Nejčtenější v danném dni? Historie článků

květen 2020
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne310172431
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.757x, což odpovídá cca 91.678-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
„Není to pravda, paní redaktorko!“ Veřejnoprávní novinářka vytočila ve vysílání Benešovou
Vládní sociální demokraté, opozice, nejvyšší státní zástupce i protikorupční organizace se ozývají proti vládní novele zákona o státním zastupitelství. Do Dvaceti minut Radiožnálu přišla ministryně spravedlnosti Marie Benešová objasnit, zda chce vláda dostat žalobce pod politickou kontrolu a proč nepřistoupí na připomínky, které předkládá nejvyšší státní zástupce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.9.2019 v 22:35, prečteno: 10x

nejlepší články ze dne: 12. 09. 2019

Související články

Pravda se ukázala! Silná dohra návštěvy Orbána. Jde o práci ČT
Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie znovu zaútočil na Českou televizi. Je přesvědčen, že veřejnoprávní televize nedokáže plnit své veřejnoprávní poslání, protože nepřinesla rozhovor s maďarským premiérem Viktorem Orbánem, jenž byl v pátek na návštěvě v Praze. Vedoucí zahraničního zpravodajství ČT Michal Kubal však prozradil, že pravda je jiná.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.12.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Každotýdenních 168 hodin fake news Nory Fridrichové a tvrdá drezúra diváků za naše peníze.
Objektivní ČT? Ha. Tahle země prý není pro mladý a tak by se dle paní Nory měli lidem 40 zaplatit letenky do zemí mimo EU. Mladí vyjdou opět do ulic. ČT slaví a podporuje. Kdy už z veřejnoprávní obrazovky někam odletí paní Nora?
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 2.9.2019 v 05:40, zobrazit podobné
Čert Kaczyński a proti němu hodná EU? To tedy vážně ne. Obeznámená novinářka obsáhle rozebírá hlavní střet polské politiky
Novinářka Lucie Sulovská, která se dlouhodobě zabývá děním v Polsku, nabízí trochu jiný vhled do dění u našich severních sousedů, než se v Česku běžně předkládá. Není prý pravda, že zlý Jaroslaw Kaczyński v pozici předsedy vládní strany Právo a spravedlnost bojuje proti hodné Evropské unii. Pokud chtějí lidé opravdu pochopit, co se to v Polsku děje, musí nahlédnout už do roku 1990.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.8.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Poplatky ČT? Nejvyšší TV kontrolor vypustil nápad, který mnohé šokuje. A přidal: Za vysílání o Ukrajině jsem chtěl trestat
ROZHOVOR Veřejnoprávní televize momentálně není nikterak existenčně ohrožena. Ohroženo je však její postavení jako vzoru pro ostatní česká média. Je o tom přesvědčen advokát a člen Rady pro rozhlasové a televizní vysílání Daniel Novák. Otevřeně říká, že by se určitě přikláněl ke zrušení povinné platby rozhlasových a televizních poplatků. Pokud by zůstaly zachovány, tak by se mu zamlouval někdejší návrh bývalého ředitele Novy Vladimíra Železného, aby občané mohli každý jednotlivě rozhodnout, kterému provozovateli coby nositeli veřejnoprávní služby by měly připadnout. Tento systém by byl jistě demokratický a ukázal by míru „veřejnoprávnosti“ médií na českém trhu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.10.2019 v 06:35, zobrazit podobné
Skála (KSČM): Legrační fabulace a systémová opozice
Tentokrát Jelínek pálí pánubohu do oken. Není pravda, že mne „Vojtěch Filip okřikl“. Není pravda, že jsem „vyjmenovával podmínky“, za kterých bychom „lezli do chomoutu s miliardářem“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.9.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Že jsou Češi xenofobové? Mýtus, který byl zbořen, říká komentátor nad statistikou
Komentátor Petr Kamberský v pátečních Lidových novinách boří hned tři mýty, které kolují o Češích. V prvé řadě prý není pravda, že jsou Češi, Moravané a Slezané xenofobové. Podle toho prý vůbec není pravda, že by cizinci brali našincům práci. A už vůbec není pravda, že cizinci v Česku pracují především jako kopáči.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2019 v 07:35, zobrazit podobné
TOPlist