Zrušte poplatky pro ČT, udeřil prezident Zeman. A vyslal varování EU
Z PROFILU Prezident Miloš Zeman opět zodpověděl dotazy, které mu přímo položili čtenáři ParlamentníchListů.cz. Reakce hlavy státu směřovaly k tématům České televize, kde padla jasná slova ke koncesionářským poplatkům. Prezident se nově vyjádřil k našemu členství v EU a možné změně názoru na naše členství v této organizaci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.9.2019 v 05:35, prečteno: 15x

nejlepší články ze dne: 18. 09. 2019

Související články

Jindřich Danda: Zrušte televizní poplatky
Ročně se z našich kapes vybere formou televizních poplatků 7 miliard Kč, které mají sloužit k financování tvorby televizních programů tzv. veřejné České televize.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.3.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Navzdory varování českého úřadu: Zeman se setkal se zástupci Huawei
Prezident Miloš Zeman přijal dnes na Pražském hradě čínského velvyslance Čang Ťien-mina a dva představitele čínské komunikační firmy Huawei. Na Twitteru to uvedl mluvčí Hradu Jiří Ovčáček. Před výrobky Huawei varoval v prosinci Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost (NÚKIB), podle něj představují bezpečnostní riziko. Firma se proti varování ohradila, Zeman dříve tvrzení úřadu bagatelizoval. Zprávu přinesla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.1.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Zeman znovu udeřil ve věci Novičok
Prezident Miloš Zeman zavítal na státní návštěvu Polska, kde se mimo jiné setkal s hlavou státu Andrzejem Dudou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.5.2018 v 13:35, zobrazit podobné
„Vybírají poplatky i na pohřbu, za každou hodinu tanečních u vašich dětí.“ Senátor Valenta před klíčovým hlasováním udeřil na Petra Jandu a spol.
V prosinci proběhla na půdě Senátu politická bitva, jejímž hlavním aktérem byl senátor Ivo Valenta a jeho padesát pět kolegů, které dokázal získat na svou stranu. Šlo v ní o autorské poplatky - které inkasuje Ochranný svaz autorský (OSA) - za poslouchání hudby z televize nebo rádia v restauracích. Valenta prosazuje, aby se poplatky nadále platily jen v podnicích, kde má poslech hudby hospodářský význam. A umělcům se to ani trochu nelíbí. Petr Janda z Olympiku se rozčílil opravdu hodně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Zeman prý dělá hybridní kampaň. Angažovaní nestraníci jej za to chtějí popotahovat
Klub angažovaných nestraníků v otevřeném dopise udeřil na Miloše Zemana. Zatímco většina prezidentských kandidátů vede kampaň s otevřeným hledím a všechny výdaje a příjmy přiznávají, prezident Zeman prý vede kampaň toliko hybridní. Prezident Zeman podle členů KAN porušuje zákon.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.12.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Na prd? Vypálit, počurat! Zeman udeřil tentokrát na vedení ČSSD, Českou televizi a Zelené
Prezident Miloš Zeman v druhém dni své návštěvy Olomouckého kraje předstoupil před občany v Mohelnici.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.11.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Vypadá to na válku, dělejte něco. Vážné varování od Michaila Gorbačova
Bývalý vůdce Sovětského svazu Michail Gorbačov vyslal vážné varování. Prohlásil totiž, že NATO a ruské ozbrojené síly jsou již od sebe na „krátký dostřel“. Podle Gorbačova to vypadá, jako kdyby se svět připravoval na válku. Gorbačov to prohlásil v rozhovoru, který poskytl magazínu Time.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.1.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Jan Urbach: Výstavba na okupovaných územích nemusí prospět mírovému úsilí
Prezident Spojených států Donald Trump vyslal do Izraele varování, že výstavba bytů na okupovaných palestinských územích by „nemusela prospět mírovému úsilí“ na Blízkém východě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2017 v 10:35, zobrazit podobné
TOPlist