„To není normální člověk!“ Soukup vysílal o Fialovi z ODS. Dvě fotky
Ve středu od osmi hodin byl další z pravidelných pořadů Jaromíra Soukupa, „Týden s Jaromírem Soukupem“, kdy se v něm řešil hlavně Petr Fiala a došlo i na vtípky! Ale nejen Fiala, řešilo se i přechylování jmen, selfie politiků, státní zastupitelství nebo penzijní systém. A vy víte, jaký je rozdíl mezi českým a americkým důchodcem? Jaromír Soukup vás jistě pobaví.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.9.2019 v 11:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 12. 09. 2019

Související články

Soukup jen valil oči. Cvok Hrušínský, nejede v něčem? A Babiš...
Ve středečním vysílání pořadu Moje zprávy na TV Barrandov se Jaromír Soukup věnoval kompetencím praktických lékařů, a proč již nebudou jen „stroj na vydávání prášků na bolest hlavy a břicha a poukázek do nejbližšího špitálu“. Zmínil i cestu Andreje Babiše do Spojených států za americkým prezidentem Donaldem Trumpem a na adresu herce a „gurua všech lepšolidí“ Jana Hrušínského k jeho touze po přijetí eura pronesl: „Je to ještě normální? Nejede ten člověk v něčem?“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.3.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Vzbudí manželku, ta je skutečně žena… Soukup si přizval Foldynu
Jaromír Soukup se v Mých zprávách prý už naposledy vrátil ke sjezdu ČSSD. A pozval si k tématu poslance a dlouholetého člena sociální demokracie Jaroslava Foldynu. Ten se směřováním ČSSD spokojen není a varuje, že podobný postup už selhal ve Francii, v Německu a v Rakousku. V programu ČSSD se prý už nenajde „normální pan Novák“. A navrhl sektorové daně na banky a síťová odvětví.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.3.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Všechno kolabuje a vedení města vymýšlí pitomosti. Není normální, aby průměrné nájmy byly vyšší než průměrné důchody. Lídryně Starostů pro Prahu hovoří
ROZHOVOR „To, co se děje v oblasti bydlení, je krize. Není normální, aby průměrné nájmy byly vyšší než průměrné důchody. Není normální, aby běžný člověk ušetřil na byt jen díky výhře ve sportce. Současné ceny vyhánějí starousedlíky z města na předměstí, a ještě zhoršují dopravní situaci v Praze. Ti, kteří se přestěhují do bydlení za městem, pak přetěžují silnice a tratě při cestě do Prahy a zpět. Město musí udělat vše pro to, aby si své obyvatele udrželo, aby mu neutekli do středních Čech,“ říká radní městské části Praha 10 Ivana Cabrnochová, která se uchází o post starostky Prahy 10 a kandiduje do Zastupitelstva hlavního města Prahy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.10.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Trucující kartonový Fiala. Ty krávo! Devět kilo heráku. Soukup řešil ODS a „feťáky"
Jaromír Soukup ve včerejším dílu pořadu Týden podle Jaromíra Soukupa, odvysílaném na TV Barrandov, satirou rozhodně nešetřil. V úvodu prozradil, že se mu stýská po předsedovi ODS Petru Fialovi, který odmítá účast v jeho pořadech, a došlo tak na lehce speciální rozhovor se statickou verzí Petra Fialy v rámci tohoto pořadu. Poté si Soukup vyhradil čas i na bizarní názvy politických uskupení a na „pašeračku Terezu“, kterou „furt ukazujou jak pláče, jak je pěkná, jak ztloustla a pak zase zhubla, kdo jí přinesl mejkap a kdo ji tam chtěl ošuka...“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.4.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Babiš není normální, myslí si Pavel Šafr. Tolik lumpáren by prý normální svědomí neuneslo. I ze syna pilota udělal štvance
Pavel Šafr, šéfredaktor deníku Forum24, se pozastavuje nad chováním Andreje Babiše v kauze údajného únosu jeho syna mimo Českou republiku. „Něco takového jsme nikdy nezažili,“ uvedl Šafr. Podle něho je alarmující, že se k moci dostal člověk „bez nejmenší špetky studu a bez jakékoli stopy svědomí“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.11.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Radim Valenčík: Tak se nám to pěkně vybarvuje
Tak podle Lukáše Jelínka jsme asi celý národ extrémistů. Mně se zdá, že ti, co si zvykli považovat za normální to, co normální není, považují normální lidi, kteří si na to nezvykli, kteří začali uvažovat, za "populisty", "radikály", "extrémisty". - Já se spíš domnívám, že kvete extrémní guanerství těch, co normálními lidmi pohrdají.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.11.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Klaus ml. zaskočil Sněmovnu: Normální je pracovat! A ne brát dotace
Členové dolní komory Parlamentu ČR se rozhodli debatovat o střetu zájmů českého předsedy vlády Andreje Babiše. Není to však jediný bod, který byl položen na stůl. S jedním návrhem přišel také Václav Klaus. Chtěl, aby politici řešili myšlenku, že je normální pracovat a v žádném případě není normální pobírat dotace. „Pojďme zemi vrátit lidem, kteří pracují,“ žádal ve Sněmovně Klaus.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.6.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Zelení: Volit Zelené? Ale co když můj hlas propadne?
Tak za prvé, věříme, že nepropadne. Lidí, kteří uvažují podobně jako my, Zelení, není naštěstí tak málo. Normální člověk nechce předat svým dětem „vybydlenou zemi“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.10.2017 v 21:35, zobrazit podobné
TOPlist