Nejčtenější v danném dni? Historie článků

únor 2020
Po 3101724
Út 4111825
St 5121926
Čt 6132027
 7142128
So18152229
Ne291623 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.569x, což odpovídá cca 186.225-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Prezident Miloš Zeman o „oduznání“ Kosova
Uznání Kosova je velkou morální kaňkou naší země, které prosadil snad nejhorší ministr naší vlády za celou naši historii Karel Schwarzenberg společně s tehdejším předsedou vlády Mirkem Topolánkem.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 12.9.2019 v 11:40, prečteno: 11x

nejlepší články ze dne: 12. 09. 2019

Související články

Jaromír Petřík: Prezident Miloš Zeman o „oduznání“ Kosova
Uznání Kosova je velkou morální kaňkou naší země, které prosadil snad nejhorší ministr naší vlády za celou naši historii Karel Schwarzenberg společně s tehdejším předsedou vlády Mirkem Topolánkem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.9.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Zrušení uznání Kosova by se mělo řešit, navrhuje Babiš. Petříček o tom ale nechce slyšet
Předseda vlády Andrej Babiš (ANO) chce na setkání představitelů státu řešit i otázku oduznání Kosova, jak si to přeje prezident Miloš Zeman. Ministr zahraničí Tomáš Petříček (ČSSD) k tomu nevidí důvod. Informace přinesla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.9.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Zeman se rozpálil u Soukupa: ČT je nástroj politické opozice a zejména pražské kavárny. A Hřib? Člověk, který nemyslí. Tohle teď chystá Čína...
Česká televize je „nástroj politické opozice a zejména pražské kavárny“, uvedl ve čtvrtečním vysílání pořadu Týden s prezidentem na TV Barrandov k praktikám veřejnoprávního média prezident Miloš Zeman. Zeman tradičně referoval o nejsledovanějších tématech z uplynulého týdne. Dotkl se tak například současného napětí mezi Prahou a Pekingem, vývoje v kauze privatizace OKD či smlouvy mezi Univerzitou Karlovou a Home Creditem. Ze zahraniční politiky dále Zeman s moderátorem Jaromírem Soukupem hovořili o otázce oduznání Kosova, tureckém útoku na Sýrii a o vzrůstající vlně antisemitismu v Evropě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.10.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Zeman v pondělí přijme na pravidelné schůzce Babiše. Otevřou i otázku Kosova
Prezident Miloš Zeman přijme v pondělí v Lánech na pravidelné schůzce premiéra Andreje Babiše. ČTK to dnes řekl prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček. Předtím se prezident zúčastní zasedání vlády o rozpočtu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.9.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Jiří Pehe: Zemanovy výroky o Kosovu hrají do karet Rusku
Prezident Miloš Zeman spustil politickou ofenzívu, jejímž cílem je, aby Česká republika odstoupila od svého uznání nezávislosti Kosova z roku 2008. Nejprve přišel s tímto návrhem během své návštěvy Srbska, kterou už po příjezdu uvodil prohlášením, že má rád Srby, ale nemá rád Kosovo. Záměr tlačit na nejvyšší ústavní činitele naší země, aby uznání Kosova odvolali, po návratu do České republiky skutečně začal realizovat, takže se stal i…
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 20.9.2019 v 10:41, zobrazit podobné
Zeman promluvil o Karlu Gottovi, který trpí leukémií
ROZHOVOR Prezident Miloš Zeman končí státní návštěvu Srbska, ve čtvrtek dopoledne se potkal se svou novinářskou delegací a zhodnotil průběh cesty. Nejvýraznějším tématem bylo sdělení, že by Česká republika mohla uvažovat o odvolání uznání nezávislosti Kosova. Zeman prozradil, jakými argumenty bude přesvědčovat ústavní činitele, aby návrh podpořili.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.9.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Kosovo? Narkomafie financovaná z válečných zločinů. Prezident Zeman opět mnohým zvedl tlak
Prezident republiky Miloš Zeman vyjel na další cestu. Jeho kroky tentokrát nemířily za hranice vlasti, nýbrž do Moravskoslezského kraje. Ve tři hodiny odpoledne se sešel s občany obce Jakartovice. Počasí prezidentovi a občanům příliš nepřálo, ale Zeman i navzdory počasí předvedl svůj tradiční slovní koncert. Zmínil v něm přijetí eura v Česku, otázku Kosova a Srbska, ale došlo i na dobře mířenou facku některým novinářům.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.5.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Co se uznání, respektive neuznání Kosova týká… aneb prezident Zeman rozkopl vosí hnízdo...
Náš pan prezident Zeman kopnul do pořádně velikého vosího hnízda. Kosovo je, ať už se na něj podíváme z kterékoliv strany, doslova kaňkou na tváři světového společenství…
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 11.9.2019 v 16:40, zobrazit podobné
Petr Meduna: „Oduznání“ tzv. Republiky Kosovo
V souvislosti s výrokem Miloše Zemana o „oduznání“ tzv. Republiky Kosovo se objevují i hodně nebo zcela matoucí informace.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.9.2019 v 20:35, zobrazit podobné
TOPlist