No, hezky to máte, hoši, ošéfovaný. Ale všeho do času…
Nebudu chodit okolo horké kaše – prezident Zeman mě naštval. Čím dál více se nás snaží přesvědčit o tom, že může vše. No, může hodně, ale vše opravdu ne…
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 20.9.2019 v 11:40, prečteno: 13x

nejlepší články ze dne: 20. 09. 2019

Související články

Máte našetřeno? Krize už možná buší na dveře. Data z Německa řeknou mnohé
Slovo krize se čas od času skloňuje. Nyní na jednom z nejčtenějších ekonomických webů, serveru ZeroHedge. Situace Německa podle článku není vůbec růžová. Objem objednávek podle všeho klesá a názory expertů nehýří optimismem. „Problémy Německa ve skutečnosti nejsou o Německu. Jsou přenášeny od jeho největších obchodních partnerů,“ varuje pak autor článku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.7.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Tak! A máte to, hoši z HateFree. Váš ministr: Jsem šokován, co dělají. Vždycky se naštvu
Současný ministr pro lidská práva Jan Chvojka (ČSSD) v rozhovoru pro časopis Týden připustil, že jeho rezort je v současné podobě vlastně zbytečný. Podotkl, že by postačil specializovaný institut, jaký mají třeba v Německu. Své Chvojka řekl mimo jiné i ke kampani HateFree.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.9.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Cože? Pane Babiši, máte tam krysu. Někdo začal „zpívat“. A Erik Best...
Premiér Andrej Babiš (ANO) má podle všeho před sebou náročný podzim. Informoval o tom americký novinář píšící v Česku Erik Best na základě informací serveru E15.cz. Lidé z hnutí ANO podle všeho totiž hovoří o tom, že by bylo vhodnější, kdyby se předseda vlády stáhl do ústraní a v čele vlády se nechal vystřídat buď ministrem průmyslu a obchodu Karlem Havlíčkem, nebo šéfkou Ministerstva financí Alenou Schilleorvou (ANO).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.6.2019 v 10:35, zobrazit podobné
„Hoši z ČT jsou primitivové.“ Doktor Polreich se nestačí divit, co vyplulo z obrazovky k summitu Trumpa s Putinem
Jaký význam a dopady bude mít vrcholná ostře sledovaná schůzka Donalda Trumpa a Vladimira Putina? Situaci pro ParlamentníListy.cz rozebírá zkušený diplomat a někdejší rozvědčík Miroslav Polreich. Podle svých slov ho nejvíce nadzvedlo, jakým způsobem celou věc prezentuje veřejnoprávní Česká televize. “Hoši z ČT jsou primitivové,” uvádí naštvaný doktor Polreich.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.7.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Stát bují jako rakovina. Ale když oni se na těch billboardech všichni tak hezky usmívají... Bývalá ministryně spravedlnosti jen zírá, co se děje
Někdejší ministryně spravedlnosti Daniela Kovářová se na blogu iDNES.cz podivuje nad tím, že stát zasahuje už skoro do všeho. Zdá se jí, že se stát pokouší vládnout i rodině, což považuje za scestné. Stačí se prý podívat už jen na nápad deseti dní otcovské dovolené po narození potomka. S podobnými sliby se prý před volbami roztrhl pytel.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.7.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Nejzásadnější problém EU dnešních dní vyřešen. Střídání času končí. Hurá...
Tak nám zrušili střídání času. Za dva roky touhle dobou už budíky přetáčet nebudeme. Prý to tak bude lepší. Fakt? Tak předně zrušením střídání času získáme ročně asi 150 - 200 hodin tmy jako bonus.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 26.3.2019 v 21:40, zobrazit podobné
Kouzlo časů minulých: Havanou s pesetami v kapse
Dobře tak, že jsme v Havaně zůstali ještě jeden den. Dopoledne jsme mohli vyrazit po vlastních a odpoledne jsme vyjeli na Náměstí revoluce a Muzeum revoluce. A tak jsme si zase užili od všeho trochu a koupili i suvenýry.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 23.3.2017 v 09:40, zobrazit podobné
Tomáš Haas: Hoši z ČSSD to neměli lehké
Komentář Tomáše Haase z Facebooku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.8.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Oldřich Pružina: Jak dlouho vám to ještě, hoši, vydrží…
…než prázdný vagón ve stanici vám nezastaví...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.1.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Vychází ceněná kniha „Evoluce všeho“
Matt Ridley, autor Evoluce všeho, přináší nový pohled na všeobecně rozšířenou představu, že svět je celý naplánovaný a že všechno musí být řízeno shora. Svět, jak podrobně dokládá Ridley, je prý naopak prostoupen nikým neplánovanou a neřízenou evolucí, která je zdrojem a motorem všeho důležitého nejen v přírodě, ale i ve společnosti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.6.2018 v 16:35, zobrazit podobné
TOPlist