Prezident Zeman: Je dobré, když si prodáváme jablka, ale je daleko lepší sázet jabloně
Projev prezidenta republiky při hospodářském fóru v Bělehradě
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.9.2019 v 11:35, prečteno: 10x

nejlepší články ze dne: 12. 09. 2019

Související články

Brexit s dohodou by byl lepší než bez ní, míní prezident Zeman
Odchod Británie z Evropské unie na základě dohody by byl lepší než bez dohody. V rozhovoru s ČTK to dnes řekl prezident Miloš Zeman. Drobné odklady hlasování o dohodě v britském parlamentu podle něj mohou přispět k tomu, že se nakonec najde dost poslanců, kteří ujednání podpoří. Skutečnost, že Británie z EU odchází, nicméně prezident označil za neštěstí pro obě strany.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.3.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Prezident opět překvapil
Když nedávno prezident Zeman nabádal Andreje Babiše, aby sestavení vlády zbytečně neuspěchal, neboť jak známo, „všeliké kvaltování toliko pro hovada dobré jest“, a dal mu velkoryse ještě čtyři měsíce, vzbudilo to rozpaky i nevoli.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 28.2.2018 v 09:40, zobrazit podobné
Potravinářská inspekce zjistila přítomnost pesticidu v jablkách z Polska
V akreditované laboratoři Státní zemědělské a potravinářské inspekce (SZPI) bylo zjištěno, že jsou na tuzemském trhu jablka kontaminovaná nepovoleným množstvím pesticidu chlorpyrifos. Jednalo se o jablka odrůdy Prince, polského původu, která byla do ČR distribuována v množství 1 560 kg.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.12.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Zeman zcela vážně pohovořil o „mírném tělesném trestu“ pro Bohuslava Sobotku
„Nepokládám za dobré, aby se jakýkoliv prezident uzavíral mezi zdi Pražského hradu a žil v jakési izolaci, která jej odtrhuje od normálních občanů,“ řekl prezident Miloš Zeman úvodem svého setkání s občany v Doksech. Tam zakončuje svou návštěvu Libereckého kraje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.5.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Zeman opět lhal
To je dobrá zpráva pro jeho voliče. Podle hesla: lžu, tedy jsem, je náš prezident v dobré kondici a jeho zdravotní stav je uspokojivý. S Bohem se zatím smířit nehodlá. A proč taky. Když s nikým, tak proč by měl zrovna s ním.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 24.5.2019 v 14:40, zobrazit podobné
Advokátka Marvanová: Prezident splňuje podmínky pro zahájení impeachmentu. Je ale nemožné ho odvolat. Absurdní
ROZHOVOR Prezident Miloš Zeman poškozuje dobré jméno České republiky v zahraničí, ale podle právničky Hany Marvanové je téměř nemožné jej odvolat, i když už splňuje podmínky pro zahájení impeachmentu. „Potom to znamená, že prezident si může dovolit cokoli, což je v právním státě absurdní, protože i ten nejvyšší ústavní činitel musí být odpovědný před zákonem,“ prohlásila známá advokátka. Kritizuje i premiéra v demisi Andreje Babiše za to, že už mu nestačí, že je premiérem, i když je trestně stíhán, ještě bude zakazovat členům parlamentu o tom hovořit. Označila to dokonce za velkou drzost.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.5.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Co, že je za propadem ČR ve svobodě tisku? Zeman?
ČR se prý propadla ve svobodě tisku. Dle novinářů je za tím prý pan prezident Zeman. Mám zcela jiný názor a myslím si, že jsem daleko blíž pravdě. Ale takové, ze které prokavárenští opinion makers určitě radost mít nebudou.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 25.4.2018 v 18:40, zobrazit podobné
Bára Basiková: Čím dál od Prahy, tím je to horší! Ti lidé neznají pravdu. Musíme jim to říkat
Bára Basiková po svém projevu na Letné rozvinula své myšlenky v rozhovoru pro DVTV. „Aby prezident této země, i když já ho nevolila a polovina národa taky ne, prostě nebyl vůči nám tak sprostej a arogantní jako dosud,“ přála si Basiková a vyslovila i přání, aby Andrej Babiš odešel do své rodné země. Lidé mimo Prahu? „Když koncertuju někde daleko za Prahou, čím je to dál od Prahy, tím je to horší. Ti lidé vůbec neznají pravdu, protože jsou obelháváni, a je potřeba prostě jim otevřít oči,“ míní zpěvačka, která tvrdila, že jí prezident Zeman zakázal vystupovat s Armádou ČR.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.6.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Chybějí doktoři, a nejen to. Mladá lékařka vyjela na zkušenou do Německa. Je to tam prý mnohem horší než u nás
Česká lékařka Kateřina Karolová sbírala několik let zkušeností na dětské klinice v Německu. V rozhovoru pro Český rozhlas Dvojka tak předložila dobré srovnání týkající se péče o pacienty u nás a našich sousedů. Pro mnohé bude možná poměrně překvapivé. „V Čechách má dítě větší šanci být zdravé než v Německu,“ tvrdí pediatrička, podle které je péče u nás daleko lepší a propracovanější a náš systém nám v tomto směru prý závidí na celém světě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.2.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Pospíšil (TOP 09): Bude skutečně lepší, když se Miloš Zeman listopadových oslav nezúčastní
Komentář na facebookovém profilu k 17. listopadu a Miloši Zemanovi
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.9.2019 v 13:35, zobrazit podobné
TOPlist