Nejčtenější v danném dni? Historie článků

únor 2020
Po 3101724
Út 4111825
St 5121926
Čt 6132027
 7142128
So18152229
Ne291623 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 4.257x, což odpovídá cca 222.124-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
Šok: Co ČT „jela“ o Kosovu a Zemanovi, rozezlilo Michaela Žantovského
Výroky prezidenta při návštěvě Srbska opět rozvířily debatu v dlouhotrvajícím sporu o podobě západního Balkánu. V Událostech, komentářích je rozebírali Radek Vondráček, předseda Poslanecké sněmovny za ANO, senátor Jiří Dienstbier za ČSSD a komunistický poslanec Daniel Pawlas. Dienstbierovi vadilo, že Zeman téma nediskutoval s vládou, i když s postojem prezidenta věcně souhlasil. Došlo i na srovnání mezi Krymem a Kosovem. To odmítal komunistický poslanec, s tím, že na Krymu bylo referendum. „Sudetští Němci také chtěli do Reichu. To byste mohl ospravedlňovat mnichovskou dohodu tímto způsobem,“ vyčetl mu senátor. Debata pak rozezlila diplomata Michaela Žantovského, takže něco připomenul.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.9.2019 v 08:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 12. 09. 2019

Související články

Šílenče z ČT, co říkáš o Německu? Uprchlíčky vezmete, ty ty ty. Do pytle, Merkelová! A Drahoš. Jaromíru Soukupovi jela huba. Jela, jela a jela
Generální ředitel TV Barrandov Jaromír Soukup se po prázdninách vrátil ke svým klasickým pořadům. Vysílá Týden s prezidentem, ale také Týden podle Jaromíra Soukupa, což má být pokus o politicko-satirický pořad. Tentokrát si vzal na paškál Evropskou unii. I Českou televizi kvůli tomu, jak popisovala demonstrace v Saské Kamenici (Chemnitzu), Miroslava Kalouska (TOP 09), uprchlíky a Jiřího Drahoše.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.9.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Postavte se Americe! Zeman není loutka. Srbský režisér přivezl film o Kosovu a informace, které tu běžně nejsou
ROZHOVOR Prahu čeká premiéra filmu dokumentujícího situaci v Kosovu, tedy území, kde jednostranně před devíti lety tamní Albánci vyhlásili nezávislost. Srbský režisér a dokumentarista Boris Malagurski, který dílo osobně představí, pro ParlamentníListy.cz popisuje, jaká je v Kosovu situace nyní a jak těžce se tam žije srbské menšině. Malagurski také mluví o českém prezidentu Miloši Zemanovi a o jeho předchůdci Václavu Klausovi. Oceňuje, že nepatří k loutkám „amerických geopolitických zájmů“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.2.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Karel Wágner: Jak nám v Kosovu pravda s láskou zvítězily
Z našich sdělovacích prostředků se dozvídáme, že Kosovo bude mít pravidelnou armádu. A tak bych rád zopakoval povídání o Kosovu, které jsem zveřejnil ve čtvrtek 7.4.2016 na svém blogu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.12.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Mirko Raduševič: Po vraždě srbského vůdce v Kosovu má armáda pohotovost
Psal se rok 1966 a tehdejší jugoslávský tisk začíná psát o tom, že v Kosovu začínají místní Albánci stále více projevovat názor o své nepříslušnosti k Socialistické federativní republice Jugoslávie
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.1.2018 v 08:35, zobrazit podobné
A je to venku: Havlův Žantovský vyzvonil, jak vybírali Jiřího Drahoše
Byla snaha vybrat vědce. Několik vědců bylo osloveno a nabídku jako první přijal Jiří Drahoš. Tak probíhal výběr prezidentského kandidáta Jiřího Drahoše podle ředitele Knihovny Václava Havla a někdejšího Havlova spolupracovníka Michaela Žantovského. Uvedl to v diskusi magazínu Echo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.2.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Babiš proti Zemanovi: Není důvod měnit náš vztah ke Kosovu
Premiér Andrej Babiš (ANO) nevidí důvod, aby česká vláda změnila svou pozici ohledně uznání samostatnosti Kosova. Ústavní činitelé to ale určitě budou probírat, uvedla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.9.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Tomáš Halík: Už toho mám dost! Lidé mi píšou, ať se smažím v pekle
Kontroverzní divadelní hra Naše násilí a vaše násilí, kde představitel Ježíše znásilní muslimku, stále budí vášně. Internetová televize DVTV proto učinila jeden pokus. Posadila proti sobě ředitele Knihovny Václava Havla Michaela Žantovského, který hru odsoudil, a teologa Tomáše Halíka, který se divadelníků zastal. Takhle to dopadlo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.6.2018 v 08:35, zobrazit podobné
V Británii se otřásá pozice premiérky. ČT povolala k vysvětlení Michaela Žantovského
Velká Británie má nejlepší dny před sebou, tak se Theresa Mayová snažila na sjezdu konzervativců přimět spolustraníky, aby byli jednotní a podpořili její plán na Brexit. Jaké dny má ale před sebou sama Theresa Mayová? Do Interview ČT24 na toto téma přišel promluvit bývalý velvyslanec ČR ve Velké Británii Michael Žantovský.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.10.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Havel nebyl tolik smutný z rozpadu Československa, prozradil Žantovský. Prezidenta prý trápilo něco jiného
Moderátorka Světlana Witowská ve čtvrtečním Interview ČT24 uvítala někdejšího českého velvyslance ve Velké Británii a současného ředitele Knihovny Václava Havla Michaela Žantovského, jenž promluvil o tom, jak moc Havla trápil rozpad Československa. Pár slov padlo také na adresu Donalda Trumpa. Žantovský ocenil tlak, jaký Trump vyvíjí na své partnery v NATO.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.7.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Tak to ne! Petříček rázně korigoval Zemanova slova o Kosovu. Padlo ujištění
Miloš Zeman se vyjádřil ke Kosovu a Tomáš Petříček se na Twitteru distancoval. Reakce ministra zahraničí z ČSSD, čekali jste ji? Jen se podívejte. Petříček však nebyl jediný. Své k tomu napsal sporťák Záruba, avšak v diskusi se objevil i jiný známý sportovní komentátor. No a co si myslí Lubomír Volný?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.9.2019 v 21:35, zobrazit podobné
TOPlist