Nejčtenější v danném dni? Historie článků

květen 2020
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne310172431
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.761x, což odpovídá cca 91.886-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
„Dělá se mi špatně.” Úder bojovníkovi s Ruskem: Jde o Vondru, už i o něj... Překvapivý vývoj
Alexandr Vondra si dovolil kritizovat časopis Respekt, protože podle něj uhnul příliš doleva a bere se příliš vážně. Za to byl definitivně zařazen do skupiny „ruských trollů“, u kterých se lidé, kteří se považují za bojovníky proti kremelské hrozbě trumfují, kdo objeví větší „kompro“. Tentokrát vyhrál Jakub Kalenský, bývalý expert EU na boj proti dezinformacím. A mnohým se z jeho vítězství udělalo zle.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.9.2019 v 07:35, prečteno: 12x

nejlepší články ze dne: 18. 09. 2019

Související články

Špatné zprávy pro Turecko. Tereza Spencerová popisuje, co se právě děje v Sýrii
„Zatímco se z Washingtonu ozývá, že americký prezident Donald Trump prý byl donucen ustoupit od svých plánů na nejrůznější dohody s Ruskem, poslední vývoj v Sýrii naopak napovídá o vysoké míře kooperace a společného plánování,“ konstatuje pro server Literarky.cz analytička Tereza Spencerová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.3.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Peksa (Piráti): Výjimka z autorského práva pro výuku ohrožena. Překvapivý úder na vzdělání
Během jednání o výjimkách z autorského práva došlo bohužel k jednomu nečekanému zvratu. Evropská rada se vyjádřila proti výjimkám pro vzdělávání a vědu a výzkum. V současné době umožňují všechny členské státy EU vědecký přístup víceméně ke všem dílům, která jsou autorskoprávně chráněna.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.11.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Zbyněk Fiala: Corbyn má šanci
Finále britských voleb dostává překvapivý vývoj. Místo katastrofální porážky labouristů, jak to vypadalo ještě před měsícem, je pravděpodobnější plichta umožňující vytvořit menšinovou labouristickou vládu s podporou skotských nacionalistů. Zároveň jde o generační konflikt, Corbyn vede u mladých v poměru 2 : 1.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.6.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Za tenhle článek někoho vyrazí: Pravda o tom, jak Američané zasahují do voleb
Reportér deníku The New York Times Scott Shane přináší překvapivý příspěvek do debaty o údajném ovlivňování amerických voleb Ruskem. Oslovení experti přiznávají, že naopak Spojené státy zasahují do dění v mnoha zemích již dlouhá desetiletí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.2.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Pověsit vás za kšandy do průvanu. Vzkazuje vnučka legionářského rebela Prudila těm, co za posledních třicet let rozkrádali zemi
POTOMCI LEGIONÁŘŮ Komunisté nám pořád něco nařizovali, ale EU to dnes dělá také. Co máme jíst, co vyrábět, jaké uprchlíky přijímat. Navíc třeba kvalita potravin je v každé zemi jiná. To je špatně. Takhle hovoří Libuše Jurmanová, vnučka legionáře Františka Prudila, který projel celým Ruskem. Právě on byl aktérem jedné události, o níž se v legionářské historii moc nemluví. Je označována jako tragédie v Irkutsku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.3.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Jan Žižka: Kolik procent získají KDU-ČSL v koalici s Landsmanšaftem?
Dělá se mi špatně z lidí jako je Bělobrádek, Herman či Sobotka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.6.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Babiš prý bude označen za Putinova agenta. Jen naprostý debil... Premiér řekl, že Rusko není hrozba, a toto nám řekli kníže, Filip, Keller, Okamura či Bělobrádek
ANKETA Premiér Andrej Babiš v České televizi řekl, že je špatně, že jsme se zase dostali do situace kvazi studené války s Ruskem. Podle něj musíme s Ruskem mluvit – i kvůli situaci v Sýrii, jež souvisí s řešením migrace. „Rusko nechápu jako hrozbu pro ČR,“ řekl Babiš. „Všichni komunikují s Ruskem a myslím, že je to dobře. Musíme najít nějaké řešení, aby se vztahy zase nějakým způsobem normalizovaly,“ řekl Babiš.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.10.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Překvapivý vývoj: Podělali jste to! Včerejší hlasování neplatí, vzkazuje Maďarsko do EU
Evropský parlament drtivou většinou hlasů odhlasoval, že v Maďarsku pravděpodobně dochází k porušení evropských hodnot a je třeba se podívat na to, zda v této zemi není omezována svoboda tisku, nezávislost justice nebo aktivity občanské společnosti. Maďarský ministr zahraničí poslal do Bruselu tvrdou odpověď. Nahlédněte.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.9.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Pokus „oddělat“ Blaška a Vondru, někomu hodně vadí. Vše bleskově vyřešil soud
Volby do europarlamentu už jsou za námi. Ale asi ne pro každého. Kdosi podal návrh, aby byly znovu sečteny preferenční hlasy, které do čela kandidátek vynesly europoslance Alexandra Vondru a Hynka Blaška. Nicméně, Nejvyšší správní soud návrh shodil ze stolu. "Stěžovatelův návrh by musel obsahovat konkrétní konkrétní tvrzení a důkazy, způsobilé vnést pochybnost do výsledků volby uvedených kandidátů," říká soud. "Další důkaz toho, jak někteří neunesou, že někdo vyhrál a někdo ne," říká Blaško.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.6.2019 v 14:35, zobrazit podobné
TOPlist