Pakuj se, Polčáku! Za výrok o Zemanovi a přírodě přišla nakládačka
„Polčáka už příroda vyřešila!“ napsal Jaroslav Foldyna v reakci na slova europoslance Polčáka. Co o jeho výroku napsaly osobnosti ve veřejném prostoru? „Politika by neměla být soubojem na život a na smrt. V případě té naší české tomu tak bohužel v posledních letech často je,“ stěžovala si poslankyně Trikolóry. Kdo se vyjádřil dál?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.9.2019 v 18:35, prečteno: 11x

nejlepší články ze dne: 20. 09. 2019

Související články

Lesy ČR: LESFEST opět v Bio Centrálu – filmy o lese a přírodě uvidíte 2. prosince
Každý, koho zajímají filmy o přírodě, může v sobotu 2. prosince zajít do královéhradeckého kina Bio Centrál na LESFEST, festival o lese a přírodě. Už potřetí ho pořádá státní podnik Lesy České republiky. Vstupné je zdarma.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.11.2017 v 10:35, zobrazit podobné
V Zoo Liberec se narodila mláďata lva berberského
V liberecké zoo se narodila mláďata v přírodě vyhubeného lva berberského. Dvě lvíčata přišla na svět kolem půlnoci v noci ze 13. na 14. prosince 2018.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.12.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Ten dopadl! Dobytek Babiš, vlastizrádce Zeman, napsal Mirek Topolánek. A přišla odveta
ANKETA „S dobytkem, který umí jen sprostě urážet a ponižovat, se nedá sedět u jednoho stolu, natožpak vládnout,“ komentoval na Twitteru bývalý premiér Mirek Topolánek Babišův výrok o tom, že voliči ODS jsou ti, kdo podváděli s daněmi. O prezidentu Miloši Zemanovi, který přijme tento týden čínské manažery CITIC Group, uvedl: „Další partička čínských komunistů potřebuje otevřít dveře Kremlu, použije k tomu osvědčenou spojku. To není vlastizrada?“ ParlamentníListy.cz se otázaly politiků v anketě, co si myslí o těchto výrocích.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.4.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Agentury ochrany přírody a krajiny: Skauti pomáhali přírodě v Blanském lese
105 skautů ze střediska Walden v Českých Budějovicích pomáhalo v sobotu 7. října přírodě v chráněné krajinné oblasti Blanský les.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.10.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Radim Valenčík: Rusnokův největší přešlap - výrok mylný a zlý
Nedávný výrok guvernéra ČNB a bývalého premiéra Jiřího Rusnoka v ČT k problematice důchodů považuji za jeho největší přešlap v dosavadní kariéře. Výrok je mylný, a co hůř, vědomě určený k podpoře zlé věci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.4.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Aktivistka Femenu, jež se vrhla k Zemanovi, přišla o práci
Ukrajinská aktivistka radikální skupiny Femen bojující za práva žen, která se minulý měsíc při českých prezidentských volbách polonahá vrhla před prezidenta Miloše Zemana a protestovala proti jeho kandidatuře, přišla kvůli své angažovanosti o místo učitelky v mateřské škole. Na svých internetových stránkách o tom informovalo Rádio Svobodná Evropa/Rádio Svoboda (RFE/RL). Zprávu převzala ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2018 v 15:35, zobrazit podobné
AOPK: Evropské peníze pomohou jedinečné horské přírodě na Pradědu
Dnes byl na Pradědu v Jeseníkách představen projekt, který napomůže zdejší jedinečné horské přírodě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.10.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Polčák se hájí: Nemyslel jsem svůj tweet tak, že prezident zemře, ale že díky přírodě změní názor
Europoslanec za hnutí STAN Stanislav Polčák se vyjádřil v rozhovoru pro Novinky.cz ke svému výroku ohledně úmrtí prezidenta Miloše Zemana. „Výrok o tom, že příroda vyřeší prezidenta Miloše Zemana, neznamenal, že si přeji jeho smrt,“ uvedl Polčák, jenž se rozhodně nemíní za svá slova omlouvat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.9.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Hnutí Brontosaurus pořádá 25. ročník výtvarné soutěže Máme rádi přírodu
Ukažte, co pro vás příroda znamená a možná právě vy získáte super výhry pro pobyt v přírodě. Posílejte nám své výtvory až do 8. června. Ty nejlepší oceníme a stanou se součástí naší výstavy, která zobrazuje vztah člověka k přírodě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.5.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Prezidentské zmýlené
Je až s podivem, jak snadno se prezident Miloš Zeman mýlí. Nejde jen o tolik přetřásaný výrok o Ferdinandu Peroutkovi, který se dostal nakonec až před soud, který přikázal (marně) Zemanovi, aby se omluvil.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 29.8.2017 v 09:40, zobrazit podobné
TOPlist