Petr Šonka: Je zvrácené, aby se peníze přidělovaly podle toho, kdo víc křičí
Přes 30 000 lékařů píše premiérovi: „Nepodlehněte tomu, kdo nejvíc křičí“. Trvají na tom, aby se dodržely domluvy v dohodovací vyhlášce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.9.2019 v 11:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 12. 09. 2019

Související články

Analytik Šonka, známý z ČT, přišel s nápadem na využití migrantů: Své jazyky umí, tak by v nich měli monitorovat internet
Politolog Jaroslav Šonka, jenž je častým hostem České televize v diskusích o Německu, se na serveru Aktuálně.cz vyjádřil k útoku na mladíka s jarmulkou v Berlíně. A přišel i s nápadem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.4.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Informační totalita z Kavčích hor. Absolutní tragédie, v bleděmodrém jako za komunistů, mává rukou Petr Štěpánek. Třeba vítač Šonka při německých volbách...
PŮLNOČNÍ ROZHOVOR „Socani s koblihářem se drží pod krkem a lidovci jim asistují. Přestože se nenávidí, sedí ve vládě až do trpkého konce a jsou připravení se do ní posadit znovu,“ říká hudebník a spisovatel Petr Štěpánek, který stál u zrodu Alternativy pro Česko. Podle něj vyjde na stejno, jestli bude vládnout Andrej Babiš, nebo Lubomír Zaorálek, protože až v Bruselu nebo v Berlíně zavelí, popadnou kufry a stáhnou ocas. ANO a ČSSD nás prý připravily o míru svobody a podle Štěpánka je běs, že právě ony jsou favority voleb.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.10.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Germanista Šonka poučuje, jak to máme dělat: V Německu mají centrálu pro politické vzdělávání, a ta to mladým všechno pěkně vysvětlí
Bývalý ředitel Evropského institutu odkazu Šoa, publicista pobývající před rokem 1989 v německém exilu a politolog Jaroslav Šonka si položil otázku, proč se v Německu daří chránit svobodu slova v seriózní médích a daří se bojovat proti dezinformacím, zatímco v Česku tento boj selhává.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.4.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Růžena Chrasteková: My můžeme všechno, vy nesmíte na nic ani pomýšlet
Pojetí demokracie a svobody ve všem, nejenom u Pirátů, je u nás, zejména v poslední době, tak farizejsky, pokrytecky zvrácené, až z toho jednoho jímá téměř strach.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.10.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Šonka v ČT označil AfD za perverzní, odsoudil „enderáky“ a dodal: Lidé se od té strany nakonec odvrátí
Předběžné výsledky ukazují, že německá kancléřka Angela Merkelová jasně vyhrála volby, ale se slabším výsledkem, než se očekávalo. V německé sociální demokracii se se ziskem okolo dvaceti procent mluví o obrovském debaklu. Publicista Jaroslav Šonka k tomu v komentáři pro Českou televizi poznamenal, že třetí Alternativa pro Německo, která ve volbách získala 13 procent, má v sobě obsaženy perverzní náběhy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.9.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Analytik Šonka, expert na Německo ze studia ČT: Češi se bojí politické korektnosti, protože jsou méněcenní
Publicista Jaroslav Šonka, kterého si s oblibou zve Česká televize zejména na komentování událostí v Německu a který kromě zarputilé kritiky strany AfD upoutal například tím, že se prohlásil za „hrdého sudetského Čecha“, se nyní vyjadřuje k tomu, jak to Češi mají ve vztahu s politickou korektností. „Strašák ‚politické korektnosti‘ svědčí o našich vlastních nedostatcích,“ píše v komentáři na serveru Aktuálně.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.12.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Analytik Šonka, expert na Německo ze studia ČT: Češi se bojí politické korektnosti, protože se cítí méněcenní
Publicista Jaroslav Šonka, kterého si s oblibou zve Česká televize zejména na komentování událostí v Německu a který kromě zarputilé kritiky strany AfD upoutal například tím, že se prohlásil za „hrdého sudetského Čecha“, se nyní vyjadřuje k tomu, jak to Češi mají ve vztahu s politickou korektností. „Strašák ‚politické korektnosti‘ svědčí o našich vlastních nedostatcích,“ píše v komentáři na serveru Aktuálně.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.12.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Šéf praktických lékařů: Mladým se nechce na venkov. Musíme místa dotovat jako v Bavorsku
Nedostatek lékařů jako varovné znamení českého zdravotnictví. Podle české lékařské komory chybějí lékaři nejen v nemocnicích, ale také v ordinacích praktických lékařů. Část jich totiž odchází do důchodu a chybějí náhrady. O problematice v pořadu Interview na ČT24 blíže hovořil Petr Šonka, předseda Sdružení praktických lékařů ČR.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.5.2018 v 20:35, zobrazit podobné
AfD chce revidovat výsledky druhé světové války, strašil diváky ČT expert Šonka. Úplná blbost. Petr Bystroň vyvrací dezinformace, které se o straně šíří
ROZHOVOR „Jsme vítězem voleb,“ říká v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz bavorský zemský předseda Alternativy pro Německo (AfD) Petr Bystroň. Příště to bude podle něj ještě lepší. „Dostaneme přes 20 procent. Souvisí to s globálními trendy, kdy levicové strany jsou na ústupu. Vítězí strany nového typu, jako je AfD,“ myslí si. Vysvětluje také, proč nařkl kancléřku Merkelovou ze spolupráce se Stasi, co si myslí o výrocích publicisty Šonky či co říká na případný odchod ze strany předsedkyně AfD Frauke Petry.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.9.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Squatterka ze Šatovky u soudu: Dům je ve veřejném vlastnictví, tedy nás všech
Squatterka Zuzana Brodilová dnes u soudu uvedla, že únorové obsazení pražské usedlosti Šatovka bylo z její strany sice protiprávní, ale legitimní. Poukázala mimo jiné na to, že v Česku aktuálně umrzlo několik lidí. I z toho důvodu je podle ní zvrácené, aby domy zůstávaly prázdné. Ostatních osm aktivistů nevypovídalo a připojilo se k prohlášení své kamarádky. Squatterům hrozí až dvouleté vězení za neoprávněný zásah do práva k domu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.3.2018 v 12:35, zobrazit podobné
TOPlist