí v Praze každoročně pořádá demonstrace, protestující proti tomuto spornému aktu mezinárodního práva. Demonstrace se koná vždy ve dnech kolem výročí vyhlášení, letošní termín připadl na páteční odpoledne.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.2.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Putin poslal pozdrav do Prahy. Ostře se ozval Pavel Žáček
Ruský prezident Vladimir Putin pozdravil účastníky Česko-ruského diskusního fóra, jehož první ročník se dnes koná v Praze. Memorandum o jeho vzniku podepsal loni v listopadu prezident Miloš Zeman při své návštěvě v Rusku. Fórum, které podle některých kritiků dokáže Rusko využít ke své propagandě, se má stát platformou pro otevřenou, nepolitickou diskusi mezi českými a ruskými experty.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.6.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Michael Žantovský pro PL: Soros ani Bakala nejsou hledanými zločinci. Klaus a Zeman jsou agenti vlastní ješitnosti, zloby a nenávisti
TŘICET LET DEMOKRACIE Ani George Soros, ani Zdeněk Bakala nejsou hledanými zločinci. Oba také mnohým věcem prospěli a prospívají, což jim někdo nakonec bude muset přiznat. Daleko vážnější je skutečnost, že prezident tohoto státu si osobuje právo prohlašovat některé lidi za zločince. To říká v rozhovoru pro Parlamentní listy spisovatel a ředitel Knihovny Václava Havla Michael Žantovský. Jak sám doplňuje, čilý optimistický sedmdesátník.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.1.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Prezident Zeman jmenoval Jindřicha Vybírala rektorem UMPRUM
Nový rektor Vysoké školy uměleckoprůmyslové v Praze (UMPRUM) Jindřich Vybíral dnes převzal jmenovací dekret od prezidenta Miloše Zemana. Osmapadesátiletý Vybíral nastoupí do čela školy od pátku. Nahradí Jindřicha Smetanu, jehož druhé volební období končí dnes. Funkční období rektora je čtyřleté, Vybíral by měl stát v čele školy do roku 2023.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.1.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Jan Ziegler: Proruští teroristé se schovávají za děti, jsou to zločinci
Ti, co se kryjí za civilisty, nic jiného nejsou. A zločinci na východě Ukrajiny podporovaní Kremlem rozmisťují děla a raketomety do obydlených oblastí, odkud ostřelují Ukrajinskou armádu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.2.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Okamura: Islamistům se nedá věřit
Zatímco předseda KSČM Vojtěch Filip prohlásil, že vůdci útoku na Sýrii by měli být postaveni před mezinárodní tribunál jako váleční zločinci, Tomio Okamura byl umírněnější s tím, že se „islamistům nedá věřit“.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 15.4.2018 v 09:40, zobrazit podobné
TOPlist