Nejčtenější v danném dni? Historie článků

červenec 2020
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.999x, což odpovídá cca 156.484-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
Situace v ghettech? Zhoršují to populistické kecy! rozohnil se odborník u vzpomínek na Šluknov
„Nejvíce škodí populismus politiků,“ varoval ředitel Institutu pro sociální inkluzi Martin Šimáček. Jaká je situace v ghettech? Kdo za to může? Jak ten problém uchopit... „Jsme moderní demokratický stát, který je založen na solidaritě a na funkčních sociálních politikách, a to není,“ zmínil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.9.2019 v 13:35, prečteno: 10x

nejlepší články ze dne: 21. 09. 2019

Související články

Vztahy s Ruskem se zhoršují, chybí důvěra, uvedl generál Petr Pavel
Vztahy s Ruskem se zhoršují, je přesvědčen nejvýše postavený voják v NATO, generál Petr Pavel. V rozhovoru pro Aktuálně.cz podotkl, že Rusko nám zasahuje do politiky a podrývá demokracii. „Vztahy se zhoršují, chybí důvěra,“ uvádí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.3.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Tak může se Praha míchat do mezinárodní politiky nebo ne?
Rozohnil se komunistický šéf Vojtěch Filip a rozohnil se největší zastánce Číňanů u nás, moudrý prezident Zeman. Ale já jim nějak nerozumím.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 9.10.2019 v 05:40, zobrazit podobné
Dokument ČT připomněl normalizaci. Odborník na propagandu nám o její tvorbě řekl ještě mnohem více
ROZHOVOR Boj proti nenávisti na internetu je předem ztracený a odhalovat falešné zpravodajství podle dvanáctisetstránkové příručky je hodně černý humor. Nejlepší obranou proti propagandě či mediální manipulaci je všeobecný rozhled a zdravý selský rozum. Uvedl v exkluzivním rozhovoru pro ParlamentníListy.cz historik a odborník na propagandu Pavel Suk, který přednáší na dvou vysokých školách. Nedávný dokument České televize „Co dokáže lež“ mu prý připomněl propagandistické dokumenty z období normalizace. Ovšem největší šok mu v něm připravila šéfka Centra proti terorismu a hybridním hrozbám Eva Romancovová, pro niž je největší hrozbou veřejnost, která začne volit populistické strany.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.6.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Ochrana spotřebitele podle ČSSD – kecy, kecy!
ČSSD musí zaplatit Altnerovi,chce si najmout poradenskou firmu z USA k volbám,politický důchod se blíží a rozežraní a zkorumpovaní politici potřebují zajistit sebe a své rodiny na standard,na který jsou zvyklí. Jak toho dosáhnout?
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 17.2.2017 v 13:40, zobrazit podobné
Piráti: Podaří se nám zlepšit situaci v ghettech?
Komentář na facebookovém profilu k problematice romských komunit
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.8.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Piráti: Premiér Babiš maskuje neschopnost svých ministrů tím, že nakupuje populistické dárky pro voliče
Vinou neschopnosti vlády zbyly v rozpočtech ministerstev nevyužité peníze. Místo toho, aby je ministři smysluplně využili na potřebné věci ve svých rezortech, tak za ně premiér v demisi nakupuje populistické dárky pro voliče - jako je avizovaná sleva na jízdném.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.4.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Schwarzenberg kritizoval rakouského ministra zahraničí
Bývalý český ministr zahraničí Karel Schwarzenberg podrobil kritice šéfa rakouské diplomacie Sebastiana Kurze, který podle něj dělá populistické kroky. V rozhovoru s rakouským nedělníkem Die Presse am Sonntag poukázal například na jeho demonstrativní vystupování proti přístupovým rozhovorům Evropské unie s Tureckem. Podle Schwarzenberga přitom každý ví, že vstup Turecka do EU je za současné situace nemožný.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.3.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Mimořádně vážná situace ve Francii. Senátorka varuje, co se může dít v dalších státech, ale i u nás
„Já považuji skutečnosti a jevy ve Francii za mimořádně závažné, že si i naše vláda musí dát pozor, jaké populistické nápady lidem slíbí. Když na jejich plnění nebudou mít peníze, občané si to nenechají líbit,“ upozornila nezávislá senátorka, která odešla kvůli neshodám z TOP 09, Jitka Chalánková s tím, že i když jsou Češi klidnější, podobné protesty nejsou vyloučeny i jinde v Evropě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.12.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Michal Šebek: Zákony politici nastavují, aby lidé živořili. Čas likvidace chudých nadešel
V posledních letech se stále více skloňují slova o ghettech, sociálním vyloučení a lokalitách, v nichž se hromadí nepřizpůsobiví nebo „nemakačenka“. Jaká je skutečná pravda?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.3.2019 v 08:35, zobrazit podobné
TOPlist