Nejčtenější v danném dni? Historie článků

únor 2020
Po 3101724
Út 4111825
St 5121926
Čt 6132027
 7142128
So18152229
Ne291623 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 4.257x, což odpovídá cca 222.124-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
Jourová jako ďábelský plán Babiše? Erik Best spekuluje
Podle komentátora Erika Besta mohlo být zvolení Věry Jourové na komisařku dohlížející na obranu evropských hodnot a dodržování demokratických principů kalkulem premiéra Andreje Babiše. Za to, že Jourová bude pro Brusel narovnávat vztahy se zeměmi V4, mohl by podle Besta mít Babiš slíbenou imunitu na své vlastní kauzy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.9.2019 v 05:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 12. 09. 2019

Související články

Hajzl z hradu, ďábelský plán, podržtaška Babiš. Chvilkaři debatovali nad Šmardou
Rozhodnutí Michala Šmardy vzdát se postu ministra kultury dospělo už i do skupiny Milionu chvilek pro demokracii. Příznivci se neshodli, jestli by měl Šmarda být ministrem, nebo ne. Ale na prezidenta Zemana a premiéra Babiše měli názor jednoznačný. „Zas nebude hradní dědek jmenovat úřednickou vládu,“ radoval se jeden diskutující. „Zemanovi ten jeho ďábelský plán prostě nesmí vyjít,“ pravila jiná. "Hajzl z Hradu," zaznělo. A přišla i chvála na ministra Petříčka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.8.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Boj s dezinformacemi. Věra Jourová představila v europarlamentu svůj plán
Europoslankyně Věra Jourová (za ANO) dnes na půdě Evropského parlamentu obhajovala svoji nominaci na post eurokomisařky portfolia s názvem Hodnota a transparentnost. Portfolio je podle Jourové zásadní pro budování evropské demokracie a dodržování zásad právního státu nebo svobody médií. Jako svůj významný úkol Jourová jmenovala zejména boj proti dezinformacím. „Musíme mít schopnost detekovat tato nebezpečí a zvyšovat vzdělání v oblasti digitální gramotnosti,“ uvedla Jourová ve svém projevu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.10.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Podívejte se, chlapi... Schůzka Babiše s mocnými bankéři. Erik Best nastínil, co se asi odehrálo
Americký novinář Erik Best si zkusil představit, co všechno by asi slyšel, kdyby byl jako moucha na zdi přítomen jednání předsedy vlády Andreje Babiše (ANO) se šéfy největších komerčních bank v Česku. Co všechno by slyšel? Možná tohle...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.5.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Erik Best odkrývá mocenské pozadí Jiřího Drahoše. A co vůbec nepochopili v ČT
Média by se měla zabývat podporou, kterou má Jiří Drahoš od části ČSSD kolem premiéra Sobotky a jeho přítele a advokáta Radka Pokorného. ParlamentnímListům.cz to řekl politický analytik Erik Best. Podle něho se zdá, že Drahoš není nezávislý kandidát. A možný plán antizemanovské části ČSSD protlačit právě Drahoše může mít významnou trhlinu – stejně jako u jednoho kandidáta v USA. „Kdykoli otevřel pusu, ztrácel body.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.4.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Vrazí Donald Trump klín mezi Zemana a Babiše? Takto to vidí Erik Best
Americký novinář Erik Best žijící v Česku se rozhovořil o tom, zda americký prezident Donald Trump rozkmotří prezidenta Miloše Zemana a premiéra Andreje Babiše.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Co když to čeští politici dohodli s EU tak: Do voleb kvóty ne, pak budeme sekat dobrotu. A Brusel odmítne Babiše, táže se Erik Best
K aktuálním otázkám – uprchlickým kvótám a k situaci v ČSSD se vyjádřil na svém webu FSFinalWord.cz i facebookovém profilu novinář Erik Best.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.6.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Erik Best: Ne, Babiš nechce menšinovou vládu. Usiluje o toto. A má to už připraveno
Americký novinář Erik Best na vlnách Českého rozhlasu promluvil o tom, jak vidí povolební situaci v Česku. Zdůraznil, že nevěří ve vznik menšinové vlády šéfa hnutí ANO Andreje Babiše.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.10.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Zděšený Erik Tabery: TOP 09 mimo sněmovnu, hrozí vláda Babiše a Okamury. Dělejte něco!
Nad výsledky nejnovějšího volebního modelu agentury STEM se na webové stránce časopisu Respekt zamýšlí jeho šéfredaktor Erik Tabery.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.1.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Babiš mu věří. A on promluvil o premiérovi i EET
O Karlu Havlíčkovi, jenž je nyní pravou rukou premiéra Andreje Babiše (ANO) se spekuluje jako o možném šéfovi resortu průmyslu a obchodu. Rozhovor s ním, jenž se mimo jiné týkal právě i šéfa hnutí ANO Andreje Babiše, přinesl Prostor X na serveru Reflex.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.4.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Ostuda Jourová. Novinář prozradil, jak to dopadlo, když vyslovil její jméno před mírným diplomatem z Polska
Daniel Kaiser se na Echo24 zamyslel nad gescemi, které má Věra Jourová jako komisařka. Prý je naše jediné štěstí, že její portfolio působí jako vtip a je vybrakované. „Rozeštvávači potenciál Jourové pro Visegrád se tím hodně umenšil,“ napsal Kaiser. Co tím myslel?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.9.2019 v 13:35, zobrazit podobné
TOPlist