Ze štrasbursko-bruselské dílny
Dotace, nařízení, kvóty, omezování, plýtvání. To jsou produkty současné EU. Lze proti příkladům níže alespoň něco postavit, aby činnost EU celkově mohla být hodnocena neutrálně nebo dokonce kladně?
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 18.9.2019 v 07:40, prečteno: 13x

nejlepší články ze dne: 18. 09. 2019

Související články

Pardubický kraj: Na bývalé půdě má škola nové dílny
Jednou z osmi škol, která zvelebila své dílny na odborné předměty z evropských fondů určených pro hradecko-pardubickou aglomeraci, je Střední odborná škola a střední odborné učiliště obchodu a služeb v Chrudimi. Přestavbou půdních prostor zde byly vytvořeny dílny odborného výcviku oborů Kuchař, Cukrář a Gastronomie.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.10.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Návrat do afrického pravěku! Konvička bouchl do stolu, když si přečetl o dalším návrhu z bruselské dílny
Vyrazit do lesa s nožem v kapse například na houby bude zakázané? Možná ano, podle Bruselu jde o nebezpečnou zbraň. A tak Evropská unie nově navrhuje zákaz nošení nožů. „Vracíme se do afrického pravěku,“ píše v reakci na taková omezení český protiislámský politický aktivista a docent působící na Jihočeské univerzitě Martin Konvička a mnozí mu dávají za pravdu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.2.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Primátor Staněk: Je důležité připomínat si tradice
Hanácké tradice představí i letos na Horním náměstí Olomoucké Velikonoce. Velikonoční farmářský trh a řemeslný jarmark doprovodí bohatý kulturní program, tvůrčí dílny pro děti, ale i výtvarné a řemeslné dílny pro celé rodiny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.3.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Balín (OMMO): Co bych vám tak slíbil? Zlepšit paměť?
Tak to již začalo. Nejprve Mostecký list z dílny a v dresu SBD Krušnohor, resp. jeho děcka Sdružení Mostečané Mostu, pak zvláštní číslo J-ECHO SENIORU tentokráte z dílny ProMost, srdcem pro Most, oněch i druhých stavitelů vesnic pro lůzu...….
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Bernášek (ČSSD): Na holické automobilní škole se začnou zateplovat dílny
Projektem na úsporu energií se na svém posledním jednání zabývali radní Pardubického kraje. V rámci Operačního programu životní prostředí budou upraveny dílny Střední školy automobilní v Holicích, a to za více než 14 milionů korun.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.7.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Pardubický kraj: Na holické automobilní škole se začnou zateplovat dílny
Projektem na úsporu energií se na svém posledním jednání zabývali radní Pardubického kraje. V rámci Operačního programu životní prostředí budou upraveny dílny Střední školy automobilní v Holicích, a to za více než 14 milionů korun.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.7.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Krypl, hovado? Peklo kolem Klause ml. a Židů: Kavárna zuří. A on sám přitopil Bruselu
Ve Sněmovně bylo v úterý odpoledne živo. Nezáživná debata o transponování bruselské směrnice o GDPR se zvrhla poté, co se neudržel známý prostořeký rebel ODS Václav Klaus mladší a přirovnal bruselské zákonodárství k transportům Židů za nacismu. Okamžitě se ozvali někteří poslanci a během noci se urodilo pozoruhodné množství glos na internetu. Obvykle od známých firem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.3.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Berdychová (ANO): Moderní dílny pomohou žákům Vocelovky získat lepší praxi
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Hradec Králové, Vocelova otevřela ve čtvrtek nově zrekonstruované školní dílny pro své žáky. Škola tím zvýší kvalitu odborné výuky. Rekonstrukce dílen stála více jak 13,3 milionu korun s DPH.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.5.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Václav Kovalčík: Na státu parazitující neziskovky a chráněné dílny musejí být zrušeny
Jsou to hrozné finanční tunely dotovat neziskové organizace, rádoby obecně prospěšné společnosti a rádoby chráněné dílny, které dávno neplní svoje poslání, jenom zneužívají svého názvu k podvodům a špatným službám. Dále podvádějí, šikanují a vykořisťují zdravotně postižené a handicapované.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.1.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Národní galerie: Objev deskového obrazu Zvěstování Panně Marii z dílny Vyšebrodského cyklu
V Národní galerii Praha dnes proběhlo odborné kolokvium, které bylo věnováno deskovému obrazu s námětem Zvěstování Panně Marii, který pochází s největší pravděpodobností z dílny Mistra Vyšebrodského cyklu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.4.2019 v 20:35, zobrazit podobné
TOPlist