Babiš německým novinám: Není pravda, že mě mladí kritizují. To vám čeští novináři něco nalhali
Zajímavý pohled na českého premiéra Andreje Babiše (ANO) nabídl redaktor předního německého listu Die Welt. Po rozhovoru jej popsal jako muže, jenž si svoje schůzky rád sjednává sám, libuje si v jasných prohlášeních, a když je řeč o migraci a klimatu, stává se debata rychle bouřlivou. Dojmy německého novináře pro české čtenáře zveřejnil server Aktuálně.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.9.2019 v 22:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 23. 09. 2019

Související články

Senzace!
Bylo prokázáno, že Miloš Zeman v mládí znásilnil malé děvčátko! A Andrej Babiš utrhával motýlům křidélka! Nic z toho samozřejmě není pravda, ale chci těmito dvěma větami poukázat na jiný jev, který vidím jako daleko závažnější.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 20.8.2019 v 12:40, zobrazit podobné
Čeští novináři prý mají na rukou krev. Jde o válku našich přátel, ve které se vraždí děti po desítkách
Šéfredaktor Britských listů Jan Čulík tvrdí, že čeští novináři mají na rukou krev. Čí krev? Za čí smrt podle Čulíka nesou spoluzodpovědnost? Podívejte se sami.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.8.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Tak ti Rusové zase lžou...
sice není zcela jasné o čem, ale jelikož říkají něco jiného než Trump, USA, EU a rusobijci na tomto blogu, tak je to nepochybně pravda! Kromě toho lže i Babiš a za všechno může Zeman protože sem přivedl čínské a ruské špiony!
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 6.12.2018 v 06:40, zobrazit podobné
Nevšímejte si novinářů. Ničemu nerozumí, doporučil Zeman premiéru Babišovi. Slíbil, že ho přijde podpořit do Sněmovny
Prezident Miloš Zeman jmenoval premiérem Andreje Babiše (ANO) a sdělil mu, že na něj budou novináři útočit, protože čeští novináři nemají rádi nikoho, kdo je úspěšný. Babiš posléze prozradil, co považuje za svou prioritu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.12.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Rudolf Mládek: Není nad čím jásat, volby do EP mnoho nezmění
Je sice hezké, že čeští politici obecně kritizují tzv. deficit demokracie v Evropské unii, ale skoro nikdo nepředložil žádný konkrétní návrh, aby tomu tak dále nebylo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.5.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Zkušený lidovecký zbrojnoš Jiří Čunek o spolku s gazdíkovci: Naši mladí kolegové ve vedení to nedomysleli
ROZHOVOR „Do voleb musíme mít vlastní lidi nadšené, a ne jenom aby útrpně přijali, že je tu nějaká koalice. Potřebujeme lidi namotivované,“ říká v rozhovoru pro ParlamentniListy.cz senátor, hejtman a starosta Jiří Čunek. „Naši mladí nezkušení kolegové ve vedení nedomysleli, že jde o něco jiného, než jenom něco prosadit. Tady jde o to mít namotivovanou základnu, která to spojení přijímá a vidí v něm velký potenciál. V tuto chvíli to tak není. A to může být pro nás osudné,“ konstatoval.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.4.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Ceny za internet: Naštvaný Babiš vystoupil bez Novákové. Obořil se na novináře, zdrbnul Piráty
Předseda vlády Andrej Babiš se před kamerou pořádně rozčílil. Šlo o mobilní operátory a ceny, které platí čeští zákazníci. „Snaží se nám toto téma nějakým způsobem ukrást a ještě tvrdí, že nic neděláme, což taky není pravda,“ vypálil předseda vlády směrem k opozici. Především k Pirátům. Nešetřil však ani ministryni průmyslu za hnutí ANO Martu Novákovou. Ránu zasadil i médií.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.2.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Skála (KSČM): Legrační fabulace a systémová opozice
Tentokrát Jelínek pálí pánubohu do oken. Není pravda, že mne „Vojtěch Filip okřikl“. Není pravda, že jsem „vyjmenovával podmínky“, za kterých bychom „lezli do chomoutu s miliardářem“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.9.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Že jsou Češi xenofobové? Mýtus, který byl zbořen, říká komentátor nad statistikou
Komentátor Petr Kamberský v pátečních Lidových novinách boří hned tři mýty, které kolují o Češích. V prvé řadě prý není pravda, že jsou Češi, Moravané a Slezané xenofobové. Podle toho prý vůbec není pravda, že by cizinci brali našincům práci. A už vůbec není pravda, že cizinci v Česku pracují především jako kopáči.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Holí na Sobotku. Ten si to nenechal líbit a ještě večer svolával věrné do bitvy
Předseda vlády zažil ve čtvrtek na Hradě něco, co už možná nikdy nezažije. A čeští občané viděli něco, co už možná neuvidí. Prezident Miloš Zeman napřed mával na premiéra holí, pak pronesl pár vět a nakonec se k Sobotkovi demonstrativně otočil zády a odpochodoval. „Tady vidíte, jak vypadá česká politická kultura i v nejvyšších patrech politiky,“ okomentoval to premiér před novináři. Deníky volí mnohdy mnohem barvitější popisy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.5.2017 v 08:35, zobrazit podobné
TOPlist