Nepříjemný moment pro Babiše. Rok starý dopis. Jak se zachová?
Poslankyně a místopředsedkyně STAN Věra Kovářová vytáhla na premiéra Andreje Babiše dopis, ve kterém jí v lednu minulého roku odpovídal na její ústní interpelaci ohledně případné prezidentské abolice. „Již v říjnu loňského roku jsem v televizi Prima jasně prohlásil, že by bylo absurdní, abych zastavení trestního stíhání jakožto předseda vlády kontrasignoval, popřípadě pověřil jiného člena kabinetu. Doslova jsem řekl: ‚Totálně bych se takovým krokem zkompromitoval. Navíc bych uznal, že mám nějaký problém, což není pravda.‘ Na tomto mém stanovisku se nic nezměnilo,“ napsal jí tehdy Babiš. „Skvělé! Jenže Andrej Babiš je přibližně stejně zásadový jako Miloš Zeman,“ píšou ke zveřejněnému dokumentu lidé na sociální síti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.9.2019 v 21:35, prečteno: 12x

nejlepší články ze dne: 20. 09. 2019

Související články

Ponaučení, která by si 48 % populace mělo z voleb vzít, ale nejspíš nevezme
Vyhrál Miloš Zeman. Nepřekvapivě. Můj tip v moment uzavření volebních místností, jak jsem ho napsal na Facebooku, byl 52:48 pro něj. Osmačtyřicet procent je totiž starý známý počet.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 28.1.2018 v 15:40, zobrazit podobné
Díky za pistoli! Trump poslal Babišovi dopis
Na premiéra Andreje Babiše (ANO) se v Česku valí jedna demonstrace za druhou a argumenty, kterými vyvrací auditní zprávu Evropské komise o jeho střetu zájmů, už se pomalu nestačí ohánět. Rozhodl se proto na sociální síti pochlubit tím, že zatímco doma nedá svým odpůrcům spát, tak od amerického prezidenta Donalda Trumpa si právě vyzvedává děkovné psaní, čímž na sebe spustil další studenou sprchu. Dopis je totiž více než měsíc a půl starý.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.6.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Ten Miloš Zeman !
Tatíčku starý náš, šedivou hlavu máš. Pokud ty jsi mezi námi, dotud je nám dobře s vámi, tatíčku starý náš …
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 28.2.2018 v 20:40, zobrazit podobné
Otevřený dopis Bohuslavu Sobotkovi: "Vyhoďte Andreje Babiše!"
Dopis premiérovi Bohuslavu Sobotkovi
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.3.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Mámo, nevol Babiše, napsal syn a poslal to do novin
Viktor Němec se rozhodl napsat dopis své mamince. Věděl sice, že se jí tenhle dopis nebude líbit, ale prý to musel udělat. Hovoří v něm o šéfovi hnutí ANO Andreji Babišovi a o cenzuře, která Českou republikou pomalu, ale jistě prostupuje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.10.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Chtěli sejmout Babiše, šlápli do vlastního... Nepříjemný trapas českého serveru
Redaktor Info.cz Michael Durčák upozornil na přešlap serveru Aktuálně.cz. Kvůli omylu si redaktoři serveru Aktuálně.cz na svém facebooku pod upoutávkou na článek o názoru premiéra Babiše k ochraně klimatu odpověděli narážkou na něj: „Super! Za 30 let budeme mít skvělé automobilky umístěné v poušti středních Čech! Jedinej smrkovej les a otrávené studně. Nemůžem se dočkat.“ Uživatelé, kteří si omylu všimli, příhodně poukazují na „nestrannost“ serveru. Někdo asi zapomněl přepnout Facebookový profil...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.5.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Institut Aleny Vitáskové: Stanovisko premiéra Andreje Babiše k možnému porušování zákonů ve zdravotnictví
(dopis premiéra A. Babiše ze dne 14. 5. 2019 čtěte v příloze)
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.6.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Erik Best: Sobotka zůstal sám. Ale uniklo vám, že přišel jeden moment, kdy ho Babiš může ohrozit. Jde o velké peníze...
VIDEO UVNITŘ Demise celé vlády. Nečekaným plánem vyřešil premiér Sobotka dilema, zda odvolat, či neodvolat Andreje Babiše z vlády. Pomůže to Sobotkovi a celé ČSSD, nebo naopak? A co očekávat od prezidenta Zemana. ParlamentníListy.cz se zeptaly politického analytika Erika Besta. Ten míní, že sociální demokraté mají zcela jiné důvody, proč se zbavit Babiše. Může jít o velké zákulisní hry a kšefty.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.5.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Zoo Liberec: Ohroženým druhům můžete pomoci i darováním starého oblečení
ve středu 28. 3. 2018 proběhne v Praze oficiální otevření obchodu Moment, který provozuje česká nezisková organizace Moment Charity Shops. Ta je známá tím, že prodejem věcných darů ve svých second handech finančně podporuje další neziskové organizace. Mezi ně patří například Mobilní hospic Ondrášek, Stacionář Žebřík, Kola pro Afriku nebo Save-Elephants. Zisk nové pražské pobočky bude věnován CCBC (České koalici pro ochranu biodiverzity), kterou spoluzakládala právě Zoologická zahrada Liberec.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.3.2018 v 22:35, zobrazit podobné
TOPlist