Nejčtenější v danném dni? Historie článků

leden 2020
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.991x, což odpovídá cca 103.888-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Klausové, hnůj, ulevil si včera Schwarzenberg kvůli Havlovi a letišti. Docent Koudelka ho setřel slovy o pitomcích
Advokát Zdeněk Koudelka si povšiml, že člen hnutí Trikolóra Tomáš Grygar, který podle jeho slov publikuje kvalitní texty ze správního práva, podpořil petici za přejmenování pražského letiště. V návaznosti na to ve svém blogu na Aktuálně.cz uvedl tři důvody, proč naopak jeho petice vůbec neoslovuje, a zároveň vyvrátil slova Karla Schwarzenberga k této petiční aktivitě o tom, že „jde především o trapnou pomstu obou Klausů našemu prvnímu českému prezidentovi“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.10.2019 v 08:35, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 06. 10. 2019

Související články

Klausové, nechte Havlovo letiště na pokoji, je to světový hrdina. Dnes si vzpomenu na jeho narozeniny, napsal hned ráno kníže
Karel Schwarzenberg rozcupoval nápad, jenž vzešel z Trikolóry Václava Klause mladšího – přejmenovat Letiště Václava Havla Na Letiště Karla Gotta. Prý nejde o nic menšího než o pomstu obou Václavů Klausů, staršího i mladšího, zesnulému prvnímu českému prezidentovi Václavu Havlovi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.10.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Fake news Karla Schwarzenberga. Ani jeden z Klausů nechce přejmenovat Havlovo letiště. Promlouvá muž, kvůli kterému to vzniklo
ROZHOVOR Nenávist Václava Klause? Snaha pomstít se Havlovi přejmenováním letiště po Gottovi? Vůbec ne. Klausové o nápadu podle právníka Tomáše Grygara (Trikolóra) vůbec nevěděli. A dobře si prý toho byl vědom i Karel Schwarzenberg, který v souvislosti s peticí psal o zneužití smrti a trapné mstě ze strany Klausů. „Byla to jen záminka, jak zaútočit na Václava Klause a produkovat další nenávist,“ říká Grygar, podle kterého bylo cílem petice spíše vzbudit diskusi. To se sice povedlo, většina politiků ovšem diskutuje o tom, jak je tento krok od Klausů nehezký. A právník Grygar pro ně má vzkaz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.10.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Troska Miloš Zeman: Schwarzenberg pro PL. A také stahování králíků! Zločiny prezidenta... A hnůj
Meze slušnosti byly v naší zemi překročeny dávno, reaguje exšéf TOP 09 Karel Schwarzenberg na výrok komentátora Jandourka o tom, že prezident Zeman je „zdevastovaná ruina“. ParlamentníListy.cz se zeptaly i dalších politiků či osobností, co na slova bývalého katolického kněze říkají.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.3.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Karel Schwarzenberg: Mnichov zlomil národu páteř. Vděčíme Václavu Havlovi, ale nechceme si to přiznat. A ten nemocný člověk na Hradě...
„Mnichov Čechům zlomil páteř,“ řekl v rozhovoru pro Forum24.cz exministr zahraničních věcí a čestný předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg. Kromě historického pohledu se zmínil také o prezidentských volbách a vyjádřil se i k prezidentu Miloši Zemanovi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.1.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Statečnost! Docent Koudelka k „osvobození“ Babiše: S Čapím hnízdem to bylo jinak
Státní zástupce Šaroch zastavením stíhání premiéra Babiše projevil statečnost. ParlamentnímListům.cz to řekl právník a vysokoškolský pedagog Zdeněk Koudelka. Pokud bude zastavení definitivní, bude za to prý státní zástupce napadán.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.9.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Schwarzenberg opustil nemocnici. Je zdráv?
Čestný předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg, který ve středu upadl kvůli chvilkové indispozici ve Sněmovně, dnes odpoledne opustil Ústřední vojenskou nemocnici ve Střešovicích. ČTK to řekl sám Schwarzenberg s tím, že je v pořádku. Osmdesátiletý doyen Sněmovny byl přes noc hospitalizován v nemocnici na pozorování.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.9.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Média jsou hnůj, ulevil si veterán americké politiky. Trump prý dělá jen dobře, že se s nimi nebaví
Konzervativní americký politik patří k nejdůraznějším zastáncům 45. prezidenta USA Donalda Trumpa. Ani trochu se mu nelíbí, jak o Trumpovi píšou média. 45. šéf Bílého domu podle Gingriche dluží mnohé americkým občanům. Měl by chránit ústavu, měl by usilovat o posílení ekonomiky, aby se Američanům lépe žilo a tak podobně. Ale médiím, podle Gingriche nedluží Trump ani tolik, co by se za nehet vešlo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.5.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Koudelka a Šlechtová přijeli za Zemanem kvůli vyhošťování ruských diplomatů
Za prezidentem Milošem Zemanem přijeli do lánského zámku kvůli vyhoštění členů ruského diplomatického personálu z Česka ředitel Bezpečnostní informační služby (BIS) Michal Koudelka a ministryně obrany Karla Šlechtová (za ANO). Informovala o tom dnes Česká televize.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.3.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Koudelka (ČSSD): Hnůj v Brně
V Brně v divadle Husa na provázku bude v květnu 2018 při festivalu Divadelní svět uvedena hra Naše násilí a vaše násilí, v které je znásilnění muslimky Ježíšem. Proti tomu se zvedly hlasy Brňanů. Protest vyjádřili biskupové Moravy a Čech.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.4.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Premiér Babiš: Opatření na Letišti Václava Havla jsou investicí nejen do bezpečnosti
Včera byla na Letišti Václava Havla v Praze za účasti premiéra Andreje Babiše, ministryně financí Aleny Schillerové a ministra vnitra Lubomíra Metnara slavnostně představena nová opatření, která zvyšují jeho bezpečnost a řadí ho tak mezi nejbezpečnější mezinárodní letiště v Evropě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.1.2018 v 07:35, zobrazit podobné
TOPlist